Skocz do zawartości

Figury level VI


bjar_1

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli ten element, z łaski i ze względu na dobro Polski, zamiast rozpoczynać sankcje w ciupie, rezygnuje tylko ze stołka w rządzie?

Dalej będzie zasiadał w sejmie. Wyborcy PiS mają świętą wyrozumiałość lub są idiotami.

https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/jak-lukasz-mejza-chcial-szkolic-swoja-rodzine-za-publiczne-pieniadze/d5l6mgb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, karpik napisał:

Czyli ten element, z łaski i ze względu na dobro Polski, zamiast rozpoczynać sankcje w ciupie, rezygnuje tylko ze stołka w rządzie?

Dalej będzie zasiadał w sejmie. Wyborcy PiS mają świętą wyrozumiałość lub są idiotami.

https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/jak-lukasz-mejza-chcial-szkolic-swoja-rodzine-za-publiczne-pieniadze/d5l6mgb

Partia zapewne nie da mu krzywdy zrobić i to pomimo tego, że popełnił poważny grzech - nie przelał na samym początku z ministerstwa sportu kilku milionów na konto Arcyksiężnika z Torunia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, karpik napisał:

Kurski. 14.12 dodatni test na koronawirusa.

15.12 uznany za ozdrowieńca. 

Można?

 

53 minuty temu, bjar_1 napisał:

Centralny Szpital Kliniczny MSWiA:

W dniu 14 grudnia 2021 r. w CSK MSWiA rzeczywiście zostało wykonane badanie metodą rtPCR z oceną cykli detekcji próbki pobranej od Pana Jacka Kurskiego. Badanie to zostało wykonane po okresie aktywnej fazy choroby w celu potwierdzenia statusu ozdrowieńca tzn. czy wydalane jeszcze RNA wirusa (fragmenty łańcucha RNA) jest czy też nie jest patogenne (zaraźliwe). Interpretacja wyniku badania RT-PCR o treści „wykryto RNA wirusa SARS – CoV-2” wskazuje na późny okres po infekcji COVID-19, tj. wykrycie genomu wirusa pomiędzy 30 a 35 cyklem badania. Powyższe miało korelację z obrazem klinicznym oraz wywiadem jak i również ujemnymi wynikami testów antygenowych przeprowadzonych u Pana Jacka Kurskiego. Z uwagi na fakt, że całość obrazu klinicznego Pacjenta wskazywała na okres ozdrowieńczy COVID-19, w dniu 15 grudnia 2021 r. CSK MSWiA zwrócił się do PSSE w Warszawie z wnioskiem o zakończenie okresu izolacji Pacjenta z uwagi na uznanie go za ozdrowieńca, co nastąpiło w dniu 15 grudnia 2021 r.

Mając powyższe na uwadze, badanie przeprowadzone w dniu 14 grudnia 2021 r. w CSK MSWiA nie może być podstawą do twierdzenia, iż Pan Jacek Kurski w dniu 19 grudnia 2021 r. miał koronarwirusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, karpik napisał:

Bullshit- jeżeli zrobił test 14.12 to jak każdy powinien mieć 10 dni izolacji. 

Proszę mi pokazać, gdzie w rozporządzeniu o covid jest napisane, że te 10 dni może skrócić jakiś lekarz MSW.

Orwell się kłania, czyli wszystkie zwierzęta są równe, ale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe te tłumaczenie jest debilne. Jeżeli miał kontakt i pierwszy test, który zrobił 12.12 wyszedł negatywny,a test 14.12 był dodatni to gość był na początku choroby( zarażał najmocniej) a nie ozdrowiały. 

Miałem taką samą sytuację. Syn przyniósł ze szkoły. Na drugi dzień po jego pozytywnym wyniku zrobiłem test bo debilne prawo nakazywało mi normalne chodzenie do pracy. Wyszedł negatywny. Pierwsze objawy u mnie pojawiły się dopiero po 4 dniach, test był wtedy formalnością i to ja najprawdopodobniej zaraziłem dwie osoby w pracy.

Ile zaraził kurski?

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, karpik napisał:

Całe te tłumaczenie jest debilne. Jeżeli miał kontakt i pierwszy test, który zrobił 12.12 wyszedł negatywny,a test 14.12 był dodatni to gość był na początku choroby( zarażał najmocniej) a nie ozdrowiały. 

Miałem taką samą sytuację. Syn przyniósł ze szkoły. Na drugi dzień po jego pozytywnym wyniku zrobiłem test bo debilne prawo nakazywało mi normalne chodzenie do pracy. Wyszedł negatywny. Pierwsze objawy u mnie pojawiły się dopiero po 4 dniach, test był wtedy formalnością i to ja najprawdopodobniej zaraziłem dwie osoby w pracy. 

Ile zaraził kurski?

Znaczy, mamy do czynienia z cudem uzdrowienia?  To trzeba ogłosić całemu światu. Lud ciemny tak bardzo potrzebuje cudów.

 

Edytowane przez fala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkano go niedawno w Ikea, kupował z żoną nowy materac bo im najstarsze dziecko wyrosło z poprzedniego. Strasznie wtedy narzekali na wysokie ceny materacy sprężynowych. Potem niósł go biedny na plecach bo to w ogóle się nie chce zwijać w rulon. 

japier.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.12.2021 o 04:38, fala napisał:

Niczym u Kima........... Artyst zdolny , tyle epok na jednym maszkaronie pomieścił. Te bojce to pilnują aby ta żydówka z nieślubnym dzieckiem nielegalnie granicy nie przekroczyła...

NK.jpg

Wrócę jeszcze do tego wybitnego dzieła, które oczywiście powinno zawisnąć w muzeum obok "Bitwy pod Grunwaldem" Jana Matejki. Ale moim zdaniem, nim tam zawiśnie to powinno i to w samym centrum, być uzupełnione o Jarosława na białym Pegasusie, prowadzącego hufce na Mińsk i dalej do Bramy Smoleńskiej. Natomiast urzekła mnie ta nasza rakieta Patriot, która nad samą stajenką właśnie trafiła w ruski bombowiec...

Edytowane przez balans
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, fala napisał:

japier.jpg

Bezczelność tego typa i jego wiara w głupotę ludzi innych niż jego sekta, nie mają granic. Co on może wiedzieć o sklepach i cenach? Ta socjopatyczna niedojda nienawidząca kobiet i ogólnie większości ludzi ostatni raz była w sklepie ćwierć wieku temu, jak nie lepiej, grubo ponad 30 lat temu. Od dekad wszystko niedojdzie kupowała SBczka „pani Basia” plus dwór kamerdynerów, lokajów, podkuchennych, kapusiów i innych sługusów, że lord Robert Grantham przy tej niedojdzie to prekariusz. Niedojda tak panicznie boi się sama pójść do sklepu i w ogóle w jakąkolwiek przestrzeń publiczną 10 m od jego nory, że właśnie do sklepu nie chodzi, a jak raz poszła (w propagandówce przedwyborczej) to - jak policzono - z 15 ochroniarzami GROM Group.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.12.2021 o 04:38, fala napisał:

Niczym u Kima........... Artyst zdolny , tyle epok na jednym maszkaronie pomieścił. Te bojce to pilnują aby ta żydówka z nieślubnym dzieckiem nielegalnie granicy nie przekroczyła...

NK.jpg

W stu procentach ten sam styl, poetyka i alegoria, co poniżej, czyli u Kima.

Trwa formowanie nowego, czysto polskiego, rasowo testowanego (lepiej niż na covid) i wreszcie narodowego Polaka czczącego „zdradzonych o świcie” i modlącego się - pomiędzy ściąganiem trytytek z Grota - o beatyfikację L. Kaczyńskiego. Na powyższym wiekopomnym fresku zabrakło jedynie 19 kapelanów wraz kropidłami taktycznymi Mk V Mod 3.

Tymczasem narodowi intelektualiści stoją w Warszawie przy ul. Mickiewicza 49 w kolejce, aby kornie pokłonić się bratu ojca narodu i jego całej myśli oraz dorobkowi. Czerwona Książeczka jest już na maszynach drukarskich.

 

North_Korea_-_Great_Mother_5015266475.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Czlowieksniegu napisał:

A ja Cię, chyba, przebiję:

 

- Gdybym była podsłuchiwana, w jakikolwiek sposób inwigilowana jako osoba publiczna, nie miałabym z tym żadnego problemu, ponieważ nie mam nic do ukrycia - powiedziała w Radiu ZET Olga Semeniuk.

48b650da597817393952f95c9ee4eb2a.webp

Przebijasz wszystko postując przewodniczącą Rady Polskiej Agencji Kosmicznej.

A w takim razie Alfa Centauri do Olgi Semeniuk - ₾₪₼ῧῠ₥έὣ₠ﭤﮡⱷᶋ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, fala napisał:

Spotkano go niedawno w Ikea, kupował z żoną nowy materac bo im najstarsze dziecko wyrosło z poprzedniego. Strasznie wtedy narzekali na wysokie ceny materacy sprężynowych. Potem niósł go biedny na plecach bo to w ogóle się nie chce zwijać w rulon. 

japier.jpg

Małe a wredne

meNcRT4kHfJ56LBrkq2YIgpQplmaI87z.jpg

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trwa formowanie nowego, czysto polskiego, rasowo testowanego (lepiej niż na covid) i wreszcie narodowego Polaka.

I nowych elit.

Elity z UOP stanowiły upadek narodu polskiego i zaprzaństwo. Dlatego trzeba było elity UOP zlikwidować.

Nowe elity państewka PiS z SOP są za to narodowe, rasowo polskie, niezawodne i wiarygodne.

Tak pije SOP. Bójka, alkohol, interwencja policji. Mamy nagranie

Pijani oficerowie SOP wszczęli bójkę. Interweniowała policja

Wigilijne spotkanie oficerów Służby Ochrony Państwa zakończyło się scysją z innymi klientami warszawskiej restauracji i interwencją policji. Wobec dwóch majorów SOP, którzy trafili na komisariat, wszczęto postępowanie dyscyplinarne

Edytowane przez Jedburgh_Ops
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie