Tyr Napisano 7 Luty 2021 Napisano 7 Luty 2021 32 minuty temu, balans napisał: bo to chyba nie byli jednak Własowcy, tylko UPAińcy? Przez lornetkę LEITZ WETZLAR powinien widzieć;)
Firmanty Napisano 7 Luty 2021 Napisano 7 Luty 2021 Tu są ciekawe fakty. https://nczas.com/2018/04/11/najpierw-eksplozje-skrzydla-potem-w-kadlubie-eksplozji-nie-kwestionuja-rosjanie-raport-techniczny-podkomisji-smolenskiej/ http://www.paranormalne.pl/topic/23340-smolesk-zamach-czy-wypadek-lista-pyta/page-2 https://oko.press/smolensk-byl-zamach-byly-zamachy/ https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Katastrofa-smolenska.-Podkomisja-w-Tu-154M-doszlo-do-dwoch-wybuchow
Czlowieksniegu Napisano 7 Luty 2021 Napisano 7 Luty 2021 Firmanty- jak widzę poniższy https://oko.press/smolensk-byl-zamach-byly-zamachy/ to wiem, że nie czytałeś lub nie czytałeś ze zrozumieniem.
balans Napisano 7 Luty 2021 Napisano 7 Luty 2021 (edytowane) 32 minuty temu, Tyr napisał: Przez lornetkę LEITZ WETZLAR powinien widzieć;) Wtedy tych z legionów wschodnich nazywano ogólnie "Własowcami", ale ten wątek jest na zupełnie inny temat, bo dotyczy bredni smoleńskich tego z obłędem w oczach. Swoją drogą jakim ...... trzeba być, aby po informacji, że właśnie kilkanaście kilometrów dalej rozbił się nasz rządowy samolot z prezydentem i prawie setką innych ludzi, w tym pewnie przyjaciół i znajomych - to zamiast natychmiast udać się na miejsce katastrofy, iść sobie spokojnie na obiad, a następnie wsiąść do pociągu i pierdolnąć drzwiami... Edytowane 7 Luty 2021 przez balans
takafura Napisano 7 Luty 2021 Napisano 7 Luty 2021 1 godzinę temu, Czlowieksniegu napisał: takafura- pamiętasz, kiedy miał być Raport ogłoszony? I ile znakomitych jednostek badawczych miało mieć w nim udział? Doszło do tego, że nawet się nikt nie zająknie ani o Raporcie, ani o podkomisji.. pomijając Człowieka z obłędem w oczach. Nigdy sie nie wypowiadałem o całości prac - anie tego nie śledziłem, ani się nie znam, a było tyle wpadek, sprzeczności, konfliktów że ogólnie to sabotaż lub amatorszczyzna. Jednej jedynej sprawie się przyjrzałem, właśnie badaniom na obecność materiałów wybuchowych. I dlatego zareagowałem na powielanie fake newsa że "detektory reagują na substancje, które nie tylko znajdują się w TNT ale również np w plastikach itp." Dałem link, jest przesłuchanie producenta, opis działania detektorów - to ma być trollowanie ?!
Czlowieksniegu Napisano 7 Luty 2021 Napisano 7 Luty 2021 takafura- czy ja coś o trollowaniu napisałem? Przywołałeś cytat z Bokszczanina, a ja zapytałem, co z Raportem, gdzie jak mniemam mają być ogłoszone wyniki badań z uznanych na całym Świecie laboratoriów, które m.in. takie cuda-wianki sprawdzają. Jak się, słusznie, domyślasz, powodów, dla których drobiny śladów TNT mogą na wraku, np, być, są dziesiątki. PS A ciąg dalszy Bokszczanina to "Dodał, że kwestia, w jaki sposób trotyl trafił na badane miejsce - czy został naniesiony przez osoby mające do czynienia z materiałami wybuchowymi i mające na przykład zanieczyszczone ubrania - to już sprawa śledztwa prowadzonego przez prokuraturę." PS II "Przeprowadzone badania przedmiotów, które towarzyszyły ofiarom katastrofy smoleńskiej, wykryły obecność jonów nitrogliceryny oraz pentrytu w przypadku 3 przedmiotów spośród 74 przebadanych. Niepodważalnym świadectwem ewentualnego wybuchu byłaby stwierdzona obecność produktów powybuchowych, niemożliwych do wykrycia za pomocą spektrometrów - wyjaśniał na wczorajszej konferencji dr Jan Bokszczani" Podpowiedz mi, gdzie nitrogliceryna i pentryt ma zastosowanie? Pomijając medyczne i pasujące do pomysłów Człowieka z obłędem w oczach?
takafura Napisano 7 Luty 2021 Napisano 7 Luty 2021 Godzinę temu, Czlowieksniegu napisał: PS II "Przeprowadzone badania przedmiotów, które towarzyszyły ofiarom katastrofy smoleńskiej, wykryły obecność jonów nitrogliceryny oraz pentrytu w przypadku 3 przedmiotów spośród 74 przebadanych. Niepodważalnym świadectwem ewentualnego wybuchu byłaby stwierdzona obecność produktów powybuchowych, niemożliwych do wykrycia za pomocą spektrometrów - wyjaśniał na wczorajszej konferencji dr Jan Bokszczani" Podpowiedz mi, gdzie nitrogliceryna i pentryt ma zastosowanie? Pomijając medyczne i pasujące do pomysłów Człowieka z obłędem w oczach? Już naście lat minęło i bez googlowania nie podejmuję się odpowiadać na pytanie o zastosowania nitrogliceryny czy pentrytu. Wypracowana 3 z chemii też mi chwały nie przynosi choć na ćwiczeniach praktycznych miałem analizę spektrofotometryczną roztworów. Wiec z grubsza kumam o co chodzi z tą spektrometrią. Ale tego co prokuratura wojskowa mieszała z trotylem nadal nie ogarniam: - najpierw zniszczyli Gmyza na oficjalnej konferencji prasowej że pisał bzdury, - dwa tygodnie później również na konferencji potwierdzili że miał rację ( detektory wykazały wiele wskazań na TNT) - a na deser takie kwiatki jak to od 15.00 minuty: https://www.youtube.com/watch?v=PNK-FRCvGlI&t=480s
Czlowieksniegu Napisano 9 Luty 2021 Napisano 9 Luty 2021 https://natemat.pl/337993,czym-sie-zajmuje-pkbwl-oto-patologie-pokazane-przez-czarno-na-bialym
Czlowieksniegu Napisano 22 Luty 2021 Napisano 22 Luty 2021 https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,26814916,czlonek-podkomisji-smolenskiej-krytykuje-macierewicza-wprowadza.html#do_w=57&do_v=67&do_a=330&s=BoxOpLink
karpik Napisano 22 Luty 2021 Napisano 22 Luty 2021 35 minut temu, Czlowieksniegu napisał: https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,26814916,czlonek-podkomisji-smolenskiej-krytykuje-macierewicza-wprowadza.html#do_w=57&do_v=67&do_a=330&s=BoxOpLink Spoko. Już na wieczór będzie gotowy paszkwil na pana Glenna+ peany na Antoniusza Odkryjprawdę. Dostanie się też Donkowi znacznie, tak z rozpędu
Czlowieksniegu Napisano 22 Luty 2021 Napisano 22 Luty 2021 Karpik- Tuńczyk wyskoczył, zapewne, podpuszczony przez żonę... Więc teraz będzie na bogato, zwłaszcza patrząc na koszta "działania" podkomisji...
Czlowieksniegu Napisano 24 Luty 2021 Napisano 24 Luty 2021 ,,Działanie na szkodę Państwa Polskiego''. Podkomisja Macierewicza odpowiada na zarzuty Jorgensena comment9 Jest odpowiedź podkomisji smoleńskiej na zarzuty formułowane przez Glenna Jorgensena w tekście, który ukazał się na łamach tygodnika „Sieci”. Podkomisja pisze o „zbiorze insynuacji” oraz „bezprecedensowym ataku” na jej szefa, Antoniego Macierewicza. Duński ekspert, były członek podkomisji, w artykule zamieszczonym w Tygodniku „Sieci”, zarzucił Macierewiczowi „spowodowanie nieodwracalnych szkód” w procesie wyjaśnienia przyczyn tragedii smoleńskiej oraz postulował odwołanie go z funkcji przewodniczącego tejże podkomisji. Późną nocą Antoni Macierewicz zamieścił na swym twitterowym koncie oświadczenie Podkomisji Ponownego Zbadania Wypadku Lotniczego, okraszając je swym wymownym komentarzem: „W obronie prawdy”. W oświadczeniu tym, kierowana przez Macierewicza podkomisja nazywa twierdzenia Jorgensena „zbiorem nieprawdziwych informacji”, mających na celu „zdyskredytowanie” byłego szefa MON. Duńskiemu ekspertowi zarzuca się również „nieetyczne zachowanie” oraz „łamanie prawa” i tajemnicy śledztwa. Podkomisja w swym piśmie informuje, że wobec tych działań, podejmie przeciwko swemu byłemu ekspertowi odpowiednie kroki prawne. W obronie prawdy pic.twitter.com/J3IHPu2J3S — Antoni Macierewicz (@Macierewicz_A) February 24, 2021 Przypomnijmy, że w tekście zamieszczonym na łamach Tygodnika "Sieci", Glenn Jorgensen zarzucał przewodniczącemu Macierewiczowi, iż wbrew jego publicznym zapewnieniom, że raport Podkomisji jest już od wielu miesięcy gotowy, jej członkowie nie znają jego ostatecznej wersji. Podkreślał także, że Macierewicz kieruje podkomisją w sposób konfliktowy i chaotyczny oraz postulował konieczność wymiany przewodniczącego na prof. Wiesława Biniendę. Glenn Jorgensen jest prywatnie mężem Ewy Stankiewicz-Jorgensen. Emisja jej najnowszego dokumentu o przyczynach tragedii smoleńskiej – „Stan zagrożenia” została niedawno wstrzymana przez TVP, ale zapowiedziana już została na rocznicowy dzień 10 kwietnia. https://www.fronda.pl/a/dzialanie-na-szkode-panstwa-polskiego-podkomisja-macierewicza-odpowiada-na-zarzuty-jorgensena,157714.html
Czlowieksniegu Napisano 24 Luty 2021 Napisano 24 Luty 2021 Macierewicz o raporcie smoleńskim: Prawda jest taka, że samolot został zniszczony w eksplozji Zrobimy wszystko, żeby przed rocznicą "zbrodni smoleńskiej" nie tylko raport filmowy podkomisji, ale maksymalna wiedza została udostępniona opinii publicznej, zarówno polskiej, jak i międzynarodowej, co jest szczególnie ważne - oświadczył przewodniczący podkomisji Antoni Macierewicz. Antoni Macierewicz pytany był, kiedy poznamy raport podkomisji ws. katastrofy lotniczej w Smoleńsku. To jest problem, o który trzeba spytać lekarzy, bo wchodzimy w trzecią falę Covidu. Myślałem, że będą mogli przyjechać koledzy z Australii i innych krajów, a obawiam się, że to jest ciągle niemożliwe. Ale znajdziemy jakiś sposób, żeby przed rocznicą (10 kwietnia - PAP) mogli państwo nie tylko zobaczyć raport filmowy. Dopytywany, czy poznamy jakieś fragmenty raportu, zadeklarował: Znajdziemy sposób, żeby ten problem rozwiązać. Nie chcę go precyzować, dlatego że państwo się później - że tak powiem - szczegółowo do różnych rozwiązań przyzwyczajacie, a one mogą ulec zmianie. Ale zrobimy wszystko, żeby przed tą rocznicą maksymalna wiedza na ten temat została udostępniona opinii publicznej. Dlatego, bo zbrodnia smoleńska jest czymś takim, czego szczegóły muszą być dostępne dla całej opinii, zarówno polskiej, jak i międzynarodowej, co jest szczególnie ważne - oświadczył. [...] https://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/8104677,antoni-macierewicz-katastrofa-smolenska-raport-podkomisji-data-publikacji.html
balans Napisano 24 Luty 2021 Napisano 24 Luty 2021 26 minut temu, bjar_1 napisał: Leki widać nie działają tak, jak powinny. Sam nie wiem czy to kwestia leków, czy zwykły cynizm i wyrachowanie? W końcu ten "medyczny przypadek" był w Smoleńsku prawie na miejscu katastrofy i jak się wtedy zachował...
takafura Napisano 24 Luty 2021 Napisano 24 Luty 2021 53 minuty temu, balans napisał: Sam nie wiem czy to kwestia leków, czy zwykły cynizm i wyrachowanie? W końcu ten "medyczny przypadek" był w Smoleńsku prawie na miejscu katastrofy i jak się wtedy zachował... Znowu profesjonalne wymieszanie faktów i insynuacji... Macierewicz był 28 km od miejsca katastrofy. Co niby miał tam zdziałać jako zwykły poseł RP jak nawet BOR-u nie chciano wpuścić na lotnisko ?
takafura Napisano 24 Luty 2021 Napisano 24 Luty 2021 9 godzin temu, Czlowieksniegu napisał: Przypomnijmy, że w tekście zamieszczonym na łamach Tygodnika "Sieci", Glenn Jorgensen zarzucał przewodniczącemu Macierewiczowi, iż wbrew jego publicznym zapewnieniom, że raport Podkomisji jest już od wielu miesięcy gotowy, jej członkowie nie znają jego ostatecznej wersji. Podkreślał także, że Macierewicz kieruje podkomisją w sposób konfliktowy i chaotyczny oraz postulował konieczność wymiany przewodniczącego na prof. Wiesława Biniendę. Czytałem cały tekst. Jest bardzo wyważony i jak dla mnie przekonujący, wyjaśnia wiele dziwnych spraw związanych z pracami komisji wskazując jednoznacznie jako przyczynę cechy charakterologiczne przewodniczącego.
balans Napisano 24 Luty 2021 Napisano 24 Luty 2021 12 minut temu, takafura napisał: Znowu profesjonalne wymieszanie faktów i insynuacji... Macierewicz był 28 km od miejsca katastrofy. Co niby miał tam zdziałać jako zwykły poseł RP jak nawet BOR-u nie chciano wpuścić na lotnisko ? To co by zrobił każdy przyzwoity człowiek - wynajął taksówkę i udał się na miejsce katastrofy. Acz podejrzewam, że musieli mieć też wynajęte autokary.
Czlowieksniegu Napisano 24 Luty 2021 Napisano 24 Luty 2021 Ktoś to-to rozumie? Raz, że jeszcze nie, wcześniej, że już dawno gotowy i nawet zaprezentowany... Były minister obrony narodowej zaakcentował, że TVP cały czas nie opublikowała raportu w sprawie katastrofy smoleńskiej. – Czekaliśmy tak długo na raport pokazujący, co tak naprawdę zdarzyło się nad Smoleńskiem. Raport został przedstawiony 30 lipca zeszłego roku. Minęło pół roku. Do dzisiaj nie został on opublikowany przez Telewizję Publiczną. Chcę raz jeszcze podziękować Telewizji Trwam i Telewizji Republice oraz stronie MON, które pokazały raport. TVP wciąż tego nie zrobiła, a w związku z tym nie może się z tym zapoznać cała Polska. Kłamcy smoleńscy mogą przez to twierdzić, że Prawo i Sprawiedliwość mając wszystkie narzędzia, nie pokazało prawdy o zbrodni smoleńskiej. Pokazaliśmy prawdę o zbrodni smoleńskiej. Ona jest zawarta w raporcie filmowym. Proszę o jego opublikowanie – podsumował poseł Antoni Macierewicz. https://www.radiomaryja.pl/informacje/tylko-u-nas-a-macierewicz-o-raporcie-smolenskim-raport-zostal-przedstawiony-30-lipca-zeszlego-roku-minelo-pol-roku-do-dzisiaj-nie-zostal-on-opublikowany-przez-telewizje-publiczna/
takafura Napisano 24 Luty 2021 Napisano 24 Luty 2021 4 minuty temu, balans napisał: To co by zrobił każdy przyzwoity człowiek - wynajął taksówkę i udał się na miejsce katastrofy. Acz podejrzewam, że musieli mieć też wynajęte autokary. Ta, i zrobił sobie selfie z 500 metrów z członkami OMON czy innych służb. W Polsce posłowie mieli ważniejsze sprawy niż obserwowanie z za płotu jak sowieci przekopują na metr w głąb miejsce wypadku...
bjar_1 Napisano 24 Luty 2021 Napisano 24 Luty 2021 19 minut temu, Czlowieksniegu napisał: Ktoś to-to rozumie? Widać jest różnie. Raz leki działają, raz nie.
balans Napisano 25 Luty 2021 Napisano 25 Luty 2021 14 godzin temu, takafura napisał: Ta, i zrobił sobie selfie z 500 metrów z członkami OMON czy innych służb. W Polsce posłowie mieli ważniejsze sprawy niż obserwowanie z za płotu jak sowieci przekopują na metr w głąb miejsce wypadku... Pierwszy komunikat był bardzo lakoniczny - "samolot lądował awaryjnie w lesie". Chyba każdy, kto ma chociaż trochę empatii, po takim komunikacie natychmiast by się udał na miejsce wypadku, chociażby aby sprawdzić czy jego przyjaciele przeżyli. Tyle, że w tym konkretnym przypadku obiad by wystygnął...
takafura Napisano 25 Luty 2021 Napisano 25 Luty 2021 6 godzin temu, balans napisał: Pierwszy komunikat był bardzo lakoniczny - "samolot lądował awaryjnie w lesie". Chyba każdy, kto ma chociaż trochę empatii, po takim komunikacie natychmiast by się udał na miejsce wypadku, chociażby aby sprawdzić czy jego przyjaciele przeżyli. Tyle, że w tym konkretnym przypadku obiad by wystygnął... Ty to masz od dziecka czy z wiekiem się pogłębiło ? Mam na myśli przemycanie bzdur i pomówień pomiędzy kilkoma faktami ? Bo to klasyka dezinformacji jest...
Czlowieksniegu Napisano 25 Luty 2021 Napisano 25 Luty 2021 takafura... Pomijając błazeństwa Balansa, to dziwnym trafem, jak sam Człowiek z obłędem w oczach podaje, Sasin był na miejscu katastrofy.. A on, wg Szczypińskiej, podporządkował się poleceniu Brudzińskiego i wrócił do Warszawy. Wersji śp Batera nikt, stety lub nie, ale oficjalnie nie potwierdzi. A tak naprawdę, to co miało wtedy miejsce i tak jest małym miki wobec wersji o strzałach, dobijaniu rannych, trzech osobach, które przeżyły i wielu podobnych.
takafura Napisano 25 Luty 2021 Napisano 25 Luty 2021 27 minut temu, Czlowieksniegu napisał: A tak naprawdę, to co miało wtedy miejsce i tak jest małym miki wobec wersji o strzałach, dobijaniu rannych, trzech osobach, które przeżyły i wielu podobnych. Tak w skrócie - w czasie zimnej wojny uciekł na Zachód ważny pracownik GRU. I sypał... Krótko po tym "uciekł" następny i twierdził że ten pierwszy to podstawiony prowokator a on jest tym prawdziwym. Taktyka oślepiania przeciwnika setkami odbić w lustrze - nie wiadomo co jest autentyczne a co jest tylko odbiciem. To taka dygresja związana z dziesiątkami rewelacji powielanych przez laików, dziennikarzy, płaskoziemców, agentów wpływu, kretynów... Ps. W temacie 3 osób które niby przeżyły - cytuję pierwsze zdania jakie Google wyszukało: "Rosjanie miejsce katastrofy otaczali żółtymi taśmami, zza których wyszedł pracownik Federalnej Służby Ochrony rosyjskiej FSO. Powiedział, że trzy osoby dawały "żyzniennyje refleksy" czyli bezwarunkowe odruchy życia np. drgawki agonalne. Ale to nie znaczy, że ktoś przeżył - mówi w wywiadzie dla Wirtualnej Polski Tomasz Turowski, "nielegał" wywiadu PRL-u i dyplomata, który 10 kwietnia 2010 roku miał witać prezydenta Lecha Kaczyńskiego na lotnisku w Smoleńsku"
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się