Skocz do zawartości

Figury Level V


fala

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, les05 napisał:

Nasz sojusznik? Anglicy o tym wiedzieli?

Oni nie wiem, ale nasi z Pisu jak najbardziej byli o tym przekonani. Zresztą oba kraje łączyła wtedy wspólna polityka wsadzania kija w szprychy Unii. No i Brytyjczycy przerabiają aktualnie to co my 40 lat temu - kilometrowe kolejki przed sklepami i dystrybutorami, a tam puste półki i reglamentowane paliwo, a coraz częściej jego brak. W sumie niezłe jaja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, balans napisał:

Oni nie wiem, ale nasi z Pisu jak najbardziej byli o tym przekonani. Zresztą oba kraje łączyła wtedy wspólna polityka wsadzania kija w szprychy Unii. No i Brytyjczycy przerabiają aktualnie to co my 40 lat temu - kilometrowe kolejki przed sklepami i dystrybutorami, a tam puste półki i reglamentowane paliwo, a coraz częściej jego brak. W sumie niezłe jaja...

Wspólne działania w jednej lub kilku sprawach, to jeszcze nie oznacza sojuszu. Anglicy po za sojuszem z USA i kilkoma krajami ze Wspólnoty Narodów nie spoufalają się z każdym, który chciałby. To są jednak Wyspiarze z doświadczeniem wielowiekowej samodzielnej polityki, której zasady mają we krwi a bytność Wlk. Brytanii w UE była jedynie krótkim epizodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.09.2021 o 18:46, Czlowieksniegu napisał:

Konferencja prasowa, która mam nadzieję skończy się nie tylko zarzutami prokuratorskimi, ale wyrokami sądowymi, to poza KK, ponownie, tak jak w 2015 miała za zadanie zohydzić imigrantów en masse. W oparciu o jakąś liczbę imigrantów ( podobnież z ponad 1000 zatrzymanych zbadano w ciągu kilku dni 200, z których 50 miało być lub mieć związki z terroryzmem, narkotykami, pedofilią, zoofilią i cholera wiem czym jeszcze ).

Nie wiem na ile to z konferencji prasowej jest wiarygodne, ale ciągle epatowanie epitetami o "wielbicielach przewodniej partii narodu",  "w jakimś amoku", "z problemami w czytaniu ze zrozumiem" plus przypisywanie fanatyzmu, jakiegoś ideologicznego zaślepienia oponentom świadczy raczej o socjotechnicznych sztuczkach odwracania kota ogonem.

Wniosek prosty: Łukaszenka jest bardziej wiarygodny, to w Polsce mamy faszyzm, reżim, kłamliwą propagandę itp.

Idą prawdziwie chłodne noce, już niedługo przeczytamy o kolejnych ofiarach faszystowskiej Polski, pewnie także jakieś dzieci - ze strony total oposition będzie amok... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukaszence biznes ( dokładnie tak - biznes) bardzo sie opłaca ale zaczęło mu brakować dostaw uchodźców więc zarządził  dekretem że od 17.X będą zniesione wizy z Pakistanem, Jordanią, Egiptem, RPA ( razem to 400 000 000 mieszkańców, 1 % zainteresowanych migracją zarobkową to 4 mln)

Warto zerknać na mapę gdzie na Białorusi nie potrzeba wiz: https://bezviz.by/pl/karta

Ja tam się nie znam, podniecano się grupką 32 migrantów koczujących w namiotach ale stawka rośnie, tu chodzi o dziesiątki lub setki tysięcy "uchodźców" których Białoruś właśnie ściąga na granicę z Polską.

Edytowane przez takafura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, bjar_1 napisał:

244341550_2299050496903395_2114107809991180422_n.jpg

Portal dorzeczy.pl opublikował dokument, który ma wskazywać na powody zatrzymania Ziemkiewicza.

" Wnioskował pan o pozwolenie na wjazd do Wielkiej Brytanii jako gość na dwa dni. Jednakże uważam, że wykluczenie pana ze Zjednoczonego Królestwa sprzyja interesowi publicznemu. Wynika to z pańskiego zachowania oraz głoszonych poglądów, które są sprzeczne z brytyjskimi wartościami i mogą być obraźliwe dla innych, a tym samym sprawiają, że uzyskanie możliwości wjazdu  jest niepożądane."

- czytamy w dokumencie brytyjskiego Urzędu ds. Cudzoziemców, cytowanym przez dorzeczy.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Czlowieksniegu napisał:

btw- ciekawe, dlaczego córka podmiotu lirycznego studiuje na Oxfordzie a nie na którejś z uczelni w naszej socjalistycznej Ojczyźnie?

Przecież w Polsce jest najwspanialsza uczelnia rydzyka , wiec po co wysyła córke do W. Brytani . Tam wielu kolorowych , a krew nie woda a majtki nie pokrzywy.

  • Tak trzymać 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Tyr napisał:

Nasza totalna pewnie napisała donos mową pełną miłości;)

- Halo, policja? Za pół godziny taki zarośnięty grubasek o mordzie debila wyląduje na Heathrow, nazywa się Raphael Zemkevich i jest z Polski. Zatrzymajcie go i odeślijcie do Warszawy.

- Niby dlaczego mielibyśmy to zrobić?

- Bo tak!

- Co? A kim pan niby jest?

- Jestem z organizacji lewackiej.

- A to co innego! Do wszystkich jednostek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyr

"Ta islamsko- hinduistyczna. ..."

Ale, że co? Będziemy Bąkiewiczem i podobnymi nawracać Wlk. Brytanie?
Mogą próbować- skończą jak Ziemkiewicz...

 

PS

"Zostałem zatrzymany za poglądy, które ponoć nie licują z wartościami uznawanymi w Wielkiej Brytanii "

Fiu fiu... Ciekawe, co mają powiedzieć hurtowo zatrzymywani w naszej socjalistycznej Ojczyźnie, po Marszach Kobiet i podobnych...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Czlowieksniegu napisał:

Fiu fiu... Ciekawe, co mają powiedzieć hurtowo zatrzymywani w naszej socjalistycznej Ojczyźnie, po Marszach Kobiet i podobnych...

  Ale znalazłeś analogię, przecież tam oprócz ***** *** i aborcji na życzenie nie ma poglądów. Przykład terroru sprzed roku:

"część osób posłuchała organizatorek protestów i odmawiała podania swoich danych. Takie osoby były zatrzymywane. Zatrzymywaliśmy też osoby w związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa – powiedział nadkom. Sylwester Marczak, rzecznik Komendanta Stołecznego Policji. Zatrzymanych zostało co najmniej 10 osób"
 

Ktoś przeżył z tej zatrzymanej 10-tki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, les05 napisał:

debil.thumb.jpg.727d998dd392cea834da8c43f0e92efa.jpg

Myślę ,że bardziej adekwatne byłoby Twoje zdjęcie , skoro takie jest Twoje mniemanie o człowieku , który złomotał prawie czterokrotnie większego sąsiada , zmuszając go do uznania swoich racji , wypłacenia 50mln ojro  i bekania codziennie 0,5 mln kary. W sumie ,jak policzysz Swoją rodzinę x 2 ojro  , to może uświadomisz sobie ile będzie Cię kosztować ta opinia. 

 

ps. Nie mam zbyt wysokiego mniemania o sposobie prowadzenia polityki przez Babisa , ale ten numer wyszedł mu koncertowo. Tylko pytanie , kto zasługuje na miano debila (i)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szutnik

"kto zasługuje na miano debila"

Sporo osób czeka na wynik procesu...

Co będzie o tyle zabawne, że to prokurator musi udowodnić, że podmiot liryczny nie jest debilem.
I tak, jak nie uważam za stosowne obrażania kogokolwiek, tym bardziej na takim stanowisku, to jazda po brzytwie level master się szykuje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

srbm...

 

Ferency... Może w takim razie przywołamy także Kukiza

"Chce upartyjnić (czytaj „upisić”) Państwo na wzór bolszewicki. I – przysięgam – nie piszę tego złośliwie. Prezes tak centralizuje Państwo, że wkrótce samorządy zostaną poddane kontroli „jedynie słusznej partii” a prezydenci, burmistrzowie i wójtowie podlegać będą wojewodom mianowanym bezpośrednio przez Zakon PiS. "

"Jak zostanę politykiem to naplujcie mi w ryj i mówcie do mnie szmato. "

"Jest pani „pisowską” kurwą.

"Metodami UB-eków i burdelmam zaprowadzicie samych siebie na szafot. A tak po ludzku – jest mi przykro, że Ty i Mateusz traktujecie mnie jak idiotę, a posłów K’15 jak prostytutki. Nigdy nie mierzcie nikogo swoją miarą. Dno. "

Albo Ziemkiewicza?

"Kto nie wykorzystał nietrzeźwej niech pierwszy rzuci kamieniem"

"Od dawna twierdzę, że PiS to sekta. Problem w tym, że PO to gang. Właśnie na tym polega nieszczęście polskiej sytuacji – inkwizytor kontra mafioso, sekciarze przeciwko gangsterom. Pan Davies oczywiście dostrzega tylko właściwą połowę tego nieszczęścia. "

"Po roku rządów premiera Kaczyńskiego powszechna demoralizacja wydaje się bowiem jeszcze większa niż za jego poprzedników."

 

Nie ukrywam, że cytaty tendencyjne, ale prawdziwe :-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

szutnik

"kto zasługuje na miano debila"

Sporo osób czeka na wynik procesu...

Co będzie o tyle zabawne, że to prokurator musi udowodnić, że podmiot liryczny nie jest debilem.
I tak, jak nie uważam za stosowne obrażania kogokolwiek, tym bardziej na takim stanowisku, to jazda po brzytwie level master się szykuje.

 

Dlatego tak cenię Bartoszewskiego za jego "dyplomatołki " :) Bo obrażać , to też trzeba "umić"  I równie daleki jestem od obrażania kogokolwiek , a już szczególnie za pomocą pojęć jednoznacznie kojarzących mi się z jednostkami chorobowymi - to obraża ludzi chorych... 

A podmiot liryczny , cóż nie jest chory tylko bezdennie głupi :( 

ps, Żadnej jazdy po brzytwie nie będzie. Ot, zarzuty można postawić i ciągnąć "wnikliwe i dogłębne zbadanie" przez tyle lat, że albo ludzie zapomną albo skończy się kadencja i będzie można zwalić na następców, że nie wyjaśnili, nie pociągnęli do odpowiedzialności itp. - patrz Gawłowski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, szutnik napisał:

Myślę ,że bardziej adekwatne byłoby Twoje zdjęcie , skoro takie jest Twoje mniemanie o człowieku , który złomotał prawie czterokrotnie większego sąsiada , zmuszając go do uznania swoich racji , wypłacenia 50mln ojro  i bekania codziennie 0,5 mln kary. W sumie ,jak policzysz Swoją rodzinę x 2 ojro  , to może uświadomisz sobie ile będzie Cię kosztować ta opinia. 

 

ps. Nie mam zbyt wysokiego mniemania o sposobie prowadzenia polityki przez Babisa , ale ten numer wyszedł mu koncertowo. Tylko pytanie , kto zasługuje na miano debila (i)?

Ile z tych milionów dostał? Złamanego grosza nie dostał, to co prezentujesz, podniecając się ojro w mln liczonych, to jest jedynie twoje chciejstwo. Typowa postawa człowieka, który utracił kontakt z rzeczywistością i wierzy we własne świadome czy nieświadome imaginacje. Więcej realizmu a mniej zaciekłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie