Jump to content

vis1939

Moderators
 • Content Count

  7911
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

434 profile views
 1. Nie zmienia bo i jak może zmieniać coś, co nie ma koloru... woda też tego nie ruszy, na chłopski rozum co by to było za zabezpieczenie? Acetonem schodzi całkiem, innymi rozpuszczalnikami mniej lub bardziej też. Ale jak położysz na goły metal to i tak rdza pewnie wyjdzie, bo trzeba by to wysmarować wcześniej taniną.To zmieni kolor na lekko czarny(po zmyciu/szczotkowaniu) wiec Ci pewnie nie przypasi.
 2. Będzie git, to żywica konserwatorska wiec co ma chronić to chroni latami o ile to leży w odpowiednich warunkach i się tym nie rzuca.Ja mieszam w toluenie, w nitro nie wiem jak wychodzi.W acetonie próbowałem kiedyś ale za szybko odparowuje.
 3. Zależy co Cię konkretnie interesuje w temacie?
 4. Musiało by tam być "D" zamiast wszędobylskiego "S" żeby to była rzadkość.W środku szału nie będzie, pewnie całe zielone:)
 5. Smary/oleje brudzą i zbierają syf.B44 położony cienko jest prawie nie widoczny, tylko nie mazać tym od serca, a wcierać lekko umaczany pędzel.Takim sposobem po chwilowym podeschnięciu mam zwykle problem z odróżnieniem które miejsce już malowałem, a które nie...
 6. Szkoda kasy na takie "katalogi" Symboliczne info okraszone proceduralnym pitoleniem, a przy takim pobieżnym opisie pierdyliona typów jest na pewno masa błędów.To samo znajdziesz w googlu w parę chwil. Poszukaj książek w tej tematyce z WAT - zupełnie inny poziom.
 7. Ano kapke strach, dlatego trza łazić przy ścianie.
 8. I bardzo dobrze, że czyszczą wody z tego złomu.Leży toto, rwie sieci i cieknie różnistym syfem na wszystkie strony. Tym którym szkoda ludzkich szczątków wrzuconych do dołu jako niemetalowy odpad, polecam zapoznać się z codziennym losem owych na likwidowanych kwaterach cmentarnych.
 9. https://cs.wikipedia.org/wiki/Zbrojovka_Brno i numer partii. Na pocisku/zapalniku jakie masz jeszcze bicia?
 10. Cudo, ale najpierw wywalić cały ten niekoszerny szajs który do niej domontowano.
 11. Mina nie wybuchła, pocisk i granaty też, ale za to jest stabilizator granatu 82mm od którego tank poszedł w drzazgi.Brakuje tam tylko torpedy.
 12. Typowy dół zrzutowy gdzie wrzucono cały okoliczny bajzel, ale Andrei fantasta już wysmażył piękną historyjkę.
 13. Cepelia, wrzuć toto czym prędzej pod walec.
×
×
 • Create New...

Important Information