Skocz do zawartości

Wojna w Ukrainie vol.9


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Cypis napisał:

Kazik.S najważniejsze to , że dostrzegłeś , że popełniasz błąd i się do tego przyznałeś .

Bo to ty masz problem , że Radek mówi co myśli .

"Ten pajac już sugerował że Polsce zależało na BUM ruskiej rurki a teraz mówi o rozważaniu rozbioru Ukrainy. "

To twój wpis. Chyba , że wolność wypowiedzi należy tylko do pisowskich aparatczyków .

Wolność wypowiedzi a mądrość wypowiedzi to kolego nie to samo. Każdy ma prawo do swobodnego przekazu czy w TVN czy w TVP. Sens wypowiedzi podlega w demokracji ocenie. Zrozumiał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli to ty będziesz oceniał mądrość wypowiedzi , mając mierną wiedzę na temat który oceniasz . 

Nie pasuje to do mojego poglądu , tzn. , że jest niemądre .

Dziwne spojrzenie na demokrację i wolność wypowiedzi  , takie ruskie .

Edytowane przez Cypis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Cypis napisał:

Czyli to ty będziesz oceniał mądrość wypowiedzi , mając mierną wiedzę na temat który oceniasz . 

Nie pasuje to do mojego poglądu , tzn. , że jest niemądre .

Dziwne spojrzenie na demokrację i wolność wypowiedzi  , takie ruskie .

Nie ja. 

Świeżo z przed 1 godziny

Radosław Sikorski rzucił w wywiadzie bardzo niefortunną wypowiedź o Ukrainie, żeby potem Jacek Rostowski dobudował do niej faktograficzny motyw, który nijak nie przystaje do geopolitycznych realiów. Tym sposobem, dzięki dwóm byłym ministrom rządu Donalda Tuska, od dwóch dni debatujemy o tym, czy Polska planowała rozbiór Ukrainy. Kremlowska propaganda ma z tego używanie, a w imię wojny polsko-polskiej wizerunek naszego państwa został poważnie nadszarpnięty.

Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/autor/lukasz-rogojsz/news-politycy-po-sugerowali-ze-rzad-myslal-o-rozbiorze-ukrainy-ni,nId,6554728#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

https://wydarzenia.interia.pl/autor/lukasz-rogojsz/news-politycy-po-sugerowali-ze-rzad-myslal-o-rozbiorze-ukrainy-ni,nId,6554728

Politycy PO sugerowali, że rząd myślał o rozbiorze Ukrainy. Nic nie zgadza się tutaj z faktami

Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/autor/lukasz-rogojsz/news-politycy-po-sugerowali-ze-rzad-myslal-o-rozbiorze-ukrainy-ni,nId,6554728#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Kazik.S napisał:

Nie ja. 

Świeżo z przed 1 godziny

Radosław Sikorski rzucił w wywiadzie bardzo niefortunną wypowiedź o Ukrainie, żeby potem Jacek Rostowski dobudował do niej faktograficzny motyw, który nijak nie przystaje do geopolitycznych realiów. Tym sposobem, dzięki dwóm byłym ministrom rządu Donalda Tuska, od dwóch dni debatujemy o tym, czy Polska planowała rozbiór Ukrainy. Kremlowska propaganda ma z tego używanie, a w imię wojny polsko-polskiej wizerunek naszego państwa został poważnie nadszarpnięty.

Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/autor/lukasz-rogojsz/news-politycy-po-sugerowali-ze-rzad-myslal-o-rozbiorze-ukrainy-ni,nId,6554728#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

https://wydarzenia.interia.pl/autor/lukasz-rogojsz/news-politycy-po-sugerowali-ze-rzad-myslal-o-rozbiorze-ukrainy-ni,nId,6554728

Politycy PO sugerowali, że rząd myślał o rozbiorze Ukrainy. Nic nie zgadza się tutaj z faktami

Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/autor/lukasz-rogojsz/news-politycy-po-sugerowali-ze-rzad-myslal-o-rozbiorze-ukrainy-ni,nId,6554728#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

 

Chcesz tu komuś wmówić,  że tu chodzi o to co mówi Kreml i opinie zagranicy a nie o czysto polityczne gierki pisdzielców. Do tego przy użyciu wielbicieli dymania w twojej osobie i podobnych łykaczy gówna. Idź stąd.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Kazik.S napisał:

Nie ja. 

Świeżo z przed 1 godziny

Radosław Sikorski rzucił w wywiadzie bardzo niefortunną wypowiedź o Ukrainie, żeby potem Jacek Rostowski dobudował do niej faktograficzny motyw, który nijak nie przystaje do geopolitycznych realiów. Tym sposobem, dzięki dwóm byłym ministrom rządu Donalda Tuska, od dwóch dni debatujemy o tym, czy Polska planowała rozbiór Ukrainy. Kremlowska propaganda ma z tego używanie, a w imię wojny polsko-polskiej wizerunek naszego państwa został poważnie nadszarpnięty.

Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/autor/lukasz-rogojsz/news-politycy-po-sugerowali-ze-rzad-myslal-o-rozbiorze-ukrainy-ni,nId,6554728#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

https://wydarzenia.interia.pl/autor/lukasz-rogojsz/news-politycy-po-sugerowali-ze-rzad-myslal-o-rozbiorze-ukrainy-ni,nId,6554728

Politycy PO sugerowali, że rząd myślał o rozbiorze Ukrainy. Nic nie zgadza się tutaj z faktami

Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/autor/lukasz-rogojsz/news-politycy-po-sugerowali-ze-rzad-myslal-o-rozbiorze-ukrainy-ni,nId,6554728#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

 

Co robił rząd tuż przed wojną to wiemy , tylko przypomnij sobie jedną wypowiedź Baidena z końca 2021 początku 2022 , w której mówił o tym , że nie podda się szantażowi rosji w sprawie NATO i Ukrainy , i ostrzega rządy niektórych państw europejskich , żeby stanęli po jedynej słusznej stronie , bo inaczej to będzie musiał oficjalnie pokazać opinii międzynarodowej ich powiązania z kremlem . Od tego momentu Pinokio zaczął krytykować Orbana i jego podejście do Ukrainy , i nasze szerokie wsparcie dla Ukrainy. 

Tylko maciarewicz pozostał sobą , przypomnij sobie jak kręcił głową z dezaprobatą na słowa Baidena na Zamku Królewskim .

Edytowane przez Cypis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym jak Pisowcy mówią , że Tusk to morderca , zdrajca , zwolennik fiutina to jest ok i nie jest to podpalanie wojny polsko-polskiej.

Ale jak się zadaje pytanie po co przed wojną spotykali się ze zwolennikami fiutina  , to już to jest śmieszne , niepoważne , niemądre i nie służy polskiej racji stanu.

Kazik.S wychodzi z ciebie mętalność Kalego albo postsowieticus.

  • Słabe 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest po prostu granica, za którą są już historie o reptilianach, Hitlerze w Ameryce Południowej i żyjącym Elvisie. Na tej półce leżą historię Sikorskiego i Rostowskiego, który przecież go ochoczo wsparł. I teraz trzeba przypomnieć iż panowie ci byli przecież ministrami.

Doceniam polityczną lojalność ale Radek może jutro ogłosić, że Morawiecki zastrzelił Narutowicza.

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, karpik napisał:

czysto polityczne gierki pisdzielców. Do tego przy użyciu wielbicieli dymania w twojej osobie i podobnych łykaczy gówna. Idź stąd.

Co tu komentować? Poziom mówi sam za siebie.

Ja tylko zamieściłem linki do wypowiedzi Grodzkiego i dwa linki do artykułów. 

10 minut temu, Cypis napisał:

Poza tym jak Pisowcy mówią , że Tusk to morderca , zdrajca , zwolennik fiutina to jest ok i nie jest to podpalanie wojny polsko-polskiej.

Ale jak się zadaje pytanie po co przed wojną spotykali się ze zwolennikami fiutina  , to już to jest śmieszne , niepoważne , niemądre i nie służy polskiej racji stanu.

Kazik.S wychodzi z ciebie mętalność Kalego albo postsowieticus.

kolego artykuły są o konkretnej wypowiedzi konkretnej osoby, cytowane we wszystkich przekazach putinowskiej propagandy. Tylko tyle i aż tyle.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Tailor napisał:

Jest po prostu granica, za którą są już historie o reptilianach, Hitlerze w Ameryce Południowej i żyjącym Elvisie. Na tej półce leżą historię Sikorskiego i Rostowskiego, który przecież go ochoczo wsparł. I teraz trzeba przypomnieć iż panowie ci byli przecież ministrami.

Doceniam polityczną lojalność ale Radek może jutro ogłosić, że Morawiecki zastrzelił Narutowicza.

No Jarek już powiedział , że PO zamordowało mu brata . Tę historię gdzie byś umieścił ?

A co do pierwszego akapitu , to obyś się nie mylił . czas pokaże.

Edytowane przez Cypis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Tailor napisał:

I ta wypowiedź jakiegoś Jarka spowodowała utratę kontaktu z rzeczywistością przez eurposła i byłego szefa MSZ. Trzeba docenić potęgę oddziaływania.

Ty czytasz ze zrozumieniem ? Gdzie napisałem , że  wypowiedź kaczora miała wpływ na to co powiedział sikorski ? Napisałem tylko , że twoim tokiem myślenia to ta jego wypowiedź nadaje się na te samą półkę.

A tobie gratuluję pewności , że to co mówią o pisie , orbanie i putinie nie miało miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, karpik napisał:

(...) pisdzielców. Do tego przy użyciu wielbicieli dymania w twojej osobie i podobnych łykaczy gówna. Idź stąd.

Słabo, stać Cię na więcej. Trochę szczegółów, może jakieś foty i memy nawiązujące merytorycznie do wyrzyganych treści ?

Nie mogę się doczekać, pozdrawiam ciepło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie miała nie wiem dlaczego ją przytoczyłeś. Musiał być przecież jakiś związek przyczynowo skutkowy.

Nie mam niestety pewności, co było między pisem orbanem i putinem. Poczytam sobie o tym kiedyś w Magazynie Ufologicznym.

Edytowane przez Tailor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Tailor napisał:

Nie mam pewności, że to co było między pisem orbanem i putinem. Poczytam sobie o tym kiedyś w Magazynie Ufologicznym.

Pewnie poczytasz razem z innymi kłamliwymi wypowiedziami pisowców (tylko kilka wybranych):

- glapa , inflacja nam nie grozi , raczej może być deflacja

- pinokio , to UE nakazuje nam VAT na gaz , paliwo i energię na poziomie 23%

- maciarewicz , w smoleńsku był zamach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Cypis napisał:

Pewnie poczytasz razem z innymi kłamliwymi wypowiedziami pisowców (tylko kilka wybranych):

- glapa , inflacja nam nie grozi , raczej może być deflacja

- pinokio , to UE nakazuje nam VAT na gaz , paliwo i energię na poziomie 23%

- maciarewicz , w smoleńsku był zamach 

Chyba pomyliłeś wątki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie