Skocz do zawartości

sebek1974

Użytkownik forum
  • Zawartość

    862
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    15

Zawartość dodana przez sebek1974

  1. Mój błąd przy odczytaniu. Nie TRAMPSCHULTE a J. KAMPSCHULTE. :(
  2. Przedwojenny kanister pojemność 25l. Ten akurat był używany przez Niemiecką Kolej. Producent to: OSNABRÜCKER METALLWERKE TRAMPSCHULTE OSNABRÜCK, a uzywany w RBD (Reichsbahndirektion) Frankfurt.
  3. Panzerkampfwagen III Ausf.G mit Schachtellaufwerk kulig.
  4. Czarny przedmiot na czarnym tle, widze ciemnosc...
  5. 5,5 galona amerykańskiego (US gallon) to w przybliżeniu 20,82 litra. Jeśli chodzi o galon brytyjski (imperialny), jest on większy i wynośi około 25 litra. Kanister na pewno jest przedwojenny, obstawiam lata trzydzieste tamtego wieku. Mógł być przywożony razem z Armią Czerwoną.
  6. kiedy to było...
  7. Korek mosiężny, gwintowany.
  8. A skoro tu o wózkach mowa, to zapewnie przyszła do nas z uchodżcami.
  9. Panzerzug 3 pod koniec sierpnia 1939r. A następne po walce pierwszego września 1939r.
  10. sebek1974

    Stug siana z Odry

    Taka zagadka. Gdzie znajduję się błąd ortograficzny?
  11. Ten sam pojazd po naprawie w 1940r.
  12. sebek1974

    Stug siana z Odry

    Bo jak nie my to ktohoho...;)
  13. sebek1974

    Stug siana z Odry

    Prawdopodobnie ten StuG należał do Ritterkreuzträgera Wernera Stehle.
  14. Pierwszego września 1939r uszkodzony został transporter opancerzony Sd.Kfz. 231, a jego załoga zgineła.
  15. Taka czekawostka. W wieku 95 lat.
  16. Mam nadzieję, że będzie się smażył w piekle.:( DRIP (dont rust in peace.)
  17. Uzupełnienie na temat Eisenbahn Panzerzug Nr.3.
  18. sebek1974

    Stug siana z Odry

    Herzlich willkommen und nicht verstehen:(
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie