Jump to content

Kazik.S

Forum members
 • Content Count

  185
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral
 1. Mam problem z ogniwem gąsienicy z prawej strony. Od jakiego może być pojazdu?
 2. Albo się nie znam albo tam są same wiatrówki. No może jeden pistolet sportowy może być kbks ale reszta?
 3. To forum jeszcze kilka lat temu było merytoryczne i godne uwagi. Obecnie jest to bagno. Brak moderacji. Wylewy flustratów, obrażenie innych z uwagi na poglądy polityczne, atak na kościół katolicki. Tolerują to pseudo moderatorzy. Ja się z takiej dyskusji wypisuję. Więcej tu nie wejdę i domagam się skasowania mojego konta.
 4. Jedburgh czerwony kosynierze odp.....l się od kościoła. Nie wypowiadaj sie lewaku o instytucji o której nie masz pojęcia a zapewne ją zwalczałeś, możliwe że i za kasę.
 5. A dla czego kolego odniosłeś się tylko do mojego postu - dziękuję ci za to a do fali ani mru mru?
 6. A to moje spostrzeżenia. I zagadka. Kto to mówi Polak czy Żyd? I ile w tym jest prawdy? - Polskie obozy koncentracyjne - bo budowali je polacy czyli współpracowali z faszystami - polskie obozy zagłady - bo leżały w Polsce - Polska została wybrana na ich lokalizację bo tu był antysemityzm i Polacy sami wydawali żydów i obsługiwali obozy zagłady - Polacy masowo zabijali żydów (100 -200 tyś.) - którzy nie zetknęli się z Niemcami - Wg Grossa więcej żydów zginęło z rąk Polaków niż Niemców. - W Polskich Obozach zagłady ginęli wyłącznie żydzi - AK mordowała i wydawała żydów - Rząd polski
 7. szutnik rzadko się z tobą zgadzam ale tym razem masz rację. Z rozbawienie patrzę jednak jak poległa opozycja. Ta ustawa to majstersztyk, przykryła 7 paragraf UE i wystawiła opozycję na próbę tzw patriotyzmu. Schetyna przegrał ją z kretesem a i Donald mógł milczeć, lepiej by na tym wyszedł.
 8. mikross idź się prześpij bo jak z rana przeczytasz swoje teksty to dopiero będziesz miał kaca :(
 9. Brzęczyszczykiewicz ja się tylko uśmiechnąłem do czytających forum. Tak tu smutno. Zadaję więc Ci twoje pytanie Ale skup się, wysil to coś co u ludzi bywa mózgiem i wyjaśnij o co tobie chodzić? Przedstaw tok tego czegoś na kształt rozumowania oraz określ mniej więcej wnioski. Na tyle na ile dasz radę, postaram się być wyrozumiały. W nagrodę możesz dostać banana, nawet dwa"
 10. http://wiadomosci.wp.pl/bierzemy-na-siebie-pelna-odpowiedzialnosc-za-holokaust-szef-msz-niemiec-zabral-glos-ws-ustawy-o-ipn-6216426022951041a Hi hi hi. Wcześniejsze wypowiedzi człokieko - brzeczyszczykiewiczów jak kulą w płot.
 11. Weteran-39 bardzo ładnie opisałeś zaistniałą sytuację. Ostatni wpis świadczy o tym, że co do niektórych osób nic nie dociera. Czlowieksniegu, co ty piszesz o Słowakach? Jaki to ma sens? Jaki to ma zwiążek z polskimi obozami zagłady? Chłopie spamujesz.
 12. Jedburgh a mie pomyślałeś, że źle siebie klasyfikujesz? Może zaliczasz się do grupy obrazkowej, nie pisanej. :)
×
×
 • Create New...

Important Information