Jump to content

Merill_Marauder

Forum members
 • Posts

  418
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Merill_Marauder last won the day on December 17 2023

Merill_Marauder had the most liked content!

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Merill_Marauder's Achievements

48

Reputation

 1. Taki mokry sen o stworzeniu centrum serwisowego na tę część Europy. Można by robić jeszcze na przykład czeskie Vipery i Venomy i może holenderskie Apache. Ja wiem, muszę wziąć leki, bo zaczynam odpływać, nie musicie mi pisać. Dla porównania- USA zamówiło łącznie 200 Apache Guardian, ale przecież my potengo so i basta!
 2. Swoją drogą, prawie 100 Guardian? Normalnie ja codziennie nie zauważam, że my jesteśmy imperium międzygalaktycznym.
 3. Naprawdę wystarczy obejrzeć film o Slabie. On dokładnie opowiada jak wygląda każdy etap szkolenia i kiedy de facto stał się zdolny do wykonywania zadań bojowych. I to nie są 4 lata po zakończeniu akademii sił powietrznych. Dla ułatwienia- Slab całe szkolenie lotnicze przechodził w USA, więc jest ono tożsame z pilotami amerykańskimi.
 4. Właśnie dlatego na zachodzie pilot jest traktowany jako dobro najwyższe i robi się wszystko żeby go uratować po katapultowaniu? Swoją drogą- jak wygląda szkolenie pilota z pierwszej ręki- proszę Państwa- kapitan pilot Maciej "Slab" Krakowian!
 5. Moja koleżanka pracuje w Ikei. Jak mi napisała, wczoraj ledwo żywa dojechała do domu nie zabijając ze zmęczenia siebie, ani nikogo dookoła. Powiedziała, że "ludzie ich zajechali". Życzę żeby ogłaszali bojkot jeszcze większej ilości firm. Może produkcja przemysłowa i sprzedaż detaliczna się jakoś odbije dzięki temu.
 6. Skąd pomysł na wygadywanie głupot o Carriersie z historią z II. Korpusu? Skąd wygadywanie bredni o niemieckich pojazdach z okresu powstania? Po prostu ciemny lud kupi dowolny kit.
 7. Ważna informacja- na chwilę obecną można uznać, iż cała załoga bezpiecznie opuściła samolot zanim przygrzmocił w ziemię.
 8. Sądzę po prostu, że nie zatrudnili żadnego konsultanta historycznego i wyjdzie im kolejny gniot pokroju ostatniego patrolu, czyli fabularyzowana wersji czegoś tam z Auschwitz.
 9. Prawdziwe. W tym jeden M4A1 76(w), których na MTO nigdy nie było. Dobrze, że chociaż Latającą Krowę Wiatrowskiego zamalowali Takie one są kosherne, jak ja mam na drugie Iszmael. No właśnie- dlaczego Shermany są zielone skoro podczas przełamania Linii Gustawa, wszystkie czołgi 2. Brygady Pancernej były jeszcze w kamuflażu pustynnym?
 10. Bym Ci napisał, co myślę o AIPiMS, ale doskonale wiesz, co myślę, więc nie napiszę. Muszę podjechać do rodzinnego i sprawdzić organizację. Ale skoro były plany zrzucania orkiestry i to z instrumentami to istnieje jakiejś czołówki propagandowej też podejrzewam.
 11. Nie jestem w stanie o tym myśleć na trzeźwo, a ponieważ jestem w pracy...
×
×
 • Create New...

Important Information