Jump to content

Julekcezar

Forum members
 • Content Count

  50
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 3 Na tym zdjęciu zaczep wyszedł znacznie większy niż jest w rzeczywistości, aczkolwiek i tak jest nienaturalnie duży, a właściwie to szeroki.
 2. Udało mi się tę poniżej pochwę bardzo okazyjnie kupić, także nawet jak fake to mała strata, ale postanowiłem, że zaryzykuję. A oto co mi nie gra: nigdy w niemieckich pochwach nie widziałem tego typu zaczepu pod żabkę jest on nienaturalnie szeroki i ma tylko dwa nacięcia zamiast 4 lub żadnego. Poza tym dławik, którego nie mam jak sfotografować wygląda jak nowy, choć to może też być zasługa smaru. Poza tym ktoś coś przy niej szlifierką kombinował. Oto moje teorie: -pochwa jest oryginalna, zaczep nie -pochwa jest oryginalna i to taki dziwny rodzaj zaczepu po prostu -całość to fake postarzony -to nie pochwa do niemieckiego bagnetu do mausera, tylko jakaś inna armia
 3. Jak zwykle ze zbieracza historycznego złomu bez wartości bojowej zrobiono terrorystę z magazynem pocisków w mieszkaniu. Nie wiem, czy się śmiać, czy płakać.
 4. Polska powojenna, pierścień jest dość krótki, co wyklucza bliźniaczo podobną niemiecką z iiwś.
 5. Zrób żeby do huty nie pojechało, bo jak śmieć to zawsze może pojechać, a jak coś fajnego pojedzie to już nie odzyskasz.
 6. Skórę najlepiej lanoliną w benzynie lakowej. A jeśli ktoś faktycznie pomalował to farbą, to aceton/toluen powinien dać radę, tylko delikatnie.
 7. Ja byłem pierwszy raz w tym roku, impreza na prawdę świetna. Choć w sumie jeszcze jutro jest drugi dzień, jakby ktoś przegapił.
 8. To może tylko wśród moich znajomych tak to wygląda.
 9. O to moje okolice. Teraz to już niestety przeszukane strasznie te tereny...
 10. Patrząc na kompletnie głupie i bezużyteczne projekty, które silnie wspierał Adi to śmiem twierdzić, że kazałby wyprodukować pełnowymiarowy model tego
 11. Do puki władza będzie zwalczać poszukiwaczy to 99,9% będzie w podziemiu i choćby za to na samo dno piekła wysyłali, to będą kopać choćby w nocy z noktowizorem i tylko w słuchawkach. A słyszałem o gościu, który tak robi. Raz go myśliwy polując zauważył w podczerwieni Taka propaganda, że można bez problemu kopać na legalu nic nie zmieni, każdy w temacie wie, jak jest, prawda jest taka, że jak nie znasz WKZ to albo musisz kopać w konspiracji, albo nie kopać.
 12. Ja od lat jestem wielkim fanem Sabatonu, a od dobrych paru miesięcy katuję też Horytnicę. Może znacie jakieś fajne grupy poza tymi?
 13. Podałbys źródło tych statystyk? Bo bardzo mnie zaciekawiles.
×
×
 • Create New...

Important Information