Jedburgh_Ops Napisano 6 Sierpień 2023 Napisano 6 Sierpień 2023 Pisowski prymityw od władania widelcem (historycy debila wyśmiali) zadarł z najbardziej niewłaściwym misiem.
Czlowieksniegu Napisano 7 Sierpień 2023 Napisano 7 Sierpień 2023 bodziu... Aż sprawdziłem i się nawet ucieszyłem, że zdąży, tfu tfu, na defiladę dolecieć... Szkoda, że: "W piątek MON – potwierdzając wcześniejsze doniesienia Defence24.pl – poinformowało, że wartość umowy, to 1,65 mld zł brutto (ponad 380 mln euro). Kontrakt obejmuje zakup czterech maszyn wraz z pakietem szkoleniowym i logistycznym oraz sprzętem medycznym. W umowie nie przewidziano opcji. Dostawy mają się zakończyć do końca 2022 r." 04.2019
Jedburgh_Ops Napisano 7 Sierpień 2023 Napisano 7 Sierpień 2023 7 minut temu, Czlowieksniegu napisał: bodziu... Aż sprawdziłem i się nawet ucieszyłem, że zdąży, tfu tfu, na defiladę dolecieć... Szkoda, że: "W piątek MON – potwierdzając wcześniejsze doniesienia Defence24.pl – poinformowało, że wartość umowy, to 1,65 mld zł brutto (ponad 380 mln euro). Kontrakt obejmuje zakup czterech maszyn wraz z pakietem szkoleniowym i logistycznym oraz sprzętem medycznym. W umowie nie przewidziano opcji. Dostawy mają się zakończyć do końca 2022 r." 04.2019 To jeszcze poszukaj, jakie są komentarze do PiSowskich debili, że robią sobie kompletne jaja zamawiając śmigłowce tej samej klasy, MTOW i przeznaczenia, ale różnych typów.
Jedburgh_Ops Napisano 7 Sierpień 2023 Napisano 7 Sierpień 2023 Brawo Dawid Kamizela. Ten PiSowskich debili czuje na milę i kasuje lepiej niż konduktor w pekaesie.
Jedburgh_Ops Napisano 8 Sierpień 2023 Napisano 8 Sierpień 2023 Belgia odmawia przyjęcia F-35, bo są niedopracowane, a PiSowskie świry chcą na defiladę 15 sierpnia wypożyczyć F-35 i namalować polskie szachownice. Partia piss ma już zmiany mózgowe od propagandy. Goebbels przy nich to uboga sierota.
Jedburgh_Ops Napisano 9 Sierpień 2023 Napisano 9 Sierpień 2023 Obronność Rzeczpospolitej według partii piss. Toksyczne odpady z Nitro-Chemu były wylewane do wód i zakopywane w ziemi
Jedburgh_Ops Napisano 9 Sierpień 2023 Napisano 9 Sierpień 2023 (edytowane) Polski astronauta poleci na Międzynarodową Stację Kosmiczną. Minister: Mamy już pewność i gwarancję I spotka się tam z ruskim bydłem rozwijającym szmatę z „Z” i z wstążką św. Jerzego, bo tak już było. Edytowane 9 Sierpień 2023 przez Jedburgh_Ops
fala Napisano 9 Sierpień 2023 Napisano 9 Sierpień 2023 10 godzin temu, Jedburgh_Ops napisał: Polski astronauta poleci na Międzynarodową Stację Kosmiczną. Minister: Mamy już pewność i gwarancję Prezes?
Jedburgh_Ops Napisano 10 Sierpień 2023 Napisano 10 Sierpień 2023 11 godzin temu, fala napisał: Prezes? Prezes i wiceprezes już tam są.
Jedburgh_Ops Napisano 10 Sierpień 2023 Napisano 10 Sierpień 2023 2 godziny temu, bjar_1 napisał: Powodzenia, że znajdą Idzie sezon grzybiarski. Dajmy ludziom szansę. Przygotowywane są nowe poradniki dla grzybiarzy ze zdjęciami grzybów Ch-55, Ch-555, Ch-101, Iskander-M, Iskander-K, 3M14, 3R14 i innych, to może ludziska i zapalnik obrońców granic znajdą.
Czlowieksniegu Napisano 10 Sierpień 2023 Napisano 10 Sierpień 2023 "choć spółka Nitro-Chem została poszkodowana przez nieuczciwych kontrahentów" [...] [...]- a gdzie nadzór właścicielski, gdzie służby, które pilnują strategicznego zakładu, gdzie osoby, które podjęły decyzję i podpisywały dokumenty... Tam, nie czekając na wyroki sądów, łby powinny masowo polecieć...
Jedburgh_Ops Napisano 10 Sierpień 2023 Napisano 10 Sierpień 2023 2 minuty temu, Czlowieksniegu napisał: a gdzie nadzór właścicielski...
Jedburgh_Ops Napisano 10 Sierpień 2023 Napisano 10 Sierpień 2023 5 godzin temu, bodziu000000 napisał: Polskie wojsko szuka zapalnika. Gen. Skrzypczak nie wyklucza sabotażu. „Można by tu postawić kilka pytań” I ma gen. Skrzypczak rację. Różne cuda już się zdarzały, jak np. urwanie się bomby spod skrzydła polskiego MiG-a-29 podczas startu samolotu, ale temu akurat się nie dziwię jako ktoś, kto przez kilka lat obserwował wytwarzanie (polskich) bomb lotniczych. Ale jak mógł odpaść od npr zapalnik. który ma aż cztery zwoje gwintu? Żeby takie coś mogło „odpaść” to albo trzeba się o to postarać, albo być nieźle nawalonym, bo aż cztery zwoje gwintu same się nie odkręcą.
Jedburgh_Ops Napisano 10 Sierpień 2023 Napisano 10 Sierpień 2023 6 godzin temu, bodziu000000 napisał: „To jest nieprawda, co zaznaczono w oficjalnym komunikacie przekazanym przez MON, że zapalnik ma wbudowane zabezpieczenia i nie stanowi zagrożenia dla otoczenia” - komandor porucznik rezerwy Maksymilian Dura.
Czlowieksniegu Napisano 10 Sierpień 2023 Napisano 10 Sierpień 2023 Przetarg... przetarg..., nie wiem, nie znam...
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się