Skocz do zawartości

Co z figurami II...


bjar_1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
2 godziny temu, fala napisał:

Teoretyczna Unia rozdaje kasę(...)

  Jestem pod wrażeniem głębokości Twoich przemyśleń. W tej Unii to sami Samarytanie i altruiści  sypiący kasę na prawo i lewo która w sumie nie wiadomo skąd się bierze. Nie pytam czemu 2 gospodarka Europy czyli Angole rezygnuje z tej darmowej kasy bo pewnie coś o srebrnikach czy ichnich wyklętych wymodzisz. Więc nie pytam i nie odpowiadaj. Dzięki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś się interesował tym co się dzieje to byś wiedział,  informacje z Wiadomości to nie są informacje .

Już w kilku postach manipulowałeś  co Yety ostatnio ci wypomniał (chodziło o wyjazdy do Włoch), więc nie jesteś wiarygodny .Też nie musisz odpowiadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.04.2020 o 12:34, bjar_1 napisał:

Śmiech na sali. Teoretyczna Unia może sobie kazać... ?

Wiesz jak to jest; jedni są za młodzi , inni za starzy ( skleroza ) . a jeszcze inni mają mentalność Kalego ? 

https://www.academia.edu/21498161/Polscy_uchodźcy_w_obozach_przejściowych_na_Zachodzie_w_latach_osiemdziesiątych._Przykład_Austrii_Włoch_i_Szwecji 

Kiedyś ktoś nam pomagał, dzisiaj kuprem się na tego kogoś wypinamy... Ale o honorze to gadać potrafimy godzinami ? 

Zabawne ,że ostatnio przypomniał o tym Iran , który się obruszył , że podłożyliśmy mu świnie ( państwo islamskie ), zapominając o pomocy dla 115 tyś. naszych. Skubańcy , jeszcze po prawie 80 latach pamiętają ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, szutnik napisał:

Kiedyś ktoś nam pomagał, dzisiaj kuprem się na tego kogoś wypinamy... Ale o honorze to gadać potrafimy godzinami ? 

Że niby nie przyjmujemy austriackich, włoskich i szwedzkich uchodźców? Gdzieś czytałem, że przyjmujemy i to coraz więcej, bo oni we własnych krajach zaczynają się bać...  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tyr napisał:

Że niby nie przyjmujemy austriackich, włoskich i szwedzkich uchodźców? Gdzieś czytałem, że przyjmujemy i to coraz więcej, bo oni we własnych krajach zaczynają się bać...  

Boszee , jakie to prymitywne... A Austriacy ( pewnie za Wiedeń) , Włosi ( za Lolka? ) ,  Szwedzi( w ramach rekompensaty za potop)  nam pomagali? A nie dlatego ,że istnieje coś takiego jak empatia ( wiem, pojęcie Ci nie znane ? ) Zabawne , że ( jak podejrzewam ) Irańczycy nawet nie wiedzieli ,że coś takiego jak Polska istnieje , ale gdy zobaczyli te stada głodnych obdartusów pomogli .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, szutnik napisał:

Kiedyś ktoś nam pomagał, dzisiaj kuprem się na tego kogoś wypinamy... Ale o honorze to gadać potrafimy godzinami ?

Merkel oficjalnie ogłosiła klęskę multikulti, obserwujmy Szwecję i Francję, można się wile nauczyć.

Ps. W Afryce co roku rodzi się ok. 32 000 000 nowych obywateli. Twierdzisz że przyjmowanie co roku 5, 10 czy 20 mln migrantów ekonomicznych coś tam zmieni ? Po za tym fachowcy twierdzą że pomoc na miejscu jest 5 razy efektywniejsza niż wynajmowanie hoteli i płacenie latami zasiłków osobom które nawet nie mają zamiaru szukać pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Merkel kilka-kilkanaście lat za późno przyznała to, na co większość autochtonów pomstowała od dawna. Zresztą we wszystkich krajach, które doświadczyły dobrodziejstwa nachodźców, rdzenni obywatele mają podobne zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, takafura napisał:

Merkel oficjalnie ogłosiła klęskę multikulti, obserwujmy Szwecję i Francję, można się wile nauczyć.

Ps. W Afryce co roku rodzi się ok. 32 000 000 nowych obywateli. Twierdzisz że przyjmowanie co roku 5, 10 czy 20 mln migrantów ekonomicznych coś tam zmieni ? Po za tym fachowcy twierdzą że pomoc na miejscu jest 5 razy efektywniejsza niż wynajmowanie hoteli i płacenie latami zasiłków osobom które nawet nie mają zamiaru szukać pracy.

Co ma piernik do wiatraka? Mamy problem ( Europa) z przepełnionymi obozami we Włoszech , Grecji, których rządy popełniły ten błąd , że nie miały odpowiednio powalonych ludzi ,żeby strzelać ( tak pewnie chciałoby wielu z pseudo prawicy )

Problemy strukturalne , o których wspominasz są do rozwiązania na kompletnie innym poziomie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Tyr napisał:

W ramach swojej bezprymitywności weź se kilku byczków do chałupy a nie namawiaj innych by to robili..

Podnieś trochę poziom, bo argumenty rodem z  ciemnogrodzkiego ksiundza z pipidówki za bardzo tu nie pasują . 

ps. Jak rozumiem , wcześniej wymienieni polscy uchodźcy mieszkali na salonach ? ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ten wyrok komisji europejskiej powinniśmy odpowiedzieć, że przezornie trzymamy miejsca dla rdzennych mieszkańców Europy, którzy za kilkanaście lat będą uchodzić z nowo powstałych kalifatów europejskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janusz Korwin-Mikke przyznał oficjalnie i publicznie: "To, że jestem opcją prorosyjską, ja, to oczywiście tak".

 

Janusz Korwin-Mikke udzielił w maju ubiegłego roku wywiadu telewizji internetowej wRealu24.pl. Przyznał tam, że jest "opcją prorosyjską" i że jest naturalne iż "prawica jest prorosyjska". Wezwał też do postawienia Jarosława Kaczyńskiego przed Trybunałem Stanu za psucie relacji z Rosją.

Jarosław Kaczyński za to, że obraża Rosję, że jątrzy stosunki z Rosją, powinien odpowiedzieć przed Trybunałem Stanu. Naszym zagrożeniem w tej chwili jest Ukraina, gdzie mamy banderowców. Oni na razie mają tam poparcie niezbyt wysokie, ale przypominam, że wyższe niż Adolf Hitler na trzy lata przed dojściem do władzy. Ci banderowcy domagają się a to Zasania, a to Przemyśla, a to Łemkowyny, a to Chełma. Jeżeli mamy tutaj potencjalnego wroga, to musimy mieć dobre stosunki z wrogiem naszego wroga, czyli z Rosją. Kto zraża sobie Rosję, ten naraża Polskę. To jest zbrodnia. To co robisz, Jarek, to jest zbrodnia. Za to, mam nadzieję, odpowiesz" - powiedział Korwin-Mikke.

Zauważmy: niewielkie poparcie dla banderowców na Ukrainie uzasadnia zdaniem Korwina sojusz z Rosją. A zdecydowanie większe poparcie w Rosji dla sił nacjonalistycznych chcących usunięcia Polski z mapy (Dugin!) już nie uzasadnia innego sojuszu? To czysta manipulacja!

"Cała prawica była zawsze prorosyjska, Roman Dmowski był prorosyjski. To jest dość naturalne. Wtedy bycie prorosyjskim było bardzo ryzykowne, ale obecnie, gdy od Rosji dzieli nas Białoruś, Ukraina, Litwa, to nie rozumiem co jest złego w byciu prorosyjskim. Jak mogą nazywać [nas] agentem rosyjskim ludzie, którzy biorą pieniądze od Amerykanów, Niemców. To normalna obca agentura siedzi tu w Polsce i jeszcze oskarżają mnie, że jestem agentem rosyjskim. Ja nie biorę od nikogo pieniędzy" - deklaruje Korwin.

"Jeżeli mówimy o opcjach politycznych, o sojuszach, to [Roman Dmowski] stawiał na Rosję, prawda" - dodaje.

I stwierdza wreszcie

"To, że jestem opcją prorosyjską, ja, to oczywiście tak. Jestem opcja prorosyjska w tej sytuacji. Jeżeli Rosja jutro połknęłaby Białoruś i Ukrainę, to natychmiast staję się opcją antyrosyjską, prawda. [...] Mamy w tej chwili wspólne interesy z Rosją i zrażanie sobie Rosji jest zbrodnią".

Uwaga!!! Korwin-Mikke twierdzi, że Polska jest dziś "oddzielona" od Rosji. Zdaje się, że "zapomniał"  o... 210 kilometrach polsko-rosyjskiej granicy. O Obwodzie Kaliningradzkim, uzbrojonym po zęby w rakiety Iskander. 

https://www.fronda.pl/a/korwin-mikke-przyznaje-ze-jest-ruska-onuca,142515.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Tyr napisał:

Na ten wyrok komisji europejskiej powinniśmy odpowiedzieć, że przezornie trzymamy miejsca dla rdzennych mieszkańców Europy, którzy za kilkanaście lat będą uchodzić z nowo powstałych kalifatów europejskich.

Migracje ludności są tak stare jak sam człowiek. A jedynie  Chinom i Japonii udało się odciąć od świata na jakiś czas ( co postulujesz) i to z wybitnie marnym , a nawet katastrofalnym skutkiem. Zamiast bawić się w handlarza strachu  może pora zastanowić się jak to ująć w sensowne rozwiązania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

Janusz Korwin-Mikke przyznał oficjalnie i publicznie: "To, że jestem opcją prorosyjską, ja, to oczywiście tak".

 

Janusz Korwin-Mikke udzielił w maju ubiegłego roku wywiadu telewizji internetowej wRealu24.pl. Przyznał tam, że jest "opcją prorosyjską" i że jest naturalne iż "prawica jest prorosyjska". Wezwał też do postawienia Jarosława Kaczyńskiego przed Trybunałem Stanu za psucie relacji z Rosją.

Jarosław Kaczyński za to, że obraża Rosję, że jątrzy stosunki z Rosją, powinien odpowiedzieć przed Trybunałem Stanu. Naszym zagrożeniem w tej chwili jest Ukraina, gdzie mamy banderowców. Oni na razie mają tam poparcie niezbyt wysokie, ale przypominam, że wyższe niż Adolf Hitler na trzy lata przed dojściem do władzy. Ci banderowcy domagają się a to Zasania, a to Przemyśla, a to Łemkowyny, a to Chełma. Jeżeli mamy tutaj potencjalnego wroga, to musimy mieć dobre stosunki z wrogiem naszego wroga, czyli z Rosją. Kto zraża sobie Rosję, ten naraża Polskę. To jest zbrodnia. To co robisz, Jarek, to jest zbrodnia. Za to, mam nadzieję, odpowiesz" - powiedział Korwin-Mikke.

Zauważmy: niewielkie poparcie dla banderowców na Ukrainie uzasadnia zdaniem Korwina sojusz z Rosją. A zdecydowanie większe poparcie w Rosji dla sił nacjonalistycznych chcących usunięcia Polski z mapy (Dugin!) już nie uzasadnia innego sojuszu? To czysta manipulacja!

"Cała prawica była zawsze prorosyjska, Roman Dmowski był prorosyjski. To jest dość naturalne. Wtedy bycie prorosyjskim było bardzo ryzykowne, ale obecnie, gdy od Rosji dzieli nas Białoruś, Ukraina, Litwa, to nie rozumiem co jest złego w byciu prorosyjskim. Jak mogą nazywać [nas] agentem rosyjskim ludzie, którzy biorą pieniądze od Amerykanów, Niemców. To normalna obca agentura siedzi tu w Polsce i jeszcze oskarżają mnie, że jestem agentem rosyjskim. Ja nie biorę od nikogo pieniędzy" - deklaruje Korwin.

"Jeżeli mówimy o opcjach politycznych, o sojuszach, to [Roman Dmowski] stawiał na Rosję, prawda" - dodaje.

I stwierdza wreszcie

"To, że jestem opcją prorosyjską, ja, to oczywiście tak. Jestem opcja prorosyjska w tej sytuacji. Jeżeli Rosja jutro połknęłaby Białoruś i Ukrainę, to natychmiast staję się opcją antyrosyjską, prawda. [...] Mamy w tej chwili wspólne interesy z Rosją i zrażanie sobie Rosji jest zbrodnią".

Uwaga!!! Korwin-Mikke twierdzi, że Polska jest dziś "oddzielona" od Rosji. Zdaje się, że "zapomniał"  o... 210 kilometrach polsko-rosyjskiej granicy. O Obwodzie Kaliningradzkim, uzbrojonym po zęby w rakiety Iskander. 

https://www.fronda.pl/a/korwin-mikke-przyznaje-ze-jest-ruska-onuca,142515.html

A dziadzio już zapomniał jak protestował przeciwko wejściu do Unii i chciał nas zapisać do NAFTA ? Alzheimer ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Tyr napisał:

Na ten wyrok komisji europejskiej powinniśmy odpowiedzieć, że przezornie trzymamy miejsca dla rdzennych mieszkańców Europy, którzy za kilkanaście lat będą uchodzić z nowo powstałych kalifatów europejskich.

Przypuszczam, że taka odpowiedź by ich nie zadowoliła i dostalibyśmy solidny domiar. Mają kim dzielić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, szutnik napisał:

Migracje ludności są tak stare jak sam człowiek. A jedynie  Chinom i Japonii udało się odciąć od świata na jakiś czas ( co postulujesz) i to z wybitnie marnym , a nawet katastrofalnym skutkiem. Zamiast bawić się w handlarza strachu  może pora zastanowić się jak to ująć w sensowne rozwiązania.

Japonia- katastrofa, bieda i mizeria... Chiny zaraz padną...;) Jeśli to opłakane skutki to jedynie co pozostaje, to se popłakać. Abstrahując oczywiście od losu ludzkiego w tych krajach ale na to nie ma nikt wpływu.  Jedynym krajem, który się na różnorodności nachapał to USA ale wtedy było mniej ludzi i brali do siebie z podobnych kręgów kulturowych- wyjątek murzyni i Chińczycy a ci byli fajni bo pracowici;) Powiedz w czym prócz dobrego samopoczucia 15 % społeczeństwa było by dla Polaków przyjęcie zgrai ekonomicznych nachodźców, którzy, mają przyrost naturalny jak króliki, mają w dupie wszystko prócz zasiłków? Już nie mówię o zagrożeniach cywilizacyjnych i terrorystycznych.  Pewnie, przy każdej okazji krzyczysz, że podatki za wysokie, że socjał za mały. Więc przyjmij do wiadomości, że w tym wypadku twoje podatki muszą się zwiększyć a socjał zmniejszyć...  

W śród tych "uchodźców" jest jedynie promil ludzi, którzy się kwalifikują do tej nazwy, bo Ci nie mają kasy na transport do UE. Prawdziwych uchodźców przyjął by każdy ale ekspansji islamu nikt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, szutnik napisał:

Migracje ludności są tak stare jak sam człowiek. A jedynie  Chinom i Japonii udało się odciąć od świata na jakiś czas ( co postulujesz) i to z wybitnie marnym , a nawet katastrofalnym skutkiem. Zamiast bawić się w handlarza strachu  może pora zastanowić się jak to ująć w sensowne rozwiązania.

Problem w tym, że to nie jest typowa migracja zarobkowa*, bo to jest inwazja na Europę. Mamy tu do czynienia z migrantami, którzy nie dość, że są obcy kulturowo i się nie asymilują, to jeszcze są bardzo roszczeniowi [ty jesteś biały a ja czarny, to mi musisz płacić] i do tego wrogo nastawieni do tych, którzy ich przyjmują. Bo ktoś im tam naobiecywał, że w Europie czeka na nich 3, 2, 1, [3 blondynki do obsługi, 2 samochody i 1 willa], więc są rozczarowani, a więc podatni na radykalną, islamską propagandę. A sensowne rozwiązanie? Chyba tylko takie, żeby zamiast żarcia wysyłać im do Afryki prezerwatywy...

* W Europie zresztą z powodu globalizacji jest coraz trudniej o pracę nawet dla białych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie