Jump to content

Grzesio

Forum members
 • Content Count

  1798
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

Grzesio last won the day on August 25 2020

Grzesio had the most liked content!

Community Reputation

25 Excellent

Recent Profile Visitors

448 profile views
 1. 50 kg Nz.Gew.Bl.P. (2*2*0,45) = 50 kg nitrocelulozowego (Nz.) prochu (P.) karabinowego (Gew.) z ziarnami w kształcie płytek (Bl.) o wymiarach 2x2x0,45 mm.
 2. T-26 na przykład. Bez zdjęć nie ma co wróżyć.
 3. Pytanie ile to jest "około 13 cm" - silnik nebelwerfera miał 14 cm.
 4. Mniemam, że na przedniej ścianie nadbudówki powyżej lufy.
 5. Rusznica ppanc Solothurn S-18-1000. https://auctions.morphyauctions.com/_d__exceptional_matching_solothurn_s18_1000_anti_t-lot464409.aspx
 6. Tak patrząc na powybuchowy film z drona, to lej w Bejrucie ma ze 120 metrów średnicy, jak nie więcej. Aż dziw, że z sąsiedniego elewatora aż tyle zostało.
 7. Proste, albo i nie proste. Ja widzę wystarczająco dużo przypadków nienoszenia masek w komunikacji publicznej czy sklepach, albo noszenia ich na niby, na brodzie, na dolnej wardze, czasem wręcz ostentacyjnego niedochowywania przy tym bezpiecznej odległości. Tak na oko co najmniej 1/3 pasażerów jest w ten czy inny sposób na bakier z maskami. A o ulicach, knajpach, placach zabaw, to już w ogóle nie ma co mówić, tu nie ma tematu wirusa.
 8. Dziś już mamy nowy rekord, 657. Durnota ludzi jest bezgraniczna.
 9. Trudno, żeby się wypłaszczyło, skoro polactwo odczytało ostatnie poluzowania obostrzeń jako "hulaj dusza, piekła nie ma" i generalnie wszystko zlało, szczególnie jeśli chodzi o noszenie maseczek i zachowywanie dystansu. Dwa tygodnie wakacji - i są efekty, wkrótce pewnie 1000 nowych przypadków dziennie przekroczymy przy wciąż poluzowanych obostrzeniach. Tak, że życzę powodzenia.
 10. Chyba jej nigdy nie miał domalowanej, z racji na brak białego podkładu?
×
×
 • Create New...

Important Information