Jedburgh_Ops Napisano 2 Sierpień 2023 Napisano 2 Sierpień 2023 31 minut temu, bodziu000000 napisał: Brawo Łukasz Ulatowski za osobisty manifest na jego profilu TT aka X A suchej nitki na sytuacji z dwoma śmigłowcami Kartoffeln Führera nie zostawia gen. Waldemar Skrzypczak.
Landszaft Napisano 2 Sierpień 2023 Napisano 2 Sierpień 2023 To nie fotki z Podlasia . Przelecieli nad domem rodzinnym Giertychów i cyknęli im fotki w ogródku jak grilowali !!.
Jedburgh_Ops Napisano 2 Sierpień 2023 Napisano 2 Sierpień 2023 16 minut temu, bodziu000000 napisał: I tak będzie nadal i nikt tego nie powstrzyma. Ruska agentura będzie chodzić po sklepach i kupować na umownym Zachodzie, czyli począwszy od Polski, nawet najprostsze sprzęty AGD lub Hi-Fi, żeby tylko wyciągnąć z nich choćby najprostsze cywilne półprzewodniki pracujące w dziadowskim przedziale stabilności typu 5÷10 ppm (wojskowy półprzewodnik ma stabilność 1 ppm). Czyli po prostu ruskie będą wyciągać najprostsze rezonatory kwarcowe, tzw. zegarkowe, najprostszego cięcia AT. Wystarczy, żeby ruska agentura łaziła po wysypiskach śmieci i też powyciąga masę półprzewodników z wyrzucanych sprzętów domowych. Właśnie wyrzuciłem maxi wieżę Hi-Fi, a już nie miałem czasu w niej grzebać, żeby wyciągnąć z niej co lepsze kości. A jako byłemu technologowi od wojskowych półprzewodników serce mi krwawiło, bo pomyślałem dokładnie o tym, co napisałem powyżej. Ruski agenturalny męt może sobie wyciągnąć z takich sprzętów kilka fajnych rzeczy, które posłużą do produkcji dronów kamikaze w miarę odpornych na WRE, bo działających nie wg ruskiego GLONASS (dość łatwego do zakłócenia), ale wg prostej nawigacji zliczeniowej (już nie takiej łatwej do zakłócenia), czyli według wzoru → droga = prędkość × czas. Żeby te ruskie szumowiny powstrzymać w takich działaniach trzeba by pilnować w sklepach i na wysypiskach śmieci każdej pralki, mikrofalówki, tunera hi-fi itp. a to jest niemożliwe.
Jedburgh_Ops Napisano 2 Sierpień 2023 Napisano 2 Sierpień 2023 Do wydarzeń „śmigłowcowych” świetny komentarz Jerzego Marka Nowakowskiego - szefa Stowarzyszenia Euro-Atlantyckiego, historyka, byłego ambasadora RP na Łotwie i w Armenii. Każdy wytrzyma, bo to zdroworozsądkowy gość nie mający litości tak dla lewicy, jak i prawicy. Białoruskie śmigłowce w Polsce. Nowakowski: Fatalny test szczelności granicy
Jedburgh_Ops Napisano 3 Sierpień 2023 Napisano 3 Sierpień 2023 Do wydarzeń „śmigłowcowych” komentarz gen. bryg. pil. Tomasza Drewniaka. „Skoro wiedzieliśmy, że będą ćwiczenia białoruskie przy naszej granicy, powinniśmy postawić środki dyżurne w podwyższonej gotowości. A my nie zrobiliśmy nic. To przerażające i szokujące” - mówi WP gen. Tomasz Drewniak, były inspektor Sił Powietrznych.
Jedburgh_Ops Napisano 3 Sierpień 2023 Napisano 3 Sierpień 2023 Do wydarzeń „śmigłowcowych” trafny komentarz kanału WarNewsPL.
fala Napisano 3 Sierpień 2023 Napisano 3 Sierpień 2023 1 godzinę temu, Jedburgh_Ops napisał: Do wydarzeń „śmigłowcowych” trafny komentarz kanału WarNewsPL. Mam lepszy...
Tyr Napisano 3 Sierpień 2023 Napisano 3 Sierpień 2023 Horyzont radarowy mówi coś? Pewnie za donka to by wykryli telepatycznie a przechwycili na drzwiach od stodoły... Samoloty wczesnego ostrzegania GlobalEye dla Polski. Kupujemy szwedzkie AWACS-y (wp.pl)
karpik Napisano 3 Sierpień 2023 Napisano 3 Sierpień 2023 2 godziny temu, Tyr napisał: Horyzont radarowy mówi coś? Pewnie za donka to by wykryli telepatycznie a przechwycili na drzwiach od stodoły... Samoloty wczesnego ostrzegania GlobalEye dla Polski. Kupujemy szwedzkie AWACS-y (wp.pl) Nie byłoby w ogóle rozmowy,(bo każdy orientujący się mniej więcej w temacie wiedział i wie, że nasze plot to żart) gdyby nie kłamstwa twoich przydupasów, że niebo jest szczelne jak dzban Kowalskiego, żadnych niemieckich patriotów nie potrzeba i Królowa Matka nad nami czuwa. Niestety tłumaczenia "wina Tuska" i kupimy (do końca wojny nie zobaczymy z tych "zakupów" nawet promila) przekonuje tylko wyznawców partii piss.
Czlowieksniegu Napisano 3 Sierpień 2023 Autor Napisano 3 Sierpień 2023 Tyr "Horyzont radarowy mówi coś? Pewnie za donka to by wykryli telepatycznie a przechwycili na drzwiach od stodoły... " Ciekawe, czy horyzont radarowy obejmuje także SG i podobne, które mają tam wieże obserwacyjne... Ewentualnie, czy w służbach "tylko" głucho-niemi, którzy nie usłyszeli nadlatujących... PS A skoro wg deklaracji MON, zabawy Białorusinów były zgłoszone, to tym bardziej wypadałoby śledzić, jakie tańce godowe one po swojej stronie granicy odprawiają i tym bardziej wypadałoby on-line wypatrzeć, że po polskim niebie latają...
MarekA Napisano 3 Sierpień 2023 Napisano 3 Sierpień 2023 2 godziny temu, Tyr napisał: Horyzont radarowy mówi coś? Pewnie za donka to by wykryli telepatycznie a przechwycili na drzwiach od stodoły... Były możliwości zabezpieczenia się przed tym incydentem. https://defence24.pl/polityka-obronna/bialoruskie-smiglowce-nad-polska-jak-wojsko-moglo-je-wykryc-opinia
karpik Napisano 3 Sierpień 2023 Napisano 3 Sierpień 2023 Katsap gotowy do tropienia nazistów w Ukrainie.
karpik Napisano 3 Sierpień 2023 Napisano 3 Sierpień 2023 На росії демілітаризувався вертоліт орків Мі-8, — росЗМІ У населеному пункті Тюнгур Усть-Коксинського впав вертоліт із 13 пасажирами. Троє перебувають у тяжкому стані, четверо у стані середньої тяжкості. Шестеро загинули. VID_20230803_100358_688.mp4
Tyr Napisano 3 Sierpień 2023 Napisano 3 Sierpień 2023 MarekA. Pewnie że można było tylko, że lecąc doliną Narewki dla mobilnych też byłyby niewidoczne a cała trasa do Białowieży zajęła im 25 sekund.
karpik Napisano 3 Sierpień 2023 Napisano 3 Sierpień 2023 15 minut temu, Tyr napisał: MarekA. Pewnie że można było tylko, że lecąc doliną Narewki dla mobilnych też byłyby niewidoczne a cała trasa do Białowieży zajęła im 25 sekund. Leciały kilkaset metrów nad ziemią, więc niech szybko znajdą ofiarę, która przyklepie, że radary widziały bo wtopa w wój i wstyd na cały świat.
Rekomendowane odpowiedzi