Skocz do zawartości

Figury level VI


bjar_1

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Czlowieksniegu napisał:

Kompleks Boga czy znów lewą nogą wstałeś?

Niemożliwe, on ma tylko prawe. A co do kompleksów to chyba marzył o medycynie bo ciągle komuś tu diagnozy stawia, leki poleca, do specjalistów kieruje. Z zalet - pisać umie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, bjar_1 napisał:

Przeimbecyl. Ja rozumiem przyjechać z Warszawy, albo (tutaj ukłon w stronę kolegi moderatora) z Wrocławia... Ale być ze Skarżyska i się tak wpierdolić w Kielcach? 🤣

Jechałem latem 850 km pierwszy raz bez papierowej mapy a polegając tylko na nawigacji w google. Do teraz mam wrażenie że zostałem zrobiony w bambuko - czytaj- zachęcony do zdobycia płatnej wersji. Jakie dziwne miejsca i skróty poznałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, takafura napisał:

Jechałem latem 850 km pierwszy raz bez papierowej mapy a polegając tylko na nawigacji w google. Do teraz mam wrażenie że zostałem zrobiony w bambuko - czytaj- zachęcony do zdobycia płatnej wersji. Jakie dziwne miejsca i skróty poznałem...

Zostałeś. Moja dosyć stara (tyle że aktualizowana) nawigacja płatna często prowadzi zupełnie inną trasą niż gugiel mapy w telefonie żony. Ta moja zazwyczaj jest nie dosyć że szybsza to jeszcze bardziej komfortowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, srbm napisał:

Okazuje się, że Eichmann był sądzony w Norymberdze. Nowy rok ciekawie się zaczyna.

FIMv6b7XEAoOEvN.jpg

Ale o Katyniu z przedwojennych książek się nie uczyła.

 

Edytowane przez fala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.12.2021 o 18:17, Czlowieksniegu napisał:

Prrrrr.....

Wiesz, nie może być tak, że pisowcom wolno wszystko, a reszcie społeczeństwa nic. Na PiS głosuje zaledwie 18,5 proc. uprawnionych do głosowania, czyli 81,5 proc. POLAKÓW UPRAWNIONYCH DO GŁOSOWANIA NIE GŁOSUJE NA PiS.

I te 81,5 proc. Polaków jest regularnie lżonych, obrażanych, wyzywanych, opluwanych przez szefostwo nomenklatury PiS. Komu się PiS nie podoba ten jest wyzywany od komunistów, złodziei (© Brudziński), agentów śpiochów, zdradzieckich mord, kanalii, zwierząt, gestapowców i zomowców (© Kaczyński).

To wyłącznie PiS jako pierwszy i jedyny wprowadził taki język do życia publicznego. I co, reszta tych 81,5 proc. Polaków ma się na to godzić? Nie będzie tak. Słyszałeś, jak przedwczoraj Giertych nazwał pisowców „najgorszymi mętami” i „burakami ze słomą w butach”? Myślisz, że za to, jak PiS wyzywa i obraża 81,5 proc. Polaków nie głosujących na PiS to ktoś się przestraszy jakichś żałosnych pogróżek o sprawach sądowych za obrażanie pisowców?

Ja swojego języka wobec pisowców nie zmienię, dopóki ta dzicz nie opanuje swojego języka. Niech ta hołota poczuje, jak to jest miło i jak to jest „kulturalnie” być przedmiotem takich wyzwisk, jakie ta hołota ma dla niepisowskiej 81,5-procentowej części społeczeństwa.

O ile wyzywanie przez PiS nas, antypisowców, od gestapowców jest idiotyzmem (© Kaczyński), bo nawet czynnik czasu jest w tym przypadku absurdem, o tyle nazywanie pisowców SS-manami jest jak najbardziej na miejscu, po tym jak jednoczą teraz siły z partią założoną po wojnie przez SSmanów, a obecnie prowadzoną przez pogrobowców SSmanów. I co? Mamy się godzić na wyzywanie nas od gestapowców? Niedoczekanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.12.2021 o 11:55, Tyr napisał:

Czemu tak koszernego oburzenia nie było wtedy a teraz wielkie ajwajwaj?

Bez tytułu.jpg

Chamstwo, prostactwo, prymitywizm i najskrajniejsza głupota pisowskiego trolla saTyra. Bo tylko najskrajniejsza głupota rządzi nadzieją, że ktoś będzie się nabierał na pisowskie kłamstwa saTyra. Tak, jak saTyr wypisuje kłamstwa i brednie na tym forum na temat militariów amerykańskich, o których nie ma zielonego pojęcia, to tak samo saTyr myśli, że w identyczny sposób będzie okłamywał forumowiczów we wszystkich innych sprawach i że to forum będzie się na to nabierało.

Na aferę Pegasusa, czyli dogłębną inwigilację opozycji i aktywistów, rządzący odpowiadają “inwigilacją dziennikarzy za czasów PO-PSL”. Oskarżenia w tej sprawie przedstawił w Sejmie w 2016 roku min. Mariusz Kamiński. Skierował 19 wniosków do prokuratury. Po 6 latach nie ma z tego nic – śledztwo nadal trwa, a kolejne wątki są umarzane...

A gdzie to się podziali panie saTyr ci biedni, poszkodowani, zniewoleni przez rząd ośmiorniczek za 53 zł dziennikarze? Gdzie oni są? Gdzie i jakie sprawy sądowe powygrywali za ich okrutną krzywdę wyrządzoną im przez PO-PSL? Gdzie oni są w obecnych warunkach sprzyjających im pisowskich prokuratur i sądów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie