Skocz do zawartości

Smoleńsk - rosyjskie kłamstwa


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Czlowieksniegu napisał:
Dzięki naszym staraniom rząd podjął uchwałę, że do 2043 powstanie bełchatowska elektrownia jądrowa, która zapewni stabilność w regionie i zatrudnienie! Słowa uznania dla ministra Piotra Naimskiego za jego rolę w tym projekcie.

no, 23 lata elektrownię budować?  toż to przy "uroczystym pokropku" trzeba będzie zacząć remont.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, bjar_1 napisał:

23 plus to, ile już budują. Ile to w sumie już będzie? Pół wieku?

A co cię to, tak samo jak z Baranowem  czy jak mu tam, posady są ? są. Kasa ponad 20K PLN co miesiąc wpada? wpada. Niech ten burdel trwa wiecznie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Czlowieksniegu napisał:
Dzięki naszym staraniom rząd podjął uchwałę, że do 2043 powstanie bełchatowska elektrownia jądrowa, która zapewni stabilność w regionie i zatrudnienie! Słowa uznania dla ministra Piotra Naimskiego za jego rolę w tym projekcie.

I zlecić nadzór Sasinowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ten, który nie może dojść, nawet nie ma pojęcia, do jakiej farsy doprowadził to wszystko i że załatwił sobie i bratu wieczne pośmiewisko.

Wczoraj obejrzałem dwugodzinne przedstawienie teatralne, w którym są odwołania do „miesięcznic” smoleńskich, tylko w krzywym zwierciadle. W spektaklu świetnej reżyserki są one nazwane „wskrzesiętnicami”.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, patrolxx napisał:

A w tle same osobówki....to wszystko za nasze pieniądze,razem z tymi schodkami.

Po to jest policja aby egzekwować prawo.

Może pis przegra kolejne wybory i wreszcie ekspertki ze Strajku Kobiet zaczną realizować swoje postulaty obyczajowe, edukacyjne i ekonomiczne. Byłby to drogi eksperyment ale czasami terapia wstrząsowa pomaga ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślenie prawidłowe,policja działa wg.rozkazu.Nic nie mam do policji,tylko na przestrzeni czasu,po ochydnych miesięcznicach w znanym składzie ,obrzydzili ludziom do bólu Smoleńsk ,ś.p Kaczyńskiego itd.W normalnej sytuacji i normalnym odruchu sumienia  można,wręcz trzeba postawić pomnik i położyć kwiatki,lub świeczkę.Doprowadzili do agresji ludzi,także mnie na słowo Smoleńsk,która powinna kojarzyć się z tragedią,a niestety kojarzy się tylko z Maciarewiczem,miesięcznicami,Wawelem i Panem w ciemnej pogrzebowej marynarce z łupierzem.ŚP Brat przewraca się w grobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Czlowieksniegu napisał:

EpH9dRVWMAEkXhS.jpg

Nie wiem dlaczego, ale ten pomnik kojarzy mi się z filmem "Odyseja Kosmiczna". Te schody wyglądają surrealistycznie, powinni do nich koniecznie dobudować jakąś świątynię, najlepiej dla kontrastu z białego marmuru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, karpik napisał:

Nie egzekwuje prawa tylko niezgodne z konstytucją rozporządzenie polityków. 

Btw. Czy policjant nie łamie prawa wystawiając mandaty za czyn który od prawie 2 miesięcy sądy odrzucają tysiącami? 

O uchylaniu mandatów za brak maseczki słyszałem, ale tu raczej mamy naruszanie zakazu zgromadzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, patrolxx napisał:

Myślenie prawidłowe,policja działa wg.rozkazu.Nic nie mam do policji,tylko na przestrzeni czasu,po ochydnych miesięcznicach w znanym składzie ,obrzydzili ludziom do bólu Smoleńsk ,ś.p Kaczyńskiego itd.W normalnej sytuacji i normalnym odruchu sumienia  można,wręcz trzeba postawić pomnik i położyć kwiatki,lub świeczkę.Doprowadzili do agresji ludzi,także mnie na słowo Smoleńsk,która powinna kojarzyć się z tragedią,a niestety kojarzy się tylko z Maciarewiczem,miesięcznicami,Wawelem i Panem w ciemnej pogrzebowej marynarce z łupierzem.ŚP Brat przewraca się w grobie.

Tak w temacie miesięcznic i agresji. Odwracasz  ( świadomie ?) kota ogonem - kto tam był agresywny, kogo przed kim policja tam ochraniała ?

Ps. Ciekawa sprawa - nie mam TV w domu od zawsze (ponad 20 lat) i nie mam też takich dziwnych skojarzeń. Dziwne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, takafura napisał:

Ps. Ciekawa sprawa - nie mam TV w domu od zawsze (ponad 20 lat) i nie mam też takich dziwnych skojarzeń. Dziwne...

Dziwne. to jest to jakie dziwności ci do głowy przychodzą......... ale ja na dziwnościach to się mało znam, więc nie pomogę. Tyr by ci pomógł on tylu ludzi zdiagnozował.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, takafura napisał:

O uchylaniu mandatów za brak maseczki słyszałem, ale tu raczej mamy naruszanie zakazu zgromadzeń.

Zakaz zgromadzeń bez wprowadzonego stanu nadzwyczajnego nie jest zgodny z konstytucją. To tylko rozporządzenie tj. wymienione maseczki.

https://www.prawo.pl/prawo/zakaz-zgromadzen-wg-prof-andrzeja-wrobla-mozna-ograniczac-tylko,504227.html

  • Super 1
  • Tak trzymać 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dlatego milicja przegrywa obecnie 99,9% spraw sądowych z manifestantami.

I dlatego milicji obecnie nie odpowiada się na żadne pytania. Kompletnie na żadne. Przy zatrzymaniu podaje się dowód osobisty i na tym koniec. Nie przyznawać się do niczego. Na każde pytanie odpowiadać - jak w niewoli na wojnie - numer peselu i nic więcej. Milicjant pyta, czy przyjmujemy mandat - odmawiamy i idziemy do sądu, gdzie z milicją wygramy i nic nie będziemy płacić. Milicjant pyta, dlaczego „łamiemy prawo” - a my mu pesel, jak jeniec swój numer identyfikacyjny. Milicjant pyta, po co w ogóle manifestujemy - a my pesel. Milicjant pyta dlaczego jesteśmy złym człowiekiem - a my pesel. Milicjant pyta o cokolwiek innego - a my mu pesel i ani ćwierci słowa więcej. Do niczego się nie przyznajemy. Pierwsze zdania wypowiadamy dopiero w sądzie oraz wypowiada je za nas nasz prawnik.

Przećwiczone i działa idealnie. W Polsce dla manifestantów pracują pro bono setki prawników, z którymi policja przegrywa 99,9% spraw sądowych związanych z manifestacjami. W samej tylko stolicy takich prawników jest ponad 90. Nic nas to nie kosztuje, a milicja wychodzi z sądów spałowana i nic nas to nie kosztuje, bo to wszystko jest bezprawie, co robi obecnie milicja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, karpik napisał:

Zakaz zgromadzeń bez wprowadzonego stanu nadzwyczajnego nie jest zgodny z konstytucją. To tylko rozporządzenie tj. wymienione maseczki.

https://www.prawo.pl/prawo/zakaz-zgromadzen-wg-prof-andrzeja-wrobla-mozna-ograniczac-tylko,504227.html

   Dzięki za link, trochę się dokształciłem. Nie zdawałem sobie sprawy że nadal ( czyli od wiosny) tak improwizują w temacie covidowych obostrzeń.

  • Tak trzymać 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie