Skocz do zawartości

Figury level VI


bjar_1

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, Czlowieksniegu napisał:

Je...

Dlatego już dawno napisałem, że prędzej czy później ktoś pęknie...

Pęknie, nie pęknie, jako fani PiS bądźmy dumni z czegoś innego.

To jest dopiero sukces! Mamy drugie miejsce na świecie!! Jesteśmy na podium!!!

Tylko ten głupi Meksyk wszedł nam w paradę, ale nic to, na pewno prześcigniemy dziada, bo geniusz rządu PiS to sprawi i nikt nam nie podskoczy na podium.

Liczba nadmiarowych zgonów od początku pandemii: Polska na drugim miejscu wśród krajów OECD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Jedburgh_Ops napisał:

Buahahaha... 🤣

Ktoś coś słyszał, żeby szumowina pisowska załatwiła choć jednego eurocenta z tych 770 miliardów?

Kto słyszał - ręka w górę!

 

1.jpg

Eee, fiu fiu, może jednak ktoś podniesie rękę... 🤣

Z ustaleń dziennikarzy Radia ZET wynika, że prezes PiS bierze pod uwagę możliwość wyrzucenia z rządu Zbigniewa Ziobry. Jarosław Kaczyński ma rozważać taką opcję, by "zapewnić Polsce pieniądze z funduszy UE".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o czym w ogóle jest dyskusja, skoro nawet Naczelnik przyznał, że "Polski Ład" jest do doopy [vide link]'

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/jaroslaw-kaczynski-polski-lad-nie-mial-szczescia-zostana-wyciagniete-wnioski/jyyjr70,79cfc278

Idea była dość jasna - zabieramy tzw. klasie średniej, czyli tej najbardziej produktywnej i dajemy emerytom. Swoją drogą zaliczenie osób zarabiających po przeliczeniu 1000 Euro do klasy średniej, to sam w sobie niezły odlot...

No zaczęły się schody, bo jak to u nas zwyczajowo, zaczęła się niekompetencja i szturmowszczyzna, czyli pisanie ustawy na kolanie - na nieśmiertelnej zasadzie "śmiało zmieścisz się" i jakoś to będzie, byle premię dostać na koniec roku. No i tak przy okazji tak bardzo skomplikowano system podatkowy, że teraz aby rozliczyć się z żoną, to trzeba będzie zatrudnić księgową...

Ale ironia losu polega na tym, że tak naprawdę to nikt nie zyska, ale wszyscy stracą - Gaz 900% w górę, prąd 50%, kredyty 50%, inflacja prawie 10%.

Tak się dzieje, jak za rządzenie krajem biorą się nawiedzeni dyletanci. A jest jeszcze gorzej, bo prawie równie debilna jest opozycja, czyli nie ma szans na normalność w tej naszej Republice bananowej.

Moja rada dla młodych - jak nie macie rodziców milionerów lub partyjnych bonzów, a znacie jakiś obcy język i macie jakiś fach w rękach, to wypier... niczajcie z tego kraju jak najdalej, bo tu nic dobrego was nie czeka.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, balans napisał:

Moja rada dla młodych - jak nie macie rodziców milionerów lub partyjnych bonzów, a znacie jakiś obcy język i macie jakiś fach w rękach, to wypier... niczajcie z tego kraju jak najdalej, bo tu nic dobrego was nie czeka.

No jak Cię nie kochać! Ja wszystkim młodszym koleżankom i kolegom zawsze mówię dokładnie to samo. To jest rakotwórczy kraj skrajnie wrogi obywatelowi. Jeśli tylko możecie to s... stąd.

Edytowane przez Jedburgh_Ops
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tyr napisał:

Balans poproś w końcu o azyl na Białorusi albo Rosji.

Czego innego mogłem się spodziewać po fanatycznym pajacu?

Otóż, w stanie wojennym, czyli zapewne w czasach gdy w najlepszym razie byłeś na etapie pieluch [tetrowych zapewne], miałem okazję na "paszport w jedną stronę", ale mój ojciec, stary AK-wiec zresztą, przekonał mnie, że tylko pozostając w kraju można coś próbować zmienić na lepsze. Dałem się przekonać, ale gdybym wtedy wiedział, że będę się narażał dla przyszłej mocno porąbanej rydzykowo-obajtkowej Polski, to bym dzisiaj żył sobie spokojnie w Nowej Zelandii, bo od zawsze ten kraj mi się podobał.

A wysłać to sobie możesz swoją żonę na pobocze jakiejś bardziej ruchliwej szosy, aby dorobiła do budżetu, chociaż pora roku raczej nie sprzyja...

Edytowane przez balans
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tyr napisał:

Jakoś mają w głębokim poważaniu wasze brednie bo ostatnio wracają dość gromadnie do Polski...

 

Dokładnie tak jak piszesz, wracają po resztę rzeczy których nie zabrali wyjeżdżając.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie