Jump to content

Cronos

Forum members
 • Content Count

  2212
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Skrzydła już obok leżą, coś się może rusza.
 2. WOW! To że po wojnie samolot latał cywilnie, następnie po biciach zidentyfikowano że to ten a nie ten, i do wizyty ambasadora domalowano co nieco do zdjęć, to znaczy że to fake:) Pozdrawiam Cronos
 3. http://www.ottawa.msz.gov.pl/pl/aktualnosci/wizyta_ambasadora_kurnickiego_w_manitobie Ciekawe czy stanie kiedyś w Krakowie:) Pozdrawiam Cronos
 4. Matko jedyna... A Tuska tam nie było? Gdzie moderator?... Ostatnio po latach przypomniałem sobie o forum Odkrywcy, ale widzę tu poziom spada zamiast iść w górę.
 5. Oczywiście, dlatego że urlop teraz nie wyszedł to będzie tydzień w Biesach pod koniec Sierpnia:)
 6. A bo to jedyna :) http://www.rp.pl/Sluzby-mundurowe/304099990-Polska-setka-znaleziona-we-Wloszech.html
 7. 11 razy byłem, w tym roku spieprzyłem z urlopem:( A i skorupę moździerza przy wbijaniu śledzi w lesie można znaleźć, coś o tym wiem:P Miłej zabawy:)
 8. A po prawej, nie wyprostowanej płyty, strop tigra?
 9. http://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2015/11/102c411c6c5784c0eee002974af22a36.png :)
 10. Problemem jest jak wszystkie siedzą w bazie, ale (w zalezności od mapy) z 2 ciezkie są zawsze potrzebne w okolicach bazy. Ja mam Panther II, porobiony na snipera (szkolenie załogi, stabilizator i takie tam). Siedzę w pewnej odległości i wykańczam wrogów. Zniszczenie 3 na walke nie jest niczym nadzwyczajnym. A przez pół walki czytam na chacie ze jetsem oob" i taki i owaki, bo nie atakuję z przodu, bo mam średni czołg i tam moje miejsce... Paranoja. Ostatnimi czasy każda bitwa jest identyczna. Wszyscy wala przed siebie na złamanie karku (najczęściej flanką). Zero organizacji. Po minucie gry wystrzelane są wszystkie lekkie czołgi, a jak któremuś uda się przedrzeć przez linie wroga to zniszczy z jedną arte, i koniec. Nie wiem... chyba liczą na punkty z wykrycia wroga. A już najbardziej mnie wnerwiają walki grupek. Wjedzie po 5 czołgów do doliny i tłuką się po minimetrze. Zamiast poukrywać się na otwartej przestrzeni i wykańczać po woli wrogów.
 11. Kiedyś na lotnisku aeroklubu w Gliwicach stała Iskra, którą wymienili na MIG 21. Według doniesień prasowych z tamtego czasu, Iskra popłynęła do USA. Smutno by było jakby teraz np robiła za obskurną reklamę.
 12. Nie wiem jak wygląda prawo Afgańskie, ale dla prawa miedzynarodowego te czołgi i samoloty są zabytkami. Każdy wywóz a lewo", jak robili np Amerykanie, jest łamaniem prawa. W sumie nie wiem czy jest w 100% na lewo czy nie mieli przypadkiem jakiś papierów, ale nie ważne. Afgańczycy, jak poradzą sobie z ważniejszymi problemami, będą mieli pełne prawo do dochodzenia zwrotu, jeżeli okaże się ze zostały zagarnięte nielegalnie. Jak było np z wywozem Irackich zabytków podczas ostatniej wojny w Iraku? Po woli wracają.
 13. Na świecie jest prawie 200 państw, i każde ma takie samo prawo do perełek. Naprawdę nieodpowiedzialnym jest oskarżanie wojska o to że nie oszabrowali" kraju ze wszystkiego co się dało. Poza tym oni pojechali tam z inna misją niż szukanie włoskich samolotów. Trzeba się cieszyć z FT-17, i z tego że nie został ukradkiem wywieziony, tylko oficjalnie przekazany jako dar państwa Afgańskiego dla Polaków:)
 14. Ja tam podciecia z tyłu nie wiedzę, ale mogła by być to Czwórka, ale bez zasobnika z tyły wieży. Chyba nawet delikatnie oczyma wyobraźni widać kółka podtrzymujące.
 15. Przy takiej skali zdjęcia to musiał być Titanic albo Arka Noego ;)
×
×
 • Create New...

Important Information