Jump to content

Janko Muzykant

Forum members
 • Posts

  432
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Janko Muzykant last won the day on September 20 2023

Janko Muzykant had the most liked content!

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Janko Muzykant's Achievements

29

Reputation

 1. https://tenor.com/pl/view/you-own-me-gif-20447005
 2. Który punkt regulaminu nakazuje mi prostowanie wszystkich bzdur jakie czytam w necie ? I czy to że się nie napierdzielam z każdym kretynem ( tak ogólnie ujmując ) oznacza z automatu że się zgadzam z tym co pisze ?!
 3. Czepiam się tylko formy. Wkurza mnie gdy ludzie o dużej wiedzy, piszący arcyciekawie w działach specjalistycznych zniżają się do takiego poziomu. I nawzajem, jak będę chciał porady życiowej to się zgłoszę :)
 4. Pierwszy poziom to zwykłe chamstwo. Drugi nazywa się urojeniem wyższościowym . Tak w nawiązaniu do patologii, emerytów i monopolowego. Rodzice gdyby to przeczytali byliby z Pana na pewno dumni.
 5. Z "dupy" to były nadal wiszące komentarze o WOT jako prywatnej armii Macierewicza aby reżim Kaczafiego mógł utrzymać władzę. Plus poważne opinie jakoby przed ostatnimi wyborami wojsko w przypadku przegranej PiS miało siłowo bronić dyktatury. Jak pamieć za krótka lub co czeste wybiórcza to mogę poszukać cytatów :) No i jednak ten zbrodniczy reżim demokratycznie oddał władzę i jest w opozycji. A rząd uśmiechniętej Polski zmienia prawo tak, że całe Siły Zbrojne RP zyskały uprawnienia policyjne ( użycie środków przymusu bezpośredniego, działanie w kraju). Ale jest fajnie.
 6. Pisze Pan jak prawdziwy ( ten mityczny, michnikowski czy tevałenowski) pisowiec - dzieli, obraża, pomawia, prowokuje pyskówkę a potem jak kolejna Dziewica Orleańska żali się nad upadkiem forum. Ja i zapewne wielu innych bylibyśmy wdzięczni gdyby w takich nagłych przypadkach bólu określonej części ciała korzystał Pan z prywatnych wiadomości.
 7. W rządowej ustawie "o zmianie niektórych ustaw w celu usprawnienia działań Sił Zbrojnych RP, Policji i Straży Granicznej na wypadek zagrożenia bezpieczeństwa państwa" jest spora zmiana. Ustawa ta po raz pierwszy daje możliwość użycia całego wojska wewnątrz kraju w ramach operacji wojskowej - wyposaża żołnierzy w uprawnienia typowo policyjne.
 8. Poprzedni reżim przez 8 lat tego nie wprowadził, rząd uśmiechniętej Polski proceduje ustawę o usprawnieniu działań Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej i na wypadek "zagrożenia bezpieczeństwa" państwa zrobią z wojska siłę policyjną.
 9. Bedzie mapa Polski Barta Staszewskiego ze strefami zakazu wstępu osobom LGBTQIA ?
 10. 80 lat po wojnie Niemcy deklarują wsparcie dla poszkodowanych. Czyli od 100 lat w górę. Ten Scholz wydawał się drętwy ale jednak ma gość poczucie humoru. Komentarz z netu: "Będziemy się starać pomóc osobom, których nie zdołaliśmy zabić i które jeszcze nie zmarły z przyczyn naturalnych. Wrócimy do tematu na poważnie za 10 lat."
 11. Trochę mi to wygląda na coś co jeździło podwieszone na szynie / rurce.
 12. Dość charakterystyczny ten zachwyt nad działaniami godnymi w 100 % Milicji Obywatelskiej. Trzeba jednak mieć mentalność ubeka żeby się takim czymś zachwycać.
 13. Uśmiechnięta Polska ma prąd podłączyć ?! A dwa, to jak Białorusini podrzucą i "usmażą" tam jakąś 9 latkę ?!
×
×
 • Create New...

Important Information