Jump to content

vis1939

Moderators
 • Posts

  8392
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

1920 profile views

vis1939's Achievements

0

Reputation

 1. Jeśli były wyposażone w samolikwidator(od smugacza lub w zapalniku) to się zgadza.Oczywiście i tu zdarzały się buble, więc znalezienie takiego calaka w ziemi nie jest jakimś ewenementem. Co do tego Twojego, to nie miał on owego samolikwidatora jak i ładunku- poza smugaczem i masą zapalającą pod czepcem balistycznym którego nawet nie ma... Ano były takie, choć większość to odłamkowe z imitacjami zapalnika i z wypełnieniem obojętnym do strzelań testowych właśnie.
 2. Nie ma najmniejszego sensu bawić się w dorabianie brzechw, tym bardziej jeszcze na oklepanym trzonie.Kup jakiegoś ogóra z lotkami i uszkodzoną skorupą(pójdzie za grosze) i zwyczajnie przełóż stabilizator który był przecież wkręcany.
 3. Ale jak się skorupkę pustą kupuje na giełdzie czy innym allegro to już jest cacy? Zapewne się sama rozkręciła i wywietrzała, że starości.
 4. Zależy od wielkości otworów/korytarzy, te w okolicach 3mm to najpewniej spuszczel.Hylotox robi robotę, ubiłem tak dziada w skrzynce, tyle że trwało to z 2 tyg i 3 razy smarowałem.
 5. Można sobie wytoczyć z krążka miedzianego, potem przeciąć na pól(średnica musi być większa o owe ciecie) i przykleić... tyle, że jest to zupełnie nieopłacalna zabawa, a finalnie i tak jest to zwykłe druciarstwo. Zostaw tak jak jest i tyle.
 6. Przez długie lata na forum przewinęło się setki tematów z chyba z każdą możliwą "urwiłapą" Z czasów kiedy jeszcze ludzie nie byli tak zastraszeni i po prostu pytali radośnie dorzucając fotki.Wystarczyło wejść w wyszukiwarkę, wpisać pocisk czy inny granat i szukając po obrazie szybko znalazło się identyczny dla swojego przypadek. Teraz, po zmianie forum na nowe, rzekomo lepsze - owa funkcja szukania po obrazie zdechła, a wiele tematów po prostu wcieła amba.Było piękne kompendium wiedzy tworzone przez lata,a teraz jest uj...
 7. Nie mój temat, ale jak ktoś by mi go chciał pogonić to brał bym za ori.
 8. Raczej cień, a co do reszty to trąca jakby madziarami.
 9. Spokojnie.Nie od razu żabę ugotowano, a proces dokręcania śrubki musi trwać, żeby ciemny lud się za szybko nie zorientował.
 10. Nic tam iglicy nie naciągało.Po strzale(choć nie od razu) na bezwładnik/iglice działa siła nabiegania i gdyby nie sprężyna to oparła by się ona o spłonkę przed uderzeniem w cel.
 11. Od razu mętów, nikomu krzywdy nie robili(co najwyżej sobie) a chcieli być tylko drobnym pośrednikiem w transporcie do huty:)
×
×
 • Create New...

Important Information