Skocz do zawartości

Wojna w Ukrainie vol.9


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 16.11.2022 o 20:08, karpik napisał:

To fake.

Eks-wojskowy vloger kpt. Maciej Lisowski ma klasę. Dziś publicznie przeprosił za propagowanie tego.

Ciekawe jedynie, że jest on z tej samej wycieczki, co Meissner, Wolski czy Micek, czyli z wycieczki bardzo ostrożnej, jeśli chodzi o przypatrywanie się różnym serwerom. Lisowski powiedział dziś, że ten fake pochodził z „wiarygodnego serwera”, cokolwiek miałoby to oznaczać. „Pochwalił” przy tym ruskich hakerów za profesjonalizm, że wcisnęli to shit właśnie na serwery o dużej wiarygodności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.11.2022 o 22:04, Jedburgh_Ops napisał:

PS

Nie wiem, czy to znajdę, bo od tamtego czasu zgrilowało mi się kilka komputerów, ale może mam coś wydrukowane, więc poszukam.

A mam na myśli dwa sztandarowe/koncertowe/popisowe numery cruise'ów amerykańskich, czyli atak cruise'ów na stację pomp w porcie Mina al-Ahmadi i w elektrowni... [muszę sprawdzić gdzie, bo teraz nie pamiętam].

Popisowy to był numer w Mina al-Ahmadi, bo cruise wleciał w konkretne okno konkretnego budynku, żeby w drobny mak rozpirzyć konkretne zawory od konkretnych instalacji. I to się nieprawdopodobnie udało. Sporo kiedyś o tym pisałem. Specjalnie dla Ciebie sprawdzę, jakie ten cruise (choć nie ruski) miał „endurance” - ot, taka ciekawostka. Jeśli to znajdę to się zgłoszę.

Nie jestem ekspertem, ale jak pisałem przemknęła mi informacja, że te rakiety co Rosjanie walą w obiekty ukraińskie mogą być w powietrzu do 12 godzin. No i powiedziałem i się zaczęło, że absolutnie. Nie mówię tu o międzykontynentalnych ale o tych co w telewizji  i gazetach opisują.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minutes ago, Grzesio napisał:

Kurde, już kolejny raz widzę, jak kacapom wpada granat ręczny do okopu, a ci, miast próbować spieprzać, dalej udają, że ich nie ma - mimo, że ewidentnie ten granat musieli zauważyć. Nie mówię, że mi ich szkoda, ale co tu chodzi?

Ma być długie czy krótkie wytłumaczenie? Bo jak krótkie to "analoga w mirie niet".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grzesio napisał:

ewidentnie ten granat musieli zauważyć

Raczej bym powiedział, że niespecjalnie go upadek owego F1 obudził.W takich warunkach(zimno/styranie) już się ma na wiele rzeczy wywalone, co najwyżej pomyślał że się obsypała nieco ziemia ze ściany okopu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie