Janko Muzykant Napisano 7 Wrzesień 2025 Napisano 7 Wrzesień 2025 Masz lepsze źródło, fakt. To napisz jeszcze czy kajaki też się liczą do tych "jednostek rekreacyjnych" ?
Czlowieksniegu Napisano 10 Wrzesień 2025 Napisano 10 Wrzesień 2025 Przypomnę, że nikt nikogo na Forum siłą nie trzyma...
Janko Muzykant Napisano 10 Wrzesień 2025 Napisano 10 Wrzesień 2025 Przepraszam najmocniej. Zapomniałem że to nie temat o Nawrockim, że już jest po wyborach ( aluzja do całego syfu tolerowanego tygodniami w temacie Muzeum II Wojny). 1
beaviso Napisano 19 Październik 2025 Napisano 19 Październik 2025 https://biznes.interia.pl/gospodarka/news-inwestycja-za-miliardy-miala-byc-hitem-teraz-polska-probuje,nId,22431948 M.
Czlowieksniegu Napisano 20 Listopad 2025 Napisano 20 Listopad 2025 Komisja Europejska wyraziła zgodę na sfinansowanie inwestycji w porcie w Elblągu ze środków unijnych. Na realizację przedsięwzięcia przeznaczono 200 milionów złotych z regionalnego programu - poinformowali prezydent Elbląga Michał Missan i marszałek województwa Marcin Kuchciński.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się