Jump to content

vis1939

Moderators
 • Content Count

  8383
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

1765 profile views
 1. Przez długie lata na forum przewinęło się setki tematów z chyba z każdą możliwą "urwiłapą" Z czasów kiedy jeszcze ludzie nie byli tak zastraszeni i po prostu pytali radośnie dorzucając fotki.Wystarczyło wejść w wyszukiwarkę, wpisać pocisk czy inny granat i szukając po obrazie szybko znalazło się identyczny dla swojego przypadek. Teraz, po zmianie forum na nowe, rzekomo lepsze - owa funkcja szukania po obrazie zdechła, a wiele tematów po prostu wcieła amba.Było piękne kompendium wiedzy tworzone przez lata,a teraz jest uj...
 2. Nie mój temat, ale jak ktoś by mi go chciał pogonić to brał bym za ori.
 3. Raczej cień, a co do reszty to trąca jakby madziarami.
 4. Spokojnie.Nie od razu żabę ugotowano, a proces dokręcania śrubki musi trwać, żeby ciemny lud się za szybko nie zorientował.
 5. Myślałem, że niczym mnie te chore łby już nie zaskoczą - myliłem się.To jest fizycznie niewykonalne i debil który na to wpadł nie ma najmniejszego pojęcia chyba, że wkłada kij w mrowisko.Co prawda nie wierze, że to przejdzie, ale gdyby tak się stało to trzeba będzie zmienić mój obecny stosunek do władzy.Zdecydowanie zbyt bierny.
 6. Nic tam iglicy nie naciągało.Po strzale(choć nie od razu) na bezwładnik/iglice działa siła nabiegania i gdyby nie sprężyna to oparła by się ona o spłonkę przed uderzeniem w cel.
 7. Od razu mętów, nikomu krzywdy nie robili(co najwyżej sobie) a chcieli być tylko drobnym pośrednikiem w transporcie do huty:)
 8. https://myvimu.com/exhibit/54796272-pocisk-szrapnel-carski-76-2-mm Mogło, ale trzeba by się mocno postarać.
 9. Można se też w ognisku wypalić i od razu kiełbasę z piwkiem strzelić.Tylko byłbym ostrożny z dawaniem takich rad na forum.Dzieciarnia czyta, a i wszelakich konfidentów nie ubyło.
 10. Już nie jednemu dłubanie w takich skończyło się paskudnymi poparzeniami.Co bardziej pomysłowi potrafili doprowadzi do niemalże jego wybuchu, co kończyło się efektownym rozerwaniem metalowej tulei w której jest zwykle zaprasowany.Tak, że nie byłbym takim optymistą.
 11. Ta, a i jeszcze dymne, wskaźnikowe, propagandowe, testowe, ppanc lite bez ładunku mw itd.
 12. Pewno po prostu poszli po najmniejszej linii oporu pozbywając się starego poniemieckiego zrzyna, a Ty od razu dorabiasz do tego ideologie.Ojciec też mi opowiadał o jakiś żenujących nagrodach w zawodach latawcowych.Byle coś dać bo taki był przykaz, a mogli dać przecież tylko w mordę.
×
×
 • Create New...

Important Information