Jump to content

pepe

Forum members
 • Content Count

  353
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Do niektórych widzę nic nie dociera, tylko Antoni, PiS..tamto sramto..F. Taylor wyraził wątpliwości co do oficjalnych ustaleń" komisji Milera itd...odnotowała to prasa ( Portale ) międzynarodowa..A wy żądacie jeszcze merytorycznych uwag....he,he..
 2. No cóż..to jest prosta odpowiedź...My możemy kręcic nosami..Ale świadomośc historyczna społeczeństwa jest taka że on juz był Chwatem" w Wehrmachcie..he,he..:))
 3. http://www.ebay.de/itm/nazi-germany-photo-lot-with-letter-warschau-1942-beute-panzer-flak-train-etc-/162676659145?hash=item25e048d3c9%3Ag%3AgD8AAOSwLyVZvfZL&nma=true&si=2dVFqod44n%252FU5qmW8SXk87ODd1Q%253D&orig_cvip=true&rt=nc&_trksid=p2047675.l2557
 4. o próba zmiany mentalności Polaków w duchu nacjonalizmu ( nawiasem mówiąc w stylu commies " ktoś tu chyba bywa na sabatach kodu-u...buhahahahah,,:)
 5. normalnie padłem...link z info ze strony sputniknews"..buhahaha..toż to kremlowska propaganda najgorszego sortu..kto czyta ten badziew!?
 6. łojejka...ale wydarzenie, normalna rzecz wypadek..a teorie i komentarze żenujące..A podobno w W-wie oficer US-Army wywalił na skórce od banana..to jest sensacja ..buhahaha..
 7. Za. 24legnica.pl " z 22.01.2013 r. - Poszukując zakopanego po wojnie niemieckiego czołgu, ekipa Muzeum Broni Pancernej w Poznaniu zbadała teren opuszczonych koszar przy ul. Rzeczypospolitej w Legnicy. – Niczego nie znaleziono – relacjonuje Małgorzata Golińska, rzeczniczka Agencji Mienia Wojskowego. Wszystko zaczęło się ponad rok temu, od relacji zebranych przez Grupę Poszukiwawczo-Badawczą z Legnicy. Wynikało z nich, że po wojnie na terenie koszar zakopano Panzerkampfwagen IV, legendarny czołg III Rzeszy. po artykule w Gazecie Wrocławskiej zgłosił się świadek, który uściślił tamte informacje. Według niego chodziło o dwa inne niemieckie wozy pancerne z okresu II wojny światowej. Niedawno wojsko wpuściło na teren koszar eksploratorów ze specjalistycznym sprzętem do poszukiwań. - Informacje o czołgu się nie potwierdziły – informuje Małgorzata Golińska. – Ekipa z Muzeum Broni Pancernej w Poznaniu sprawdziła wszystkie możliwe miejsca zakopania pojazdu, ale nic nie znalazła.
 8. http://dr-guillotin.livejournal.com/97319.html ..i kilka fotek z cytadeli ..
 9. zdjecie oryginalnie w serwisie foto. German, Breslau - Glorious Soviet pilot A. Pokryshkin standing on a downed Nazi plane" Tylko czy to wrocław !?
 10. Most ze zdjecia to Most Szczytnicki !
 11. i jeszcze jedno z tej serii - Фото. Савченко Т.М. в г. Бреслау. 1945 г"
 12. odwrotna strona zdjecie z mostem - do odczytania ..:)
 13. Porównałem zdjecie spalonego IS-2a z fotografia ISa z ul. legnickiej. To ten sam !. W tym wypadku to chyba najwczesniejsza znana fotografia tego czołgu (zdjecie datowane jest na 9 maja 45 r. - Фото. Савченко Т.М. (справа) в г. Бреслау. 9 мая 1945 г.)ustrzelonego przez niemieckie Stugi. Niewykluczone ze pozostałe zdjecia były wykonane w najbliższej okolicy ( legnicka !? ). Trzeciego zdjecie z osobówka ( Opel kapitan, kadett )tez nie rozpoznaje,To wykonane koło armaty.
×
×
 • Create New...

Important Information