Jump to content

Paweł80

Forum members
 • Posts

  435
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Paweł80

 1. Mądry komentarz zawsze warto poczytać?
 2. Od zeszłej niedzieli w TVP1. W pierwszym odcinku poruszony wątek zastrzelenia z wyroku ZWZ kolaborującego z Niemcami aktora IGO Syma. Po pierwszym odcinku moje odczucia są pozytywne, z nadzieją na fajnie zrobiony serial. Ktoś oglądał?? jakie wrażenia?
 3. Cześć, taki oto złom wystaje z osuniętej częściowo skarpy. Reszta mocno siedzi w ziemi ani drgnie, czy ktoś z Was jest w stanie powiedzieć co to może być? Pozdrawiam
 4. Może Woodhaven coś podrzuci.
 5. To do zobaczenia w nowej rzeczywistości:)) Powodzenia Bocian!
 6. Może remont generalny uszkodzonego w walce pojazdu.
 7. Wyciągną to się okaże. Pewnie jest coś na rzeczy, skoro się temat pojawił. Byle zostało w Kraju. Zresztą, na nic bicie piany 1/3 wie reszta bzdurzy.
 8. Kolego pamiętasz jaki to był program? Tajna historia XX wieku"??? bo szukam i tam nie widzę.
 9. Jedno stowarzyszenie z Podkarpacia, już przegania niezrzeszonych ze swoich" terenów pod Baligrodem.
 10. Huk ja wiem,że Ty masz do nas ogromną awersję ale akurat w tym przypadku mylisz się i nie uda Ci się nas zdyskredytować. Cementarz na Chryszczatej jest na terenie Nadleśnictwa Komańcza z którym współpracujemy od 2014 (prace przy cmentarzu na Jasielniku) Stowarzyszenie Galicja działało z Nadleśnictwem Baligród tam stawiali krzyże, ale jakiś miesiąc temu zgłosili się do Nadleśnictwa Komańcza o wyrażenie zgody na stawienie krzyży w miejscu starych tablic Pana Kapesa w masywie Chryszczatej i na Magurycznym o czym zostałem poinformowany przez Nadleśnictwo Komańcza.
 11. Cmentarz na Czartoryji do wczoraj nie miał nawet tego krzyża z patyków.
 12. Pozdrowienia z głupkowatego zlotu pseudo-poszukiwaczy z forum Włóczykij. Dziękujemy Nadleśnictwu Komańcza za przychylność.
 13. Co tak niektórych oli"? Bawili się za własną kasę nikomu z Was nie ubyło! Region zyskał reklamę o jakiej nie śniły władze lokalne. Ilu z Was jechało i kopało bo ktoś tam mówił że zakopany depozyt po AK albo inne tematy, tutaj to samo tylko na większą skalę! Ja trzymałem kciuki od samego początku odkąd usłyszałem w mediach że nasi starsi bracia w wierze i sąsiedzi ze wschodu zgłaszali roszczenia do swojej własności" Ale co ja tam gadam skoro gdy kolega przyśle mms z terenu że trafił to wielu zagryza zęby mówiąc znowu ch...oi się fuksło"
 14. Motylanoga popadasz w skrajności bo jak ktoś jest traperem to znajdzie dla siebie masę miejsc i agroturystyki dla niewymagających klientów:))) Co do Bazy Ludzi z Mgły traci swój urok odkąd studenci są z plastiku"
 15. śnieg przykryje te części a na wiosnę przy roztopach połowy nie będzie hehe.
×
×
 • Create New...

Important Information