Skocz do zawartości

Co z figurami II...


bjar_1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Fefałen to nogami przebiera by tylko rządowi wirusem przyłożyć? Na zasadzie czym gorzej tym lepiej. Jednak trochę im nie idzie bo opozycje nie specjalnie daje im powody do radości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Erih napisał:

Ciekawe, niby ikona, a dowiaduję się o jej istnieniu dopiero teraz.

Bo taka z ciebie lewica, co niektórzy to się do niej nawet modlą, oczywiście na swój lewicowy sposób. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tyr napisał:

Szutnik, fala to wy idźcie na drzewo jeszcze trochę poewoluować. Na dzień dzisiejszy pisząc takie teksty, życzące śmierci oponentom politycznym, nazywając ich kretynami i idiotami dajecie świadectwo, że taka lewicowa „wrażliwość” to raczej  ewolucyjny lub środowiskowy niedorozwój płata czołowego. Tam są obszary odpowiadające za empatię i wrażliwość, które słabo wykształcone prowadzą do socjopatycznych a nawet psychopatycznych myśli i zachowań.
Poza tym myli wam się inteligencja z impertynencją…

Szanowny manipulancie , nie imputuj mi życzenia komukolwiek śmierci. Jeżeli ktoś chce biegać po kościołach, to jego sprawa ( i konsekwencje) . Gorzej , gdy osoba z "ałtorytetem" profesorskim jakiegoś KUL'u czy innej Akademii Papieskiej namawia do tego innych. Taki "geniusz'' staje się bezpośrednią przyczyną śmierci , na podobieństwo podobnych Mu anty-szczepionkowców , równie beztrosko ignorując naukę , tworząc zagrożenie dla mnie i dla mojej rodziny. Dlatego mam prawo do sarkazmu i ironii , którą w sposób bezczelny próbujesz przedstawić jako dosłowny. 

Masz w jednym rację . Przepraszam osoby chore na kretynizm , idiotyzm ( to w końcu jednostki chorobowe )  za porównanie z personami . których działania mogą w sposób istotny rzutować na życie i kondycje całej populacji.

ps. na problemy ze swoim płatem czołowym zawsze możesz zastosować witaminę C- lewoskrętną  ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Tyr napisał:

szutnik napisał w innym wątku:
„„Zasadniczo, co się czepiasz? Może wszyscy "prawdziwi Polacy " ( z Lesem na czele  ) aby dać odpór lewactwu  i złożyć świadectwo wiary  zaczną w końcu uczestniczyć licznie w mszach i problem sam się rozwiąże ?”
„Ja też im źle... ale gdyby tak teoria Darwina zrobiła swoje ..., to co ja mogę””

twoje słowa, czy nie? Miej choć odrobinę honoru. Rozwiązywanie problemu z odmiennie myślącymi, obcymi rasowo i religijnie, to już chyba ktoś wymyślił i to w sposób masowy ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Tyr napisał:

 Rozwiązywanie problemu z odmiennie myślącymi, obcymi rasowo i religijnie, to już chyba ktoś wymyślił i to w sposób masowy ? 

Już ci się te metody nie podobają? W wielu twoich postach czuć było nostalgię za czasem minionym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Czlowieksniegu napisał:

Nadal, mimo próśb do Lesa, nie dowiedziałem się, na czym ta lewicowość ma polegać, ale pal licho.

Napisałem językiem prostym i zrozumiałym dla większości ludzi z jako takim wykształceniem. Jeśli masz problemy ze zrozumieniem tego przekazu, to poproś dzieci oni ci wytłumaczą. I nie pal, bo licho wie co ty tam palisz.

Człowiekśniegu

OK. Nikt, kto przeżył w Polsce komunizm nie powinien być zdziwiony, że lewica, to samo zło. Jest groźna nie dla tego, że może wygrać wybory i rządzić w kraju. Co to, to nie, Polacy już was nie wybiorą. Jest niebezpieczna ponieważ opanowała uniwersytety, większość mediów, opiniotwórcze środowiska i jak zaraza może zainfekować swoją zatrutą, antywolnościową propagandą młode pokolenia, które nie mają wiedzy i doświadczeń nabytych w czasach komunistycznej zarazy. Lewica odkąd zdradziła środowisko, z którego się wywodzi i zawładnęła nowymi grupami społecznymi o chorych ideologiach - lgbet, gender skazała się w Polsce na powolną agonię w paroksyzmach rozpaczy, zazdrości i gniewu, że nie ma w tym zaściankowym ciemnogrodzie takiego poparcia, na jakie, w swojej chorej wyobraźni, liczyła. Jest ideologią antypolską, antychrześcijańską, antynarodową i antydemokratyczną. 

Lewica twierdzi, że walczy o równość, solidarność społeczną, prawo do wyrażania swoich poglądów itd. Tyle że wartości tych odmawia ideowym przeciwnikom. Nigdy nie porzuciła marksizmu, zbrodniczej ideologii, która przyniosła śmierć milionom ludzi na wszystkich kontynentach. Lewica walkę klas uzupełniła o walkę płci o hasła walki z homofobią, z wartościami konserwatywnymi, z rodziną i kościołem. Jak każda totalitarna ideologia marzy o stworzeniu nowego typu człowieka, który pozbawiony będzie tego wszystkiego co buduje naród, tożsamość osoby wychowywanej w łączności z wielowiekową tradycją i historią rodziny, społeczeństwa i państwa. Wartości te są dla lewicy obce i wrogie a tym samym zwalczane w każdy możliwy sposób i na każdym możliwym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nadal nie przyjmujesz do wiadomości, że ideologia lewicowa, podobnie jak i prawicowa, ma całkiem sporą liczbę "odmian", gdzie niektóre mają ze sobą tyle wspólnego co krzesło z krzesłem elektrycznym?

 

"Jest ideologią antypolską, antychrześcijańską, antynarodową i antydemokratyczną. "

"Jak każda totalitarna ideologia marzy o stworzeniu nowego typu człowieka..."

Hmmmm dość ciekawe, że powyższe równie dobrze do części ruchów prawicowych można przypisać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, les05 napisał:

Bo taka z ciebie lewica, co niektórzy to się do niej nawet modlą, oczywiście na swój lewicowy sposób. ?

A widzisz, z pewnością mam więcej wspólnego z lewicą niż ta pani . To co ona prezentuje  się kiedyś ładnie nazywało "lewica kawiorowa", ostatnio słyszałem ładne nawiązanie do sojowego latte. Niestety po włosku, więc dokładnie nie powtórzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Czlowieksniegu napisał:

takafura...

Podobnych, do Grodzkiego było sporo po obu stronach koryta. Jeden nawet potwierdził, że był w Niemczech trzy (?) dni, ale nawet nie wysiadał z samochodu. Inni, akurat mocno w walkę z wirusem odpowiedzialni, byli... na nartach we Włoszech. Więc, może, podarujmy sobie serial pt "Głupi i głupszy"- do niczego, poza przepychankami to nie prowadzi.

Wiem, wiem, nie mogłem sie oprzeć aby o w/w marszałkach nie wspomnieć :classic_wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Tyr napisał:

twoje słowa, czy nie? Miej choć odrobinę honoru. Rozwiązywanie problemu z odmiennie myślącymi, obcymi rasowo i religijnie, to już chyba ktoś wymyślił i to w sposób masowy ? 

Manipulant, nie wyjeżdżaj mi z honorem , bo pojęcie to jest Ci obce. Lepiej zapodaj jakiś Czarnych, muzułmanów , gejów czy innych genderów albo jak to jest żle w jakimś Iranie a tu dobrze. Że zacytuje Tuwima:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, bjar_1 napisał:

Od genderów i innych dewiantów to jest kolega na "L" ?

Bjar, może już najwyższy czas wyjść z szafy, po co oszukiwać siebie i innych. ? Przecież to takie nowoczesne i jakże lewicowe!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, szutnik napisał:

Że zacytuje Tuwima:

Z tym całowaniem w d..pę to pojechałeś... Tu dzieci i nieletni zaglądają a ty takie anonse seksualne zapodajesz. Żeby czasem pod pedofilię nie podpięli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Tyr napisał:

Z tym całowaniem w d..pę to pojechałeś... Tu dzieci i nieletni zaglądają a ty takie anonse seksualne zapodajesz. Żeby czasem pod pedofilię nie podpięli...

Przez litość założę brak zrozumienia teksu a nie jakieś specyficzne upodobania .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie