Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano
16 minut temu, bodziu000000 napisał:

I tak będzie nadal i nikt tego nie powstrzyma.

Ruska agentura będzie chodzić po sklepach i kupować na umownym Zachodzie, czyli począwszy od Polski, nawet najprostsze sprzęty AGD lub Hi-Fi, żeby tylko wyciągnąć z nich choćby najprostsze cywilne półprzewodniki pracujące w dziadowskim przedziale stabilności typu 5÷10 ppm (wojskowy półprzewodnik ma stabilność 1 ppm). Czyli po prostu ruskie będą wyciągać najprostsze rezonatory kwarcowe, tzw. zegarkowe, najprostszego cięcia AT.

Wystarczy, żeby ruska agentura łaziła po wysypiskach śmieci i też powyciąga masę półprzewodników z wyrzucanych sprzętów domowych. Właśnie wyrzuciłem maxi wieżę Hi-Fi, a już nie miałem czasu w niej grzebać, żeby wyciągnąć z niej co lepsze kości. A jako byłemu technologowi od wojskowych półprzewodników serce mi krwawiło, bo pomyślałem dokładnie o tym, co napisałem powyżej. Ruski agenturalny męt może sobie wyciągnąć z takich sprzętów kilka fajnych rzeczy, które posłużą do produkcji dronów kamikaze w miarę odpornych na WRE, bo działających nie wg ruskiego GLONASS (dość łatwego do zakłócenia), ale wg prostej nawigacji zliczeniowej (już nie takiej łatwej do zakłócenia), czyli według wzoru → droga = prędkość × czas.

Żeby te ruskie szumowiny powstrzymać w takich działaniach trzeba by pilnować w sklepach i na wysypiskach śmieci każdej pralki, mikrofalówki, tunera hi-fi itp. a to jest niemożliwe.

Napisano

Do wydarzeń „śmigłowcowych” komentarz gen. bryg. pil. Tomasza Drewniaka.

Skoro wiedzieliśmy, że będą ćwiczenia białoruskie przy naszej granicy, powinniśmy postawić środki dyżurne w podwyższonej gotowości. A my nie zrobiliśmy nic. To przerażające i szokujące” - mówi WP gen. Tomasz Drewniak, były inspektor Sił Powietrznych.

Napisano
1 godzinę temu, Jedburgh_Ops napisał:

Do wydarzeń „śmigłowcowych” trafny komentarz kanału WarNewsPL.

Mam lepszy...

nic nie.jpg

Napisano
2 godziny temu, Tyr napisał:

Horyzont radarowy mówi coś? Pewnie za donka to by wykryli telepatycznie a przechwycili na drzwiach od stodoły...

Samoloty wczesnego ostrzegania GlobalEye dla Polski. Kupujemy szwedzkie AWACS-y (wp.pl)

Nie byłoby w ogóle rozmowy,(bo każdy orientujący się mniej więcej w temacie wiedział i wie, że nasze plot to żart) gdyby nie kłamstwa twoich przydupasów, że niebo jest szczelne jak dzban Kowalskiego, żadnych niemieckich patriotów nie potrzeba i Królowa Matka nad nami czuwa.

Niestety tłumaczenia "wina Tuska" i kupimy (do końca wojny nie zobaczymy z tych "zakupów" nawet promila) przekonuje tylko wyznawców partii piss.

Napisano

Tyr

"Horyzont radarowy mówi coś? Pewnie za donka to by wykryli telepatycznie a przechwycili na drzwiach od stodoły... "

Ciekawe, czy horyzont radarowy obejmuje także SG i podobne, które mają tam wieże obserwacyjne...
Ewentualnie, czy w służbach "tylko" głucho-niemi, którzy nie usłyszeli nadlatujących...

 

PS A skoro wg deklaracji MON, zabawy Białorusinów były zgłoszone, to tym bardziej wypadałoby śledzić, jakie tańce godowe one po swojej stronie granicy odprawiają i tym bardziej wypadałoby on-line wypatrzeć, że po polskim niebie latają...

 

Napisano

На росії демілітаризувався вертоліт орків Мі-8, — росЗМІ

У населеному пункті Тюнгур Усть-Коксинського впав вертоліт із 13 пасажирами. Троє перебувають у тяжкому стані, четверо у стані середньої тяжкості. Шестеро загинули.

 

Napisano

MarekA. Pewnie że można było tylko, że lecąc doliną Narewki dla mobilnych też byłyby niewidoczne a cała trasa do Białowieży zajęła im 25 sekund. 

 

Napisano
15 minut temu, Tyr napisał:

MarekA. Pewnie że można było tylko, że lecąc doliną Narewki dla mobilnych też byłyby niewidoczne a cała trasa do Białowieży zajęła im 25 sekund. 

 

Leciały kilkaset metrów nad ziemią, więc niech szybko znajdą ofiarę, która przyklepie, że radary widziały bo wtopa w wój i wstyd na cały świat.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie