Skocz do zawartości

Figury level VI


bjar_1

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Tyr napisał:

“ G“  wiesz

Aaaaaaaaaaa, już teraz rozumiem.

Jest jakieś podziemie sądzącę POowców i PSLowców za inwigilację dziennikarzy w czasie rządów ośmiorniczek za 53 zeta. W takim razie zapewne jest także jakaś bibuła tego podziemia, co to wydaje wyroki na PO i PSL, bo oficjalnemu aparatowi Ziobry, Kamińskiego i Wąsika nie udało się nikogo osądzić za te potworne czyny wobec dziennikarzy.

No to daj szansę, daj szansę! Zgadzam się z tobą, że być może „G” wiem, ale to tylko dlatego, że nie znam odpowiedniej bibuły, gdzie to jest napisane.

Wiesz, w stanie wojennym nosiłem bibułę na ulicę Gomółki - 540 metrów od domu Kaczyńskiego, który wtedy spał, nie miał pojęcia, że jest stan wojenny, a dziś jego „biografowie” kłamią, że on działał w punkcie dystrybucji bibuły przy ul. Bednarskiej, chociaż pies z kulawą nogą Kaczyńskiego tam nie widział i nie pamięta. To może w imię tego, że ja NAPRAWDĘ nosiłem bibułę w stanie wojennym (i są tego świadkowie) podziel się teraz ze mną bibułą mówiącą, jak podziemny wymiar sprawiedliwości III RP osądził Tuska i Pawlaka za podsłuchiwanie dziennikarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jedburgh_Ops napisał:

Aaaaaaaaaaa, już teraz rozumiem.

Jest jakieś podziemie sądzącę POowców i PSLowców za inwigilację dziennikarzy w czasie rządów ośmiorniczek za 53 zeta. W takim razie zapewne jest także jakaś bibuła tego podziemia, co to wydaje wyroki na PO i PSL, bo oficjalnemu aparatowi Ziobry, Kamińskiego i Wąsika nie udało się nikogo osądzić za te potworne czyny wobec dziennikarzy.

No to daj szansę, daj szansę! Zgadzam się z tobą, że być może „G” wiem, ale to tylko dlatego, że nie znam odpowiedniej bibuły, gdzie to jest napisane.

Wiesz, w stanie wojennym nosiłem bibułę na ulicę Gomółki - 540 metrów od domu Kaczyńskiego, który wtedy spał, nie miał pojęcia, że jest stan wojenny, a dziś jego „biografowie” kłamią, że on działał w punkcie dystrybucji bibuły przy ul. Bednarskiej, chociaż pies z kulawą nogą Kaczyńskiego tam nie widział i nie pamięta. To może w imię tego, że ja NAPRAWDĘ nosiłem bibułę w stanie wojennym (i są tego świadkowie) podziel się teraz ze mną bibułą mówiącą, jak podziemny wymiar sprawiedliwości III RP osądził Tuska i Pawlaka za podsłuchiwanie dziennikarzy.

Zakład że facet w 1981 roku był dopiero w odległych planach prokreacyjnych?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziennikarka TVN pytała dziś w Sejmie szefa MEiN Przemysława Czarnka o doniesienia, wedle których nauczyciele otrzymali mniejsze pensje z powodu zmian wprowadzonych w ramach Polskiego Ładu. „Dlaczego pani kłamie?” – pytał w odpowiedzi minister.

[...]

https://www.fronda.pl/a/dlaczego-pani-klamie-prof-czarnek-odpowiada-dziennikarce-tvn,171841.html

vs

 

Rzecznik rządu: Zaszła pomyłka systemowa. Nauczyciele otrzymają wyrównanie

[...]
 

https://www.fronda.pl/a/rzecznik-rzadu-zaszla-pomylka-systemowa-nauczyciele-otrzymaja-wyrownanie,171857.html

 

 

PS

Dokonamy pewnych korekt, aby osoby, które otrzymały niższe wynagrodzenia uzyskały wyrównanie już w lutym - powiedział na konferencji prasowej rzecznik rządu Piotr Mueller, odnosząc się do niższych pensji nauczycieli po wprowadzeniu Polskiego Ładu. Przeprosił również za "nieścisłości legislacyjne".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Czlowieksniegu napisał:

Dokonamy pewnych korekt, aby osoby, które otrzymały niższe wynagrodzenia uzyskały wyrównanie już w lutym - powiedział na konferencji prasowej rzecznik rządu Piotr Mueller, odnosząc się do niższych pensji nauczycieli po wprowadzeniu Polskiego Ładu. Przeprosił również za "nieścisłości legislacyjne".

No, na pewno będą korekty. Ja i mój wspólnik dziś usłyszeliśmy „korektę”, ale przecież PiS obiecywał, że w Polskim Wale wszyscy zarobią, a przynajmniej nie stracą.

Dziś nasza księgowa zażądała 100-procentowej podwyżki wynagrodzenia, żeby móc obsługiwać Polski Wał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takafura

Apacz...

- ja dołożę...
- moja żona... dołoży...
- moi Rodzice emeryci już dołożyli, patrząc na wpływ na/za styczeń... Przy czym Ich emerytury były i są sporo niższe niż przywołane przez ciebie "poniżej 5000 brutto"


PS Spokojnie... za moment się zorientujesz, że wymienione przez ciebie zyskam jest mocno wirtualne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

- ja dołożę...
- moja żona... dołoży...
- moi Rodzice emeryci już dołożyli,...

Bo pisowski Polski Wał ktoś musi sfinansować i to nie cwaniak Morawiecki z kieszeniami nabitymi milionami po jego przewalankach na działkach kościelnych.

Po dzisiejszym stand-upie mojej księgowej już wiem, że ja też ten pisowski Wał będę finansował. A to nie jest jedyny podmiot zewnętrzny, jaki w firmie opłacamy. Czekamy ze wspólnikiem na dalsze tak kabaretowe stand-upy naszych partnerów zewnętrznych, jak dzisiejszy naszej księgowej żądającej 100-procentowej podwyżki do obsługi Polskiego Wału. Jaka szkoda, że ja moim klientom nie mogę zrobić podwyżki moich usług ani 100-procentowej, ani 10-procentowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Czlowieksniegu napisał:

PS Spokojnie... za moment się zorientujesz, że wymienione przez ciebie zyskam jest mocno wirtualne...

Postawy księgowości i mocna z nich trója nauczyły mnie pokory.

Nawet nie będę próbował się w to wgryzać, mam zaprzyjaźnioną fajną księgową i ufam jej jak wyroczni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Holandia. Amsterdam. Przeciwnicy restrykcji epidemicznych starli się z policją. Są zarzuty - Wydarzenia w INTERIA.PL człowiek, mówili, pisali w twoich mediach? Taką przyszłość nam niemce z pachołkami chcą zgotować... A to te, które o braku wolności w Polsce szczekają...

Edytowane przez Tyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Jedburgh_Ops napisał:

Faktura na 40 dużych baniek powinna być wysłana przez Kanadę do Watykanu.

Ale wiesz, że chodzi o szkoły zarówno katolickie jak i protestanckie, a cały pomysł na "integrację" był po prostu... rządowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie