sebek1974 Napisano 12 Maj 2025 Napisano 12 Maj 2025 Niemcy powinno się bombardować co 50 lat profilaktycznie, bez podania przyczyn.;(
otton1 Napisano 12 Maj 2025 Napisano 12 Maj 2025 20 minut temu, karpik napisał: Z prawnego punktu widzenia nie ma jednoznacznej odpowiedzi. To mało ważne; jednoznacznie spłacili, bez dyskusji.
otton1 Napisano 12 Maj 2025 Napisano 12 Maj 2025 12 godzin temu, Cronos napisał: Tym co wycyckaliśmy w pupe Ukraińców aż miło Wcześniej, 9 lutego 1918 w Traktacie Brzeskim Ukraińcy wspólnie z Niemcami i Austro-Wegrami wycyckały nas w d..pę aż miło: 9 lutego 1918 r. w Brześciu nad Bugiem państwa centralne podpisały traktat pokojowy z Ukraińską Republiką Ludową (URL), włączając do niej Chełmszczyznę i część Podlasia. Tajna klauzula układu przewidywała przekazanie państwu ukraińskiemu części Galicji i Bukowiny
Cronos Napisano 12 Maj 2025 Napisano 12 Maj 2025 11 minut temu, otton1 napisał: Wcześniej, 9 lutego 1918 w Traktacie Brzeskim Ukraińcy wspólnie z Niemcami i Austro-Wegrami wycyckały nas w d..pę aż miło: 9 lutego 1918 r. w Brześciu nad Bugiem państwa centralne podpisały traktat pokojowy z Ukraińską Republiką Ludową (URL), włączając do niej Chełmszczyznę i część Podlasia. Tajna klauzula układu przewidywała przekazanie państwu ukraińskiemu części Galicji i Bukowiny Dokładnie, Ukraińcy mieli ich okrzyczeć że nie tworzą niepodległej Polski. Albo zrzec się własnej (przyszłej) niepodległości, mówiąc że to "nie fair" :)
Tyr Napisano 12 Maj 2025 Napisano 12 Maj 2025 (edytowane) postaraj się pisać po polsku... I z logikom i z faktami... Edytowane 12 Maj 2025 przez Tyr
Janko Muzykant Napisano 22 Maj 2025 Napisano 22 Maj 2025 1 godzinę temu, bjar_1 napisał: Ktoś tutaj może tęskni za AfD? A co ich powstrzymuje przed roszczeniami za utracone ziemie ? Sympatia do nas ?? Czy raczej prawo międzynarodowe i ustalenia poczynione w Jałcie przez wielką trójkę ? 1
MarekA Napisano 23 Maj 2025 Napisano 23 Maj 2025 9 godzin temu, Janko Muzykant napisał: A co ich powstrzymuje przed roszczeniami za utracone ziemie ? Sympatia do nas ?? Nasze Leopardy.
Tyr Napisano 23 Maj 2025 Napisano 23 Maj 2025 9 godzin temu, Janko Muzykant napisał: A co ich powstrzymuje przed roszczeniami za utracone ziemie ? Sympatia do nas ?? Czy raczej prawo międzynarodowe i ustalenia poczynione w Jałcie przez wielką trójkę ? Odwieczna przyjaźń i braterstwo?
Tyr Napisano 23 Maj 2025 Napisano 23 Maj 2025 (edytowane) Co najśmieszniejsze a w sumie najtragiczniejsze, to większość uśmiechniętych unijczyków i innych aktywiszczy wierzy w tą przyjaźń i braterstwo. Ba... wierzą w altruizm w polityce międzynarodowej... Edytowane 23 Maj 2025 przez Tyr
Czlowieksniegu Napisano 23 Maj 2025 Napisano 23 Maj 2025 Czysto informacyjnie... Ale wiecie, że ES wciąż i nieustannie jest formalnie i światopoglądowo powiązana z AfD? Nie chcę wam przykrości robić, przywołując z kim, jak, gdzie AfD otwarcie współpracuje spośród naszej politycznej menażerii...
karpik Napisano 23 Maj 2025 Napisano 23 Maj 2025 4 minuty temu, Tyr napisał: Co najśmieszniejsze a w sumie najtragiczniejsze, to większość uśmiechnięty unijczyków i innych aktywiszczy wierzy w tą przyjaźń i braterstwo. Ba... wierzą w altruizm w polityce międzynarodowej... Ty wierzysz, że bratanie się WYŁĄCZNIE z sojusznikami putina jest ok i taką wschodnią mentalność i zapędy mają twoi ulubieńcy. Dla mnie taki kierunek jest nie do przyjęcia i powinien być tępiony. Na tę chwilę, z dwojga złego, większą nadzieję na, w miarę bezkonfliktową współpracę, widzę w zachodzie.
Tyr Napisano 23 Maj 2025 Napisano 23 Maj 2025 współpraca? No chyba, że w wykończaniu polskiej gospodarki, rolnictwa i kwestiach migracyjnych... Wizja jest taka, żeby Polak zarabiał na miskę ryżu zbierając szparagi. Brawo wy lewactwo...
MarekA Napisano 23 Maj 2025 Napisano 23 Maj 2025 31 minut temu, Tyr napisał: współpraca? No chyba, że w wykończaniu polskiej gospodarki, rolnictwa i kwestiach migracyjnych... Wizja jest taka, żeby Polak zarabiał na miskę ryżu zbierając szparagi. Brawo wy lewactwo... Na szczęście jest opcja ratunkowa
karpik Napisano 23 Maj 2025 Napisano 23 Maj 2025 Godzinę temu, Tyr napisał: żeby Polak zarabiał na miskę ryżu zbierając szparagi. Brawo wy lewactwo... Nie wiem. Ja sobie radzę. Tak się składa, że to tereny gdzie głosują na piss wiedzie prym w saksach. Kwestia elektoratu. Po podstawówce muszą walić jako tania siła robocza* i mają pretensje do garbatego... Zawsze winny u was jest "ktoś". Niemiec, Francuz, Ukrainiec, żyd. Nigdy nie jest to żadna własna wina. Faktycznie, łatwiej tak żyć, jak jeszcze cię ulubieńcy w tym utwierdzają. *Kogo będą obwiniać jak wyjdziemy z tej potwornej unii i będzie trudniejszy dostęp do tamtego rynku pracy?
Tyr Napisano 23 Maj 2025 Napisano 23 Maj 2025 masz rację- potworna unia. Nie do takiej popapranej, lewackiej wchodziliśmy... Teraz to zsrr 2.0 a Polska ma być landem.
Cronos Napisano 23 Maj 2025 Napisano 23 Maj 2025 1 minutę temu, Tyr napisał: masz rację- potworna unia. Nie do takiej popapranej, lewackiej wchodziliśmy... Teraz to zsrr 2.0 a Polska ma być landem. napisz coś o robakach, proszę :)
Tyr Napisano 23 Maj 2025 Napisano 23 Maj 2025 jak się nie możesz doczekać to do wędkarskiego i smacznego:)
mensguth6 Napisano 23 Maj 2025 Napisano 23 Maj 2025 Ty Tyr to jakiś lewy jesteś. podejrzewam że siedzisz na posadzie u kogoś.Zero własnej inicjatywy i tylko narzekać potrafisz. Mam swoja firmę i to do mnie zglaszają się Niemcy,Szwedzi i Duńczycy. Wiec przestań pierdolić o szparagach ,chyba że sam jeżdziłeś i stąd takie refleksje. Mnie w Polsce żyje się zajebiście:) !!!!
Tyr Napisano 23 Maj 2025 Napisano 23 Maj 2025 Akurat nic się nie zgadza ale wy tak odwrotnie odbieracie rzeczywistość wg własnego mniemania. A narzekam na to, co może czekać innych Polaków jak w Polsce będą wrażać niemiecki i unijny pomysł na Europę...
Cronos Napisano 23 Maj 2025 Napisano 23 Maj 2025 6 minut temu, Tyr napisał: Akurat nic się nie zgadza ale wy tak odwrotnie odbieracie rzeczywistość wg własnego mniemania. A narzekam na to, co może czekać innych Polaków jak w Polsce będą wrażać niemiecki i unijny pomysł na Europę... Dlatego tak dzielnie i z determinacją wdrażasz ruski mir :) już z 250% normy towarzysz dziś wyrobił:) Partia i prezes są dumni
Tyr Napisano 23 Maj 2025 Napisano 23 Maj 2025 (edytowane) cronos...czy lewactwo-tępactwo jak nie ma argumentów to ad hitlerum albo ad putinum potrafi wyzywać. Sam jesteś putinowski czopek i odwracasz kota ogonem... Metoda iście putinowska, że złodziej krzyczy: łapać złodzieja... Edytowane 23 Maj 2025 przez Tyr
Cronos Napisano 23 Maj 2025 Napisano 23 Maj 2025 5 minut temu, Tyr napisał: cronos...czy lewactwo-tępactwo jak nie ma argumentów to ad hitlerum albo ad putinum potrafi wyzywać. Sam jesteś putinowski czopek i odwracasz kota ogonem... 300 %!
Landszaft Napisano 23 Maj 2025 Napisano 23 Maj 2025 Tyr dlaczego nie ryczysz aby nam zwrócili reparacje Rosjanie !!! - Przecież oni zapowiedzieli że wypłacą nam za Niemcy !!! i dlatego odmówiliśmy wypłat Niemieckich. Jesteś tak pro rosyjski że nie chcesz się narazić braciom Rosjanom !!! , Boisz się że twój wuj Putin za takie dictum Ci dupę wybatoży !!! . A może zaczniemy żądać wypłat od Szwecji za "potop" to doprowadziło do takiego upadku Polskę że w pale się nie mieści a do dziś Szwedzi chwalą się łupami zrabowanymi w Polsce !!!. Nie przeszkadza Ci to , naprawdę Nie !!!. wiesz jakie można zażądać od tej wojny od szwedów reparacje !!!. Nie uparłeś się aby wyważać zamurowane i zabetonowane przez nas samych drzwi , a tam gdzie miano wypłacić reparacje to drżysz bo mogą ci twarz obić .
Rekomendowane odpowiedzi