Skocz do zawartości

Figury Level V


fala

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, les05 napisał:

Ile z tych milionów dostał? Złamanego grosza nie dostał, to co prezentujesz, podniecając się ojro w mln liczonych, to jest jedynie twoje chciejstwo. Typowa postawa człowieka, który utracił kontakt z rzeczywistością i wierzy we własne świadome czy nieświadome imaginacje. Więcej realizmu a mniej zaciekłości.

No to panie Mundry załóżmy się- jeżeli nie zgodzimy się ( Polska, tfu rząd) na realizację za 50 mln ojro żądań Czechów , to ja będę tutaj szczekał , jeżeli się zgodzimy to Ty będziesz pięknie odszczekiwał  Swoje głupoty. Czas rozwiązania kwestii - do końca 2021.  Zgadzasz się , czy trzęsiesz gaciami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, les05 napisał:

to jest jedynie twoje chciejstwo. Typowa postawa człowieka, który utracił kontakt z rzeczywistością i wierzy we własne świadome czy nieświadome imaginacje. Więcej realizmu a mniej zaciekłości.

Nie mierz mnie Swoją miarą , bo ja operuję systemem metrycznym a Twojego nie zmam ... Myślisz ,że uśmiecha mi się zabulenie z 10 ojro z kieszeni mojej rodziny za głupotę i tramtadractwo głupoli bez pojęcia o dyplomacji? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, szutnik napisał:

No to panie Mundry załóżmy się- jeżeli nie zgodzimy się ( Polska, tfu rząd) na realizację za 50 mln ojro żądań Czechów , to ja będę tutaj szczekał , jeżeli się zgodzimy to Ty będziesz pięknie odszczekiwał  Swoje głupoty. Czas rozwiązania kwestii - do końca 2021.  Zgadzasz się , czy trzęsiesz gaciami?

Żeby się zakładać należy mieć zdolność honorową. Jestem pewien, że takie indywiduum jak ty takiej zdolności nie posiada. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, les05 napisał:

Żeby się zakładać należy mieć zdolność honorową. Jestem pewien, że takie indywiduum jak ty takiej zdolności nie posiada. 

 

Czyli trzęsiesz gaciami zamiast się o tym przekonać ? 🤣 

Widać ,że brakuje Ci nie tylko honoru ale i odwagi i odpowiedzialności za Swoje słowa ....

Dlaczego mnie to nie dziwi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, les05 napisał:

po2.thumb.jpg.1d59da8d7a7cbb9d4132f0feb1503f3d.jpg

Jakby Polską nie rządzili idioci, dyletanci , przestępcy i kombinatorzy to nikt by sankcji nie nakładał. Czas pogrywania i naciągania struny się skończył , wszędzie się już poznali jakie to indywidua i wjakim stylu dorwały się do władzy. Dobrze to już było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież oczywista oczywistość, że nie jest to PR i zagranie pod suwerena...

Co więcej, ono jest zabezpieczone w śledztwie- ciekawe co będzie, jak się kiedyś Nowak wybroni, a z auta zostanie niewiele.. Podejmujący decyzję z własnej kieszeni te 400 tys (?) zwróci?

Nie mówiąc o tym, że do pracy na granicy to się wcale, zapewne, nie nadaje...

 

rr-velar-28-ec36da3a0be8dba0422a,0,0,0,0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

srbm

Nie wiem, czy potrzebnie reklamujesz, zwłaszcza, gdy

"Sieci" Średnia sprzedaż (grudzień 2020) 41 333 egz.

"Gazeta polska" Średnia sprzedaż (grudzień 2020) 23 590 egz.

„Do Rzeczy”  Średnia sprzedaż (grudzień 2020) 29 239 egz.

„Polityka” Średnia sprzedaż (grudzień 2020) 100 822 egz.

  ale doceniam trud i starania...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Czlowieksniegu napisał:

Przecież oczywista oczywistość, że nie jest to PR i zagranie pod suwerena...

Co więcej, ono jest zabezpieczone w śledztwie- ciekawe co będzie, jak się kiedyś Nowak wybroni, a z auta zostanie niewiele.. Podejmujący decyzję z własnej kieszeni te 400 tys (?) zwróci?

Nie mówiąc o tym, że do pracy na granicy to się wcale, zapewne, nie nadaje...

 

rr-velar-28-ec36da3a0be8dba0422a,0,0,0,0.jpg

A co z zegarkami, SG nie potrzebuje dobrych czasomierzy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie