Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
Napisano

Węgierskie ministerstwo obrony poinformowało o odebraniu 3 śmigłowców Airbus Helicopters H145M w wersji uzbrojonej i wyposażonej w system HForce. Konfiguracja wybrana przez Budapeszt nie posiada obecnie możliwości użycia uzbrojenia kierowanego, jednak w przyszłości może zostać łatwo poszerzona o nowe funkcjonalności, dzięki modułowej budowie systemu. Łącznie na Węgry trafiło już 16 z 20 zamówionych lekkich śmigłowców wielozadaniowych H145M.

[...]

Śmigłowce H145M stanowią element szerszego programu modernizacji lotnictwa węgierskich sił zbrojnych, w ramach którego zamówiono również 16 znacznie cięższych maszyn wielozadaniowych H225M Caracal. Oba typy dostarczane są przez koncern Airbus Helicopters i wyposażone są w system HForce.

[...]

https://www.defence24.pl/wegry-odebraly-uzbrojone-smiglowce-h145m-wideo

Napisano

Dopóki na zaproszą nas do wspólnego budowania europejskiego czołgu, żadnych zakupów w europejskich firmach, kupować tylko od USA. Jak ich przeczołgamy tam i z powrotem, to zobaczą z kim mają do czynienia.

Napisano

Śledztwo ws. przetargu na caracale. Przesłuchano ważnego świadka

Jak ustaliła Wirtualna Polska, prokuratura regionalna w Szczecinie przesłuchała Wacława Berczyńskiego, b. szefa podkomisji smoleńskiej, w śledztwie dotyczącym kontraktu na zakup śmigłowców dla polskiego wojska. Śledczy nie chcą jednak ujawnić, co zeznał być może kluczowy świadek w głośnej sprawie.

- Śledztwo zostało wszczęte w dniu 24 października 2016 r., toczy się nadal w sprawie. Do tej pory nie wydano żadnego postanowienia o przedstawieniu zarzutów, a w jego toku był przesłuchany w charakterze świadka pan Wacław Berczyński - informuje Wirtualną Polskę Marcin Lorenc, rzecznik prasowy w Prokuraturze Regionalnej w Szczecinie.

- Postępowanie dotyczy istotnych dla Polski interesów, a materiały występujące w sprawie opatrzone są klauzulami tajności. Z tego względu, oraz z uwagi na dobro postępowania, prokurator nie udziela informacji o jego przebiegu - mówi dalej rzecznik. I jak dodaje, "przesłuchanie Wacława Berczyńskiego odbyło się w Polsce, już jakiś czas temu".

Przypomnijmy, że to właśnie Berczyński w wywiadzie dla "Dziennika Gazety Prawnej" stwierdził: "To ja wykończyłem caracale. Znam się na tym, znam się na śmigłowcach, znam się na lotnictwie. Pamiętam, jak przeczytałem o tych caracalach, o tym, że polski rząd zamierza je kupić, to mi włosy stanęły dęba". Po słowach ówczesnego szefa podkomisji smoleńskiej wybuchła burza.

MON tym słowom zaprzeczyło. Również ówczesny wicepremier, minister rozwoju Mateusz Morawiecki zapewniał, że nazwisko Berczyńskiego ani razu się nie pojawiło w trakcie negocjacji przetargu na caracale.

Mimo to naukowiec złożył rezygnację z funkcji szefa podkomisji ds. ponownego zbadania katastrofy smoleńskiej i przestał być przewodniczącym rady nadzorczej Wojskowych Zakładów Lotniczych nr 1 w Łodzi. Wyjechał również do Stanów Zjednoczonych, gdzie mieszka. Jak informował "Super Express", Berczyński miał być właścicielem kilku nieruchomości w USA, które kupił dzięki kredytowi z firmy Boeing.

Przypomnijmy, że chodzi o głośny przetarg z 2012 roku na śmigłowce wielozadaniowe dla polskiej armii. Po długich negocjacjach w kwietniu 2015 roku Ministerstwo Obrony Narodowej wybrało maszynę francuskiego Airbusa – śmigłowiec Caracal. Wartość kontraktu opiewała na 13,5 mld złotych, polskim żołnierzom miało zostać dostarczonych 50 maszyn. Jeszcze w tym samym roku rozpoczęły się negocjacje dotyczące umowy offsetowej.

Mimo zapewnień Airbusa, który oferował polskiej stronie produkcję w zakładach nad Wisłą i transfer technologii wartej niemal tyle samo, co cena śmigłowców, jesienią 2016 roku (po zmianie rządu w Polsce) ministerstwo rozwoju odpowiedzialne za przetarg uznało ofertę za "niezadowalającą”. Rozmowy zerwano. Według rządu z PiS, oferta nie odpowiadała interesom ekonomicznym i bezpieczeństwa Polski, a wartość proponowanego offsetu była niższa od oczekiwanej.

Według wiceszefa MON Michała Dworczyka Berczyński miał dostęp, ale do "archiwalnej dokumentacji" przetargu na caracale. Dworczyk mówił w TVN24, że kiedy Berczyński dostał dokumenty, postępowanie było już zakończone.

W listopadzie 2017 r. śledztwo zostało objęte nadzorem Prokuratury Krajowej. A od ponad 4 lat w szczecińskiej prokuraturze zajmuje się nim specjalny zespół śledczych.

- Przede wszystkim proszę pamiętać, że to śledztwo dotyczy samego zawarcia kontraktu na zakup caracali na kwotę ponad 13 mld złotych - i to jest głównym wątkiem postępowania. Natomiast jest jeszcze szereg wątków pobocznych, które jeszcze prokurator będzie wyjaśniał – mówił jakiś czas temu Bogdan Święczkowski, Prokurator Krajowy.

Zdaniem opozycji, odpowiedzialność za zamieszanie z przetargiem na caracale ponosił w największym stopniu ówczesny minister obrony narodowej Antoni Macierewicz. Berczyński był jego bliskim współpracownikiem.

- Ta sprawa będzie najpoważniejszą aferą od dziesięcioleci, bo jest to 13,5 mld złotych a główny sprawca wyjechał do Stanów Zjednoczonych. Za dużo tych podejrzeń, tych dziwnych zdarzeń (...) Wydaje mi się, że Macierewicz, trochę jak Al Capone, nie za inne rzeczy, tylko za tę sprawę bardzo poważnie odpowie. Bo tu właśnie widać, jak w soczewce ten chory mechanizm prywatnego folwarku Macierewicza w MON, zlecania różnych rzeczy kolegom - mówił w maju 2017 r. Tomasz Siemoniak, wiceprzewodniczący PO.

https://wiadomosci.wp.pl/sledztwo-ws-przetargu-na-caracale-przesluchano-waznego-swiadka-6589712094542656a

Napisano
 

Brazylia
Montowane przez Helibras w Itajubá.

Força Aérea Brasileira (5+13)
Marinha do Brasil (7+9)
Exército Brasileiro (5+11)
 Francja
Armée de terre (8)
Armée de l’air (11)
Marine nationale (2 EC225)
 Indonezja
Tentara Nasional Indonesia-Angkatan Udara (2+12)
 Kazachstan
Mają być zmontowane przez TOO Eurocopter Kazakhstan Engineering w Astanie.

Siły Powietrzne i Obrony Powietrznej (+20)
 Malezja
Tentera Udara DiRaja Malaysia (12)
 Meksyk
Fuerza Aérea Mexicana (5+3)
W 2015 roku 1 śmigłowiec został zestrzelony w akcji przeciw kartelowi narkotykowemu[23].

Armada de México (3)
 Tajlandia
Kong Thab Akat Thai (4+2)

Sic! Francja 21 szt.! Reszta użytkowników  jak widać dość egzotyczna;) 

Napisano
3 hours ago, Tyr said:

Sic! Francja 21 szt.! Reszta użytkowników  jak widać dość egzotyczna;) 

Większość to użytkownicy Pum, Superpum i Cougarów których Carakan jest rozwimięciem, infrastruktura już jest i logiczne i tansze jest pojście tą drogą.

Fajny artykuł -wp.pl jak zwykle wywraca kota ogonem do przodu- sledztwo dotyczy tego, kto wziął w łapę aby zapłacic 13mld a nie tego , kto ukrecił sprawie łeb , slusznie zresztą. Berczyńskiego przesłuchali, bo coś tam gadał i sprawa jest skończona.

Napisano (edytowane)
14 godzin temu, Tyr napisał:

Sic! Francja 21 szt.! Reszta użytkowników  jak widać dość egzotyczna;) 

Lista nie jest pełna, bo ostatnio UPAina zakupiła Caracale, acz z drugiej ręki.

No i mamy Węgry, które zakupiły 16 H225M Caracal, a w zamian za to Francja buduje im fabrykę części do silników i przekładni, czyli docelowo jeszcze na tym zakupie zarobią. Nie wspominając już o miejscach pracy i dostępie do nowoczesnej technologii.

https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwjWt-3yjuntAhWJuIsKHRS-D3EQFjABegQIARAC&url=https%3A%2F%2Fwww.rp.pl%2FPrzemysl-Obronny%2F305309946-Bratankowie-urosna-na-smiglach-caracali.html&usg=AOvVaw36PyabIzXoBPsSlYZnwf7g

My mieliśmy mieć w ramach offsetu u siebie montownię płatowców, fabrykę silników i serwis dla innych użytkowników i jeszcze kilka innych projektów, no i pewien sojusz Paryż-Warszawa, który miał osłabić w UE pozycję Berlina. Ale za poklepanie po plecach przez Wielkiego Wuja mamy gówno...

 

Edytowane przez balans
  • Tak trzymać 1
Napisano

Ukraina nie ma pieniążków aby cokolwiek kupić- śmigłowce dostali w prezencie , ponieważ gdzies te maszyny Airbus musiał upchnać.Nikt inny by nie wziął maszyn , które zostały wycofane z obsługi platform wiertniczych z powodu nagminnych awarii min. przekładni.Dobrze, że bratankowie będą je robić u siebie, bo zbyt pewny-trzeba je wymieniać trzy razy częścirj niż w maszynach amerykańskich.Jeśli ulepszoną technologię z lat 60-tych nazywamy nowoczesną, to szkoda gadać.

Węgry przez zakupy sprzętu w Niemczech i Francji, próbują ugłaskać tamtejsze rzady za stawanie okoniem w innych sprawach, a może zabezpieczają się w stylu- spróbujcie nam coś zrobić to wycofamy się z kontraktu.

Napisano
37 minut temu, husky1 napisał:

Ukraina nie ma pieniążków aby cokolwiek kupić- śmigłowce dostali w prezencie , ponieważ gdzies te maszyny Airbus musiał upchnać.Nikt inny by nie wziął maszyn , które zostały wycofane z obsługi platform wiertniczych z powodu nagminnych awarii min. przekładni.Dobrze, że bratankowie będą je robić u siebie, bo zbyt pewny-trzeba je wymieniać trzy razy częścirj niż w maszynach amerykańskich.Jeśli ulepszoną technologię z lat 60-tych nazywamy nowoczesną, to szkoda gadać.

Węgry przez zakupy sprzętu w Niemczech i Francji, próbują ugłaskać tamtejsze rzady za stawanie okoniem w innych sprawach, a może zabezpieczają się w stylu- spróbujcie nam coś zrobić to wycofamy się z kontraktu.

Ad. 1 - Za darmo to można w mordę dostać.

Ad.2 - My zamiast nowych miejsc pracy, dostępu do nowych technologii i sojuszu w ramach UE, mamy kilka "Bieda Hawków", a pieniądze i tak się rozeszły na jakieś głupoty. Ale wstaliśmy z kolan tak energicznie, że przywaliliśmy głową w sufit i jeszcze widzimy gwiazdy ze sztandaru hegemona, który traktuje nas gorzej, niż tych, którzy całkiem niedawno z palm poschodzili. Bo przynajmniej tych ostatnich nie łupi na dziesiątki miliardów dolarów...

Napisano

Oczywiście, że nie za darmo - my i reszta Europy za nie zapłacimy.

Ta nowoczesna technologia nam oferowana ma korzenie w latach 60-tych ubiegłego wieku.

Nowoczesne technologie stosuje u nas Leonardo a i tak nielubiany przez Ciebie Black Hawk, jest technologicznie nowszy od Caracal o 20 lat.

Napisano
33 minuty temu, husky1 napisał:

Nowoczesne technologie stosuje u nas Leonardo a i tak nielubiany przez Ciebie Black Hawk, jest technologicznie nowszy od Caracal o 20 lat.

Caracal został oblatany w 2000 roku, a Black Hawk miał premierę na początku lat 70-tych. Oczywiście w obu przypadkach te śmigłowce były modernizowane. I jeszcze jedna uwaga - w Mielcu Amerykanie nie montują Black Hawka, tylko cywilnego S-70i.

Napisano

Caracal to rozwiniecie Cougar, który bazuje na Pumie - kadlub jest budowany wg. tej samej technologii , To taki Peugeot 504 z silnikiem od Peugeot 406, taki to on nowoczesny.

S70i to nie cywilna maszyna lecz zubożony UH60  glównie awionika, starsze silniki i sterowanie .

Napisano
28 minut temu, husky1 napisał:

S70i to nie cywilna maszyna lecz zubożony UH60  glównie awionika, starsze silniki i sterowanie .

S-70i to śmigłowiec dla policji, straży pożarnej i jako wojskowy dla krajów III Świata.

I jeszcze jedna uwaga - o pozycji danego kraju decyduje poziom jego rozwoju ekonomicznego, a nie wymachiwanie szabelką i robienie laski hegemonowi. Mogliśmy mieć 50 dużych śmigłowców, w tym przeszło 30 w wersjach specjalistycznych i na początek kilka tysięcy miejsc pracy związanych z przemysłem wysokich technologii.

A tak mamy Wielkie Gówno!

  • 5 weeks later...
Napisano
39 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

Tyr- co cię ta informacja tak zabolała... Udziały w fabryce masz, czy jeśli rzeczywistość nie zgadza się z planem, to tym gorzej dla rzeczywistości?

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/raport-zespolu-pawla-mosznera-dotyczacy-karabinka-grot/zd5zwvq,79cfc278

Zdjęcia podrobione? Ekipa testująca nie ta? Spisek wrażych sił?

Udziały większościowe. Kiedy ten test był robiony?

Grot C16 FB-A2 - Magnum-x (magnum-x.pl)

Napisano

Strzał 5-6/2020

a kiedy podpisano na bubel umowę za -set milionów, z czego część dostaw już zrealizowano?

Rozumiem, że w wariancie mocno optymistycznym, wszystkie dostarczone zostały już na koszt producenta wymienione?
A, wszelkie odpowiedzi przedstawicieli fabryki, że nie dotyczy, nie wiedzą, zarobieni są, były przed modyfikacjami? Czyli, jak rozumiem, w ostatnich miesiącach udało się nie tylko opracować zmiany, ale je przetestować i wprowadzić do produkcji? Fiu fiu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie