Skocz do zawartości

Co z figurami II...


bjar_1

Rekomendowane odpowiedzi

Nie sądzę, że bąka... Wszyscy na nich tak mówią z racji stylu życia;) Bojówkarze bardziej zacietrzewieni i zindoktrynowani niż brunatni... 

Zapytaj na Pyta.pl 

Faszyści na fotce. 

 

40a0f0aa69463fd3586b790c128e7189,860,0,0,0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
3 godziny temu, Czlowieksniegu napisał:

Ciekawe, co Polacy zrobili*, że ich los tak pokarał...

Podobno nasi przodkowie pili na umór i to się tam na górze nie spodobało i dlatego od kilku wieków zsyła na nas różne plagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, balans napisał:

Podobno nasi przodkowie pili na umór i to się tam na górze nie spodobało i dlatego od kilku wieków zsyła na nas różne plagi.

??? O jaką górę chodzi? Wg takich jak Ty, ani góry ani dołu nie ma i dlatego róbta co chceta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, les05 napisał:

??? O jaką górę chodzi? Wg takich jak Ty, ani góry ani dołu nie ma i dlatego róbta co chceta.

Jak to o jaką górę chodzi? Oczywiście o Górę Synaj. Bo jeżeli uważasz, że Maryja to była dziewica z Częstochowy, to mówiąc delikatnie, jesteś w błędzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"W moim przekonaniu podczas kontaktów z SB nikogo nie skrzywdziłem i nikomu nie zaszkodziłem. Wiem, że popełniłem błąd, i bardzo pragnę, żeby został mi wybaczony. Ośmielam się przy tym twierdzić, że przez 25 lat pracowałem lojalnie dla Polski i obozu niepodległościowego, z którym czuję się ideowo związany. Wierzę, że ta okoliczność zostanie wzięta pod uwagę. Głęboko ubolewając, pragnę wyjaśnić okoliczności sprawy”

Poezja....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Tyr napisał:

Oj, żebyś nie zatęsknił za tym ciemnogrodem jak ci sprowadzą do kraju multi kulti, multi sexi i  inne multi...

A co ma piernik do wiatraka? Swoją drogą to uważam, że dużo większym zagrożeniem dla nas jest sprowadzanie przez PIS milionów Ukrów, którzy mogą stać się w przyszłości V-kolumną, niż "bambusów", którzy i tak przy pierwszej okazji nawieją do Niemiec po socjal, bo my nawet dla nich jesteśmy zbyt biednym krajem aby dało się tu żyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piernik do wiatraka 

 

15_big.jpg

Liberałowie i lewactwo chcą zalegalizować związki homo i dać im prawo adopcji. Legalizacja związków może jeszcze ale adopcja? Liberałowie i komuchy chcą relokacji nachodźców do Polski. Ja za to widzę większe zagrożenie w ograniczaniu wolności jaki ma miejsce teraz a zwany jest poprawnością polityczną, która jest sterowana przez "górali". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie