Skocz do zawartości

Co z figurami II...


bjar_1

Rekomendowane odpowiedzi

les

No... jeśli "Ty dostrzegasz nieistotne niuanse a nie widzisz istoty ideologii, której służysz. " oznacza, że np marksizm różni się od socjalizmu chrześcijańskiego niuansami, to.. gratuluję wiedzy.

"istoty ideologii, której służysz"

A skąd, że z ciekawości zapytam, wiesz czy i jakiej? Tym bardziej, że ja* nie służę ideologii, bez względu na mój światopogląd.



* nie wiem, czy nie w przeciwieństwie do ciebie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Czlowieksniegu

Sprawdź od ilu lat tu jestem, znam twoje posty i poglądy z których wynikają. Chyba, że to co piszesz, to tak na niby, konspiracyjne udawanie, taka zabawa? A tak naprawdę to jesteś prawą ręką ojca dyrektora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się znęcać zbyt potwornie na wielbiących lewicę ale, tak dla jaj wrzucam dzisiejsze przemyślenia ikony lewicy - Sylwii Spurek.

"Dziś na grupie roboczej S&D w ramach komisji AGRI ponownie poruszyłam kwestię poprawki tzw. veggie burger. Poprawka dot. zakazu używania nazw typu burger, kiełbasa, pasztet w odniesieniu do produktów roślinnych. Godzi to w prawa konsumentek/tów i producentek/tów tychże produktów.

Jest też sprzeczna z celami UE dotyczącymi walki z kryzysem klimatycznym i ogranicza rozwój zdrowej, bezpiecznej żywności. Jako europosłanka zawsze będę bronić praw klimatycznych, praw zwierząt oraz praw konsumentek/tów."

to nic, że pandemia szaleje, ludzie umierają tysiącami, że brakuje sprzętu i lekarzy, że jutro umrą kolejne tysiące, ważne że lewica w parlamencie europejskim walczy z kiełbasą, by nie używać błędnej nazwy, bo wtedy europejczykom będzie się żyło lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, les05 napisał:

Nie chcę się znęcać zbyt potwornie na wielbiących lewicę ale, tak dla jaj wrzucam dzisiejsze przemyślenia ikony lewicy - Sylwii Spurek.

"Dziś na grupie roboczej S&D w ramach komisji AGRI ponownie poruszyłam kwestię poprawki tzw. veggie burger. Poprawka dot. zakazu używania nazw typu burger, kiełbasa, pasztet w odniesieniu do produktów roślinnych. Godzi to w prawa konsumentek/tów i producentek/tów tychże produktów.

Jest też sprzeczna z celami UE dotyczącymi walki z kryzysem klimatycznym i ogranicza rozwój zdrowej, bezpiecznej żywności. Jako europosłanka zawsze będę bronić praw klimatycznych, praw zwierząt oraz praw konsumentek/tów."

to nic, że pandemia szaleje, ludzie umierają tysiącami, że brakuje sprzętu i lekarzy, że jutro umrą kolejne tysiące, ważne że lewica w parlamencie europejskim walczy z kiełbasą, by nie używać błędnej nazwy, bo wtedy europejczykom będzie się żyło lepiej.

Wy najpierw zamknięcie swoich normalnych inaczej..... 

Ich odchyły są dużo groźniejsze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nikomu źle nie życzę , ale skoro jest już ten wirus to może pogłowie idiotów się zmniejszy... są duże szanse bo akurat ten gatunek ma w dudzie wszystkie zalecenia i ograniczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, les05 napisał:

Nie chcę się znęcać zbyt potwornie na wielbiących lewicę ale, tak dla jaj wrzucam dzisiejsze przemyślenia ikony lewicy - Sylwii Spurek.

 

 

Ciekawe, niby ikona, a dowiaduję się o jej istnieniu dopiero teraz.

 

2 godziny temu, les05 napisał:

 

to nic, że pandemia szaleje, ludzie umierają tysiącami, że brakuje sprzętu i lekarzy, że jutro umrą kolejne tysiące, ważne że lewica w parlamencie europejskim walczy z kiełbasą, by nie używać błędnej nazwy, bo wtedy europejczykom będzie się żyło lepiej.

Z tego co czytam to ta osoba usiłuje przeforsować dowolność stosowania nazewnictwa, czyli nazywania produktów roślinnych nazwami zarezerwowanymi dla produktów mięsnych.

Czyli oszustwo.

No ale skoro to weganka, to niedostatek neurotransmiterów jest przypadłością oczywistą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, fala napisał:

Ja tam nikomu źle nie życzę , ale skoro jest już ten wirus to może pogłowie idiotów się zmniejszy... są duże szanse bo akurat ten gatunek ma w dudzie wszystkie zalecenia i ograniczenia.

szutnik napisał w innym wątku:
„„Zasadniczo, co się czepiasz? Może wszyscy "prawdziwi Polacy " ( z Lesem na czele  ) aby dać odpór lewactwu  i złożyć świadectwo wiary  zaczną w końcu uczestniczyć licznie w mszach i problem sam się rozwiąże ?”
„Ja też im źle... ale gdyby tak teoria Darwina zrobiła swoje ..., to co ja mogę””

Szutnik, fala to wy idźcie na drzewo jeszcze trochę poewoluować. Na dzień dzisiejszy pisząc takie teksty, życzące śmierci oponentom politycznym, nazywając ich kretynami i idiotami dajecie świadectwo, że taka lewicowa „wrażliwość” to raczej  ewolucyjny lub środowiskowy niedorozwój płata czołowego. Tam są obszary odpowiadające za empatię i wrażliwość, które słabo wykształcone prowadzą do socjopatycznych a nawet psychopatycznych myśli i zachowań.
Poza tym myli wam się inteligencja z impertynencją…
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, fala napisał:

Ja tam nikomu źle nie życzę , ale skoro jest już ten wirus to może pogłowie idiotów się zmniejszy... są duże szanse bo akurat ten gatunek ma w dudzie wszystkie zalecenia i ograniczenia.

Najpierw marszałek Grodzki ( lekarz) poleciał do Włoch a po powrocie sam polazł na izbę przyjęć się zbadać. Nawet Olejnik była zszokowana głupotą.

Drugi miszcz ze świecznika to też marszałek ale Pomorskiego "pojechałem do Włoch by zabrać do siebie do domu moją małą, czertoipółletnią wnuczkę".

Efekt - urząd zamknięty, ponad 60 osób ma kwarantannę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiesz o miszczach twierdzących że wybory mogą się odbyć, o tym idiocie który twierdzi "Jeżeli są warunki do tego, żeby chodzić normalnie do sklepu, to są i warunki, żeby pójść do lokalu wyborczego" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tyr napisał:

Szutnik, fala to wy idźcie na drzewo jeszcze trochę poewoluować.

Wiesz że nic się nie bierze z niczego , przez kilka lat razem ze swoim echem i pomocnikami ,na wzór waszego guru  skutecznie wypracowaliście nawet tutaj identyczne relacje międzyludzkie jak w realu.Więc ja tobie i tobie podobnym mam dobrze życzyć?,  za co ? za te obelgi i wykpiwania?,  za kłamstwa ? , a niech was wirus już dzisiaj dopadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takafura...

Podobnych, do Grodzkiego było sporo po obu stronach koryta. Jeden nawet potwierdził, że był w Niemczech trzy (?) dni, ale nawet nie wysiadał z samochodu. Inni, akurat mocno w walkę z wirusem odpowiedzialni, byli... na nartach we Włoszech. Więc, może, podarujmy sobie serial pt "Głupi i głupszy"- do niczego, poza przepychankami to nie prowadzi.

 

Tyr


"nazywając ich kretynami i idiotami dajecie świadectwo, że taka lewicowa „wrażliwość”...."

Nadal, mimo próśb do Lesa, nie dowiedziałem się, na czym ta lewicowość ma polegać, ale pal licho. Ciekawsze może być uzasadnienie, dlaczego gromadne spotkania, spacery, wyjazdy krajoznawcze*, itp, itd nie powinny być nazywane stadnym idiotyzmem. Podobnie, jak nie bardzo rozumiem, dlaczego krytyka takich idiotycznych zachowań, jest równoznaczna z lewactwem...

 

* sprawdź Przełęcz Tąpadło czy Kotowice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, fala napisał:

A co powiesz o miszczach twierdzących że wybory mogą się odbyć, o tym idiocie który twierdzi "Jeżeli są warunki do tego, żeby chodzić normalnie do sklepu, to są i warunki, żeby pójść do lokalu wyborczego" ?

To powiem, że podnosi ciśnienie tobie i opozycji;) I ludzie mają ubaw, że w to wierzycie;) 

4 minuty temu, fala napisał:

a niech was wirus już dzisiaj dopadnie.

No wylazła z ciebie cała ta lewicowa wrażliwość;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tyr napisał:

No wylazła z ciebie cała ta lewicowa wrażliwość;)

Lewicowiec ze mnie taki jak z ciebie krynica prawdy.

 

3 minuty temu, Tyr napisał:

To powiem, że podnosi ciśnienie tobie i opozycji

Tylko że przygłup powiedział to nie mnie do ucha, a publicznie.Widzę że cyrku od urzędu prezydenckiego nie odróżniasz, chociaż jakby się tak przypatrzeć ....to można się pomylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"To powiem, że podnosi ciśnienie tobie i opozycji;) I ludzie mają ubaw, że w to wierzycie;) "

Jeśli uważasz, że rządowo-partyjno-sejmowe zabawy wyborami i oszustwa przy Tarczy antykryzysowej są objawem zabawy szarego posła ps Prezes ze społeczeństwem, co na marginesie zapewne jest prawdą, to oznacza, że poziom cynizmu, hipokryzji czy zbydlęcenia w tych szeregach osiągnął dno i metr mułu.
Wyjdź zza szafy- przekonasz się, że Polacy mają inne problemy i niekoniecznie dodatkowe szczucie jest im do szczęścia potrzebne. Choć zapewne przydatne przewodniej partii narodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin life is cruel i full of zasadzkas a w polityce jeszcze bardziej. Chyba nie chcesz powiedzieć, że opozycja i media polskojęzyczne cynicznie nie grają pandemią?

Prosiłem, żeby nie używać epitetów? Prosiłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie