Skocz do zawartości

Co z figurami II...


bjar_1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
6 godzin temu, balans napisał:

Po pierwsze, to jesteś tu na forum mistrzem odwracania kota ogonem i spamu.

Po drugie, to nie ja pierwszy  wyjechałem tu komuś z obelgami, ale to Wy pislamiści z braku argumentów już od dawna wyjeżdżacie mi tu od "człowieka Putina" itp.

Po trzecie, przestańcie traktować tych, którzy mają inne poglądy za wrogów, bo w ten sposób już beznadziejnie podzieliliście ten kraj. I nic dobrego z tego nie będzie w przyszłości.

Po czwarte, jak nie masz nic mądrego do powiedzenia, to lepiej zamilcz i zamiast się ośmieszać zajmij się wycinką drzew, bo jeszcze trochę ich pozostało, a wiadomo, że drzewa to nasz wróg. Odwalcie się tylko od Puszcz i obszarów Natura 2000, bo doprowadzicie do katastrofy ekologicznej na wielką skalę.

  Już z tego żartowaliśmy ale widzę przyzwyczajenie drugą naturą:

- jestem sam jeden a używasz liczby mnogiej,

- forma WY zamiast TY jest przyjęta raczej na Wschodzie,

- dalej prowokujesz obelgami "islamiści", "ośmieszasz się"

I za chwilę znowu żale że Cię nikt nie lubi i nie rozumie.

Ps. Dalej podtrzymuję to co napisałem - Twoje tezy pokrywały się w 100 % z opiniami powielanymi przez sputnik.ru.  Oraz to co napisałem w innym temacie - bezczelnie skłamałeś nie prostując bzdury w kolejnych postach- cytuję:

"tylko ktoś mało kumaty nie zauważy różnicy w tym, że Niemcy nie płaciły za wynajęcie Mirji, a Polska jak najbardziej tak. Inna sprawa, że widocznie jesteśmy bogatsi od Niemiec, bo specjalizujemy się w wyprowadzaniu pieniędzy z naszego kraju pod byle pretekstem"

https://forum.odkrywca.pl/topic/158581-lotnicze-ciekawostki/page/18/?tab=comments#comment-2064341

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, takafura napisał:

  Już z tego żartowaliśmy ale widzę przyzwyczajenie drugą naturą:

- jestem sam jeden a używasz liczby mnogiej,

- forma WY zamiast TY jest przyjęta raczej na Wschodzie,

- dalej prowokujesz obelgami "islamiści", "ośmieszasz się"

I za chwilę znowu żale że Cię nikt nie lubi i nie rozumie.

Ps. Dalej podtrzymuję to co napisałem - Twoje tezy pokrywały się w 100 % z opiniami powielanymi przez sputnik.ru.  Oraz to co napisałem w innym temacie - bezczelnie skłamałeś nie prostując bzdury w kolejnych postach- cytuję:

"tylko ktoś mało kumaty nie zauważy różnicy w tym, że Niemcy nie płaciły za wynajęcie Mirji, a Polska jak najbardziej tak. Inna sprawa, że widocznie jesteśmy bogatsi od Niemiec, bo specjalizujemy się w wyprowadzaniu pieniędzy z naszego kraju pod byle pretekstem"

https://forum.odkrywca.pl/topic/158581-lotnicze-ciekawostki/page/18/?tab=comments#comment-2064341

I znowu odezwał się król spamu, ale odpowiem:

?

Używam liczby mnogiej, bo jest tu Was na forum kilku pislamistów.

J.W.

Skoro Wam jest wolno mnie obrażać, to mnie jest wolno się rewanżować, bo to nie jest mecz do jednej bramki.

Polubień mam dość sporo, acz specjalnie o nie nie zabiegam.

W odróżnieniu od Ciebie nie oglądam sputnik.ru, więc jak mi zarzucasz, że moje tezy się z nim pokrywają, to czekam na konkretne przykłady, bo inaczej jest to pomówienie.

Dalej twierdzę, że Niemcy za lot Mirji nie zapłacili ekstra tak jak my, bo go wynajęli w ramach programu SALIS, który opłacają z góry i to bez względu na to czy wykorzystają wszystkie wykupione loty, czy niekoniecznie. My natomiast za lot Mirji zapłaciliśmy ekstra i to pomimo tego, że też miliony euro wpłacamy w ramach SALIS. A do tego negocjowaliśmy jeszcze kolejnych 6 czy nawet 8 lotów Mirji, a to wszystko w czasie gdy samoloty LOT-u stoją, a firma błaga o dotacje, bo nie ma pieniędzy na opłacenie lizingu, wypłaty dla załogi, nie mówiąc o pozostałych kosztach. Na szczęście zrobił się szum i już więcej nie będzie wyprowadzania pieniędzy z kraju, przynajmniej w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, balans napisał:

   Dalej twierdzę, że Niemcy za lot Mirji nie zapłacili ekstra tak jak my, bo go wynajęli w ramach programu SALIS, który opłacają z góry(...)

  Gradacja i odwracanie kota ogonem:

 1.0  nie zapłacili

2.0 nie zapłacili ekstra

3.0 nie zapłacili ekstra jak my

4.0  bo go wynajęli w ramach programu SALIS

5.0 Niemcy za lot Mirji nie zapłacili ekstra tak jak my, bo go wynajęli w ramach programu SALIS, który opłacają z góry

Dzięki, w sumie głównie po takie kwiatki tu zaglądam ?

Godzinę temu, balans napisał:

Używam liczby mnogiej, bo jest tu Was na forum kilku pislamistów. Skoro Wam jest wolno mnie obrażać, to mnie jest wolno się rewanżować,

  Zgodnie z tą pokrętną logiką przedszkolaka możesz mnie bić i pomawiać bo ktoś kiedyś gdzieś tam zakamarkach netu Cię uderzył i obraził Twoje ego ?

Ps. Większy efekt byś uzyskał rezygnując w tym poście z epitetu "pislamista". Do obelg mnie nie sprowokowałeś, pokazujesz tylko brak kultury lub wyrachowanie internetowego trolla. Pozujesz na światowego eksperta a jednocześnie odstawiasz taką dziecinadę. Bądź konsekwentny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej trollujesz i wstawiasz spam na poziome piaskownicy. A ja dalej czekam na przykłady, gdzie to niby moje tezy pokrywają się ze sputnikiem.ru? Bo inaczej uznam, że robisz z gęby doopę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, takafura napisał:

  Już z tego żartowaliśmy ale widzę przyzwyczajenie drugą naturą:

- jestem sam jeden a używasz liczby mnogiej,

- forma WY zamiast TY jest przyjęta raczej na Wschodzie,

 

W dodatku jest formą wyrażenia szacunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, takafura napisał:

  Balans pisząc "Wy pislamiści" Twoim zdaniem wyraża się z szacunkiem ? Nie mam więcej pytań :classic_biggrin:

To dowodzi że jego "wy" to zwykła liczba mnoga, a nie rusycyzm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Erih napisał:

To dowodzi że jego "wy" to zwykła liczba mnoga, a nie rusycyzm.

A odchrzańcie się od "rusycyzmów " . Wam się z dupą wszystko kojarzy jak Rappaportowi ? ? . Forma grzecznościowa "Wy" trafiła pod nasze strzechy ( pod rosyjskie również) najprawdopodobniej z języka francuskiego , który dominował w Europie przez kilkaset lat, a Wy tu jak koń z klapkami  wgapieni w jeden punkt.

 

ps. Zarzucanie Balansowi jakichkolwiek związków z Rosją jest zwykłym chamstwem. To, że jest Homo Sovieticus , jak każdy z nas , który wystarczająco długo pożył w tamtych czasach nie uprawnia do obrażania . Zabawne jest ,że jego główny adwersarz , tow. Rozdymka namiętnie posługuje się typową dialektyką marksistowską ( a u was to biją murzynów )?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, balans napisał:

A ja dalej czekam na przykłady, gdzie to niby moje tezy pokrywają się ze sputnikiem.ru? Bo inaczej uznam, że robisz z gęby doopę.

Balans , poczytaj na poprzedniej stronie.On sputnika nie czyta ale wie co tam piszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To balans dowodzi, że rosja w każdej postaci od wieków była dla Polski dobrodziejstwem , zawsze wyzwalała nas od pana, wójta i plebana, żywiła nas, wspierała finansowo i od zawsze po dziś dzień jest demokracją miłującą pokój. Każde negowanie takiego poglądu wyzwala u niego alergiczną reakcję i falę epitetów pod adresem adwersarza. Jakiekolwiek argumenty i fakty nie trafiają do niego i spływają jak po kaczce, dalej co post monotonnie i do znudzenia powtarza swoje tezy jak jakiś boot według zaprogramowanego schematu. Jak zaś dostanie odpowiedź w podobnym stylu, zaczyna się użalać nad sobą. Odkąd jestem na tym forum, kilkanaście lat, stara się deprecjonować każde dokonania Polski. Np. kampania wrześniowa według niego trwała 7 dni, piloci podczas niej zestrzelili ok. 30 samolotów niemieckich, odzyskanie Zaolzia było zbrodnią i przyczynkiem do rozpętania wojny, w której to byliśmy współwinni holokaustowi i wiele podobnych.  Ogólnie według niego od pradziejów Polska to Bantustan i bękart gnieźnieńsko- wersalski. 
To wszystko i dodatkowo podejście do kwestii ukraińskiej w dzisiejszej polityce, czyli przedstawianie jej jako permanentne zagrożenie dla Polski, to wypisz wymaluj retoryka putinowska rozpowszechniana z farm rosyjskich trolli i agentów wpływu.

6 godzin temu, szutnik napisał:

To, że jest Homo Sovieticus , jak każdy z nas

 pisz za siebie i innym nie imputuj...
Ponadto szutnik, piszesz o czyimś, rzekomym chamstwie, przezywając kogoś tow. Rozdymka. Uważam, że to ty powinieneś pracować w Sevre jako żywy wzorzec chamstwa i rozdymki ego.
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, fala napisał:

Balans , poczytaj na poprzedniej stronie.On sputnika nie czyta ale wie co tam piszą.

  Wystarczy przeczytać syntetyczne opracowanie Ośrodka Studiów Wschodnich na ten temat. Ja ma się skromną wiedzę to warto korzystać z  dobrych źródeł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaa... Zaraz będzie wielkie aj waj we wszystkich możliwych instytucjach unijnych włącznie z Komisją ds. Hodowli ryb śródlądowych w postaci ślimaków i Komisji do spraw spuszczania wody w klozecie*

* i to nie jest ponury żart. 

Coś wcięło o odmowie druku plakatów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Tyr napisał:

To balans dowodzi, że rosja w każdej postaci od wieków była dla Polski dobrodziejstwem...

Stek kłamstw i pomówień, wyraźnie masz coś z głową.

Nigdy PIERWSZY nie wyjeżdżałem adwersarzom z "falą epitetów", bo to jest wasza specjalność pislamistów - kto nie z nami ten wróg!

"Argumenty" pislamistów w dyskusji ze mną zawsze zresztą były podobne - jesteś ruski troll, jesteś człowiek Putina, zapodajesz sputnik.ru, wyjedź na Białoruś/ZSRR/Rosja.

Nigdy nie napisałem, że kampania Wrześniowa trwała 7 dni. Napisałem, że w ciągu 3 pierwszych dni przegraliśmy bitwę graniczną, a w ciągu 6 [7] dni przegraliśmy bitwę na linii "Wielkich rzek", która była naszą główną linią obrony i w ten sposób przegraliśmy kampanię. Co nie znaczy, że walki ustały, bo opór trwał w niektórych miejscach do października, acz to już miało tylko symboliczne znaczenie. Dodajmy do tego, że Naczelny Wódz nawiał 6 września z Warszawy, która była jedynym węzłem łączności z prawdziwego zdarzenia w II RP, a więc praktycznie utracił kontrolę nad armią. No i jeszcze to, że w tym czasie już kilku naszych generałów nawiało z pola bitwy, w tym ten najważniejszy, czyli dowódca Armii Odwodowej, to mamy z grubsza obraz całości.

Odnośnie zestrzeleń naszych pilotów myśliwskich, to nie należy mylić ilości zgłoszonych zestrzeleń, z ilością faktycznie zestrzelonych samolotów. Bo ta pierwsza we wszystkich armiach była grubo zawyżona [np. kilku pilotów strzelało do tego samego samolotu, który spadł i wszyscy w dobrej wierze zgłaszali zestrzelenie]. Na ten przykład nasi piloci zgłosili w 1940 roku we Francji 50 zestrzeleń, a potwierdzonych zostało ...8.

Zaolzie nie było może zbrodnią, ale niewybaczalnym błędem politycznym. To od tego czasu byliśmy określani hienami i szakalami Europy. Tym bardziej, że przedwojenna bogata i nowoczesna Czechosłowacja była dużo wyżej notowana we Francji czy Anglii, niż biedna i beznadziejnie zacofana Polska.

Nigdy i nigdzie nie napisałem, że jesteśmy współwinni holokaustowi - to jest ordynarne pomówienie!

To co insynuujesz mi odnośnie [cyt.] "traktatu gnieźnieńsko-wersalskiego" jest jakąś wyobraźnią chorego człowieka, więc przemilczę...

A na koniec jeszcze bronisz UPAiny, która wprowadziła państwowy kult Bandery i UPA i seryjnie stawia u siebie pomniki zbrodniarzom. I jeszcze głosisz, że to jest nasz interes narodowy popierać banderowców. A przy tym przemilczasz, że oni mają do nas cały czas pretensje terytorialne o Zakierzonie, czyli praktycznie dwa nasze województwa. Do tego popierasz planowane osadzenie na stałe w Polsce 5 mln Ukraińców, co planuje zrobić PIS. Zaczynam coraz poważniej podejrzewać, że nie jesteś Polakiem, ale potomkiem tych z Akcji "Wisła"...

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, balans napisał:

Stek kłamstw i pomówień, wyraźnie masz coś z głową.

 

6 minut temu, balans napisał:

Nigdy PIERWSZY nie wyjeżdżałem adwersarzom z "falą epitetów", bo to jest wasza specjalność pislamistów - kto nie z nami ten wróg!

 

7 minut temu, balans napisał:

A na koniec jeszcze bronisz UPAiny, która wprowadziła państwowy kult Bandery i UPA i seryjnie stawia u siebie pomniki zbrodniarzom. I jeszcze głosisz, że to jest nasz interes narodowy popierać banderowców. A przy tym przemilczasz, że oni mają do nas cały czas pretensje terytorialne o Zakierzonie, czyli praktycznie dwa nasze województwa. Do tego popierasz planowane osadzenie na stałe w Polsce 5 mln Ukraińców, co planuje zrobić PIS. Zaczynam coraz poważniej podejrzewać, że nie jesteś Polakiem, ale potomkiem tych z Akcji "Wisła"...

To też jak z podręcznika dla trolla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Tyr napisał:

To też jak z podręcznika dla trolla...

Może zejdź już ze mnie. Bo z sympatykiem banderowców, który nie ma nic przeciwko popieraniu kultu Bandery, Szuchewycza i UPA  w obecnym Banderlandzie, a tym samym pluje na groby i doły śmierci tysięcy Polaków pomordowanych w wyjątkowo okrutny sposób na Wołyniu i w Małopolsce wschodniej, nie mam już ochoty dyskutować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A umknęło by mi... Nawet tu bredzisz o zestrzeleniach... 50 zestrzeleń pewnych zgłosili wszyscy piloci we Francji i nie tą liczbę zredukowali do 8-miu tylko zgłoszenia Dywizjonu I/145  z 11-tu do 8-miu. Taka ta twoja wiedza...  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Tyr napisał:

Kurła byłem żydem, teraz jestem banderowcem:))) balans was jest kilku, że jeden nie wie co drugi pisze?;) Zdecyduj się i trzymaj się jednej wersji

Oligarchowie na dawnej Ukrainie [do 2014 r], a obecnej UPAinie, jak i w Rosji to praktycznie wyłącznie Żydzi...

P.S. Ponieważ jesteś tu na forum piewcą UPA i Bandery, a więc plujesz tym samym na groby Polaków pomordowanych w wyjątkowo okrutny sposób przez twoich pupili, to jeszcze raz proszę, aby się już do mnie więcej nie odnosił, bo nie mam z takimi typami przyjemności dyskutować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za to mam nieukrywaną przyjemność i świetny ubaw czytać, jak kogoś obrażasz i pomawiasz a na dodatek focha strzelasz:) To naprawdę fascynujące;) Niestety wybacz ale nie będę się mógł powstrzymać i zawszę skomentuje twoje brednie historyczne i pomówienia.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie