Jump to content

vis1939

Moderators
 • Content Count

  8262
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

1138 profile views
 1. Trzeba brać poprawkę, że dla debila pismaka zabranie przez saperów to rozbrojenie.Tych ogórków na allegro pełno zdekowanych, widać interes kwitnie
 2. Ogólnie wszystko musi być łatwo rozkręcalne na czynniki pierwsze i zakonserwowane bez grama rdzy.Nikt nie będzie się bawił w sprawdzanie tego jak zobaczy zapieczony pordzewiały ogryzek, bo to od razu trefnie wygląda. Owy pocisk jeśli pusty jest tak samo legalny jak butelka po wódzie i nie daj się zastraszyć, bo głównie na to w takich tematach liczą.A zbytnio cwaniakować bym nie polecał, bo Ci zwyczajnie coś podrzucą i będziesz udupiony tak czy siak.
 3. Nie chce mi się szukać, ale była już akcja gdzie saperzy przykrywali urwiłapke wiadrem i było tu z tego powodu dużo śmiechu.Widać powiela wzorce od szpeców.
 4. Nie widziałem, ale tu nie kobita powinna się wstydzić.
 5. https://www.spottedalert.pl/kielce/znalazla-granat-i-go-umyla-kolejne-zgloszenie-dla-kieleckich-saperow/?fbclid=IwAR0pbf3N9hkXtM_5MNPHfHbzVRUndLEnSoOHFxe0x3zFJFZGrilbhw2KXlA Dla potomnych, taki kwiatek od szpeca: "Śmiertelny zasięg rażenia granatu wynosi 200 metrów. Granaty te są bardzo niebezpieczne, w momencie wybuchu odłamek wielkości ziarenka maku potrafi zabić – powiedział dla TVP3 Kielce chor. sztab. Robert Krasowski z Centrum Przygotowań do Misji Zagranicznych w Kielcach. Wojskowi nie ukrywają, że kobieta miała dużo szczęścia"
 6. Wrzucałem w innym temacie, ale może ktoś tutaj pomoże w rozszyfrowaniu podpisu na focie?
 7. Tak, jak głodny ratlerek miniaturka.Goście żyją w swojej bańce oderwani od rzeczywistości i chcą reszcie śrubkę dokręcać.
 8. Raczej jak by osiadł na dnie to nie przyczyniło by się to do ograniczenia kosztów Za długo to trwa, raczej pójdzie na żyletki.
 9. Spłonka detonująca wz.27.Trotylowa, Pk - https://pl.wikipedia.org/wiki/Zakłady_Amunicyjne_„Pocisk” Raczej bym w tym nie grzebał, gdyż palce nie chcą podobno odrastać.
 10. Konkret pocisk, nie jakaś popierdółka karabinowa
 11. Cóż z tego, jak już rozciął kłodę i zniszczył kontekst.Teraz to już tylko kryminał.
×
×
 • Create New...

Important Information