Jump to content

Kazik.S

Forum members
 • Posts

  185
 • Joined

 • Last visited

Kazik.S's Achievements

1

Reputation

 1. Mam problem z ogniwem gąsienicy z prawej strony. Od jakiego może być pojazdu?
 2. To forum jeszcze kilka lat temu było merytoryczne i godne uwagi. Obecnie jest to bagno. Brak moderacji. Wylewy flustratów, obrażenie innych z uwagi na poglądy polityczne, atak na kościół katolicki. Tolerują to pseudo moderatorzy. Ja się z takiej dyskusji wypisuję. Więcej tu nie wejdę i domagam się skasowania mojego konta.
 3. Jedburgh czerwony kosynierze odp.....l się od kościoła. Nie wypowiadaj sie lewaku o instytucji o której nie masz pojęcia a zapewne ją zwalczałeś, możliwe że i za kasę.
 4. A dla czego kolego odniosłeś się tylko do mojego postu - dziękuję ci za to a do fali ani mru mru?
 5. A to moje spostrzeżenia. I zagadka. Kto to mówi Polak czy Żyd? I ile w tym jest prawdy? - Polskie obozy koncentracyjne - bo budowali je polacy czyli współpracowali z faszystami - polskie obozy zagłady - bo leżały w Polsce - Polska została wybrana na ich lokalizację bo tu był antysemityzm i Polacy sami wydawali żydów i obsługiwali obozy zagłady - Polacy masowo zabijali żydów (100 -200 tyś.) - którzy nie zetknęli się z Niemcami - Wg Grossa więcej żydów zginęło z rąk Polaków niż Niemców. - W Polskich Obozach zagłady ginęli wyłącznie żydzi - AK mordowała i wydawała żydów - Rząd polski przyjął i realizował politykę eksterminacj żydów w Polsce
 6. szutnik rzadko się z tobą zgadzam ale tym razem masz rację. Z rozbawienie patrzę jednak jak poległa opozycja. Ta ustawa to majstersztyk, przykryła 7 paragraf UE i wystawiła opozycję na próbę tzw patriotyzmu. Schetyna przegrał ją z kretesem a i Donald mógł milczeć, lepiej by na tym wyszedł.
 7. mikross idź się prześpij bo jak z rana przeczytasz swoje teksty to dopiero będziesz miał kaca :(
 8. Brzęczyszczykiewicz ja się tylko uśmiechnąłem do czytających forum. Tak tu smutno. Zadaję więc Ci twoje pytanie Ale skup się, wysil to coś co u ludzi bywa mózgiem i wyjaśnij o co tobie chodzić? Przedstaw tok tego czegoś na kształt rozumowania oraz określ mniej więcej wnioski. Na tyle na ile dasz radę, postaram się być wyrozumiały. W nagrodę możesz dostać banana, nawet dwa"
 9. http://wiadomosci.wp.pl/bierzemy-na-siebie-pelna-odpowiedzialnosc-za-holokaust-szef-msz-niemiec-zabral-glos-ws-ustawy-o-ipn-6216426022951041a Hi hi hi. Wcześniejsze wypowiedzi człokieko - brzeczyszczykiewiczów jak kulą w płot.
 10. Weteran-39 bardzo ładnie opisałeś zaistniałą sytuację. Ostatni wpis świadczy o tym, że co do niektórych osób nic nie dociera. Czlowieksniegu, co ty piszesz o Słowakach? Jaki to ma sens? Jaki to ma zwiążek z polskimi obozami zagłady? Chłopie spamujesz.
 11. Jedburgh a mie pomyślałeś, że źle siebie klasyfikujesz? Może zaliczasz się do grupy obrazkowej, nie pisanej. :)
 12. Jak już 75% poprze PIS to pozostanie zgorzkniała ubecja. Hi hi hi.
 13. http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/najnowszy-sondaz-partyjny-miazdzaca-przewaga-pis_1038560.html Hi hi hi. Psy szczekają a karawana ....
×
×
 • Create New...

Important Information