Skocz do zawartości

Co z figurami II...


bjar_1

Rekomendowane odpowiedzi

Czytając ostatnie wpisy zacząłem się zastanawiać czy to forum zmieniło profil. Czy nadal jest dla poszukiwaczy, czy też miłośników kochających inaczej. Tfu... !

Nie wiem jakie oceny mieliście w szkole z fizyki, lub mechaniki, ale zapamiętajcie na przyszłość takie motto:

 

"Tłok musi pracować w cylindrze, a nie w rurze wydechowej  !!! ". I tego się trzymajcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
2 godziny temu, Tyr napisał:

Co zrobisz, jak nic nie zrobisz?;) Takie czasy. Kwarantanna na wykopki, kwarantanna społeczna a jak wygra Biedroń to wprowadzi kwarantanne na baby;)

Taaa, pomyśleć ,że kiedyś kato-prawica wmawiała ,że komuniści chcą żeby żony były wspólne ? Teraz kwarantanna na baby ... Zapodaj jeszcze ,że korona , to kara niebios za sodomię i porubstwo - będzie ciekawiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko, że to wszystko wynika z idei fix lewicy - zmienić wszystko, nie ma znaczenia czy coś działa czy nie działa - wszystko musi być zmienione, ma być inaczej niż było. I nie ważne że będzie źle działało, usłużne autorytety potwierdzą, że jest znakomicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, les05 napisał:

Dodam tylko, że to wszystko wynika z idei fix lewicy - zmienić wszystko, nie ma znaczenia czy coś działa czy nie działa - wszystko musi być zmienione, ma być inaczej niż było. I nie ważne że będzie źle działało, usłużne autorytety potwierdzą, że jest znakomicie.

To identycznie co przez ostatnich pięć lat wyprawia prezes & company.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Tyr napisał:

szutnik, to, że o czymś nie wiesz to nie znaczy, że tego nie było... Patrząc po twojej  zerowej wiedzy w jakiejkolwiek dziedzinie tego forum to można by się spodziewać, że o 2WŚ też nie wiesz.

https://historia.org.pl/2015/07/08/bolszewicka-rewolucja-seksualna/

Na rosyjskich stronach znajdziesz więcej.

 

No to zapodaj jakiegoś historyka a nie histeryka. Może Ciebie rajcują jakieś Cenckiewicze czy inne Żaryny ( lub ich nieudolni naśladowcy ) ale to nie moja bajka. Może nie zauważyłeś sensu pewnych postulatów komunistów, tak ochoczo od wielu lat realizowanych w innych państwach europejskich , a może marzy Ci się chomąto na szyi ślubnej ? .

ps. Zawsze się zastanawiałem jakim cudem Żaryn mógł być uczniem Kersten?  Ale z drugiej strony PAD też padł daleko od Jagiellonki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie