Jedburgh_Ops Napisano 15 Sierpień 2023 Napisano 15 Sierpień 2023 8 minut temu, bodziu000000 napisał: A już poważniej. Najgorsze jest to, że wystarczy posłuchać podcastów z ludźmi polskiego wojska, wywiadu i kontrwywiadu (a ja słucham wszystkich), którzy mogą już mówić, żeby wiedzieć, iż ***** *** mówią równo wszyscy ludzie wojska, wywiadu i kontrwywiadu. Wyjątek to gen. Komorowski zafascynowany pisowskimi bartosiakiem i budziszem - bohaterami youtubowej telewizyjki republika.
bjar_1 Napisano 15 Sierpień 2023 Napisano 15 Sierpień 2023 24 minuty temu, Czlowieksniegu napisał: Tyle czasu potrzebowaliście, aby ten prosty quiz rozwiązać? Chyba oni.
bodziu000000 Napisano 15 Sierpień 2023 Autor Napisano 15 Sierpień 2023 43 minuty temu, Czlowieksniegu napisał: Tyle czasu potrzebowaliście, aby ten prosty quiz rozwiązać? Czas umierać... Wszyscy rozsądni wiedzieli od razu Ciekawe kto beknie za takie ustawienie śmigłowców na defiladę
bodziu000000 Napisano 15 Sierpień 2023 Autor Napisano 15 Sierpień 2023 Już się znalazł odpowiedzialny za to zdjęcie 1
Jedburgh_Ops Napisano 15 Sierpień 2023 Napisano 15 Sierpień 2023 11 minut temu, bodziu000000 napisał: Ciekawe kto beknie za takie ustawienie śmigłowców na defiladę Za bałaganiarstwo szefa technicznego konkretnego Mi-24 „od zgubionego zapalnika”, za brak należytego, obowiązkowego obchodu przedstartowego dowódcy tego śmigłowca „od zgubionego zapalnika ”nie beknie nikt, ale za numer Mi-dwójek ***** *** to polowanie na tych przestępców już się rozpoczęło. Gwarantowane.
Czlowieksniegu Napisano 15 Sierpień 2023 Napisano 15 Sierpień 2023 bodziu "Ciekawe kto beknie za takie ustawienie śmigłowców na defiladę" Wierni i wyznawcy, na TT się aż grzeją, że to fake, że to przypadek, a w ogóle i szczególe to mowa nienawiści... PS "Tylko" mi się wydaje, czy ministra "sprawiedliwości", prokuratora generalnego, ex-delfina także nie było? Na zdjęciach nie widziałem... Się okaże, że istnienie na zdjęciu lub jego brak, w połączeniu z zajmowanym miejscem, to jak za Breżniewa, Mao czy podobnych czasów słusznie minionych :-)
Jedburgh_Ops Napisano 15 Sierpień 2023 Napisano 15 Sierpień 2023 Godzinę temu, Jedburgh_Ops napisał: Najgorsze jest to, że wystarczy posłuchać podcastów z ludźmi polskiego wojska, wywiadu i kontrwywiadu (a ja słucham wszystkich), którzy mogą już mówić, żeby wiedzieć, iż ***** *** mówią równo wszyscy ludzie wojska, wywiadu i kontrwywiadu. Jedyny uczciwy i odważny - jak zawsze - z „Defence 24” kmdr por. Maksymilian Dura napiernicza równo po tych defiladowych PiSowskich kłamstwach, bredniach, przemilczeniach i manipulacjach.
Jedburgh_Ops Napisano 15 Sierpień 2023 Napisano 15 Sierpień 2023 (edytowane) 32 minuty temu, Czlowieksniegu napisał: Wierni i wyznawcy, na TT się aż grzeją, że to fake, że to przypadek, a w ogóle i szczególe to mowa nienawiści... Taaa, cuś jak wybitny polski pilot i meteorolog lekarz Siewiera z BBN tłumaczący ciemnemu pisowskiemu ludowi, że 16 grudnia 2022 roku i w dniach następnych była tak straszna pogoda, że wojsko nie mogło latać i szukać ruskiego pocisku manewrującego wraz z zatajeniem faktu, że bylo ich trzy. LPR mogło wtedy latać - bidulek WP pana błaszczaka nie mógł. A te dzisiejsze Mi-dwójki to oczywiście też wybitny pilot i meteorolog Siewiera na pewno wytłumaczy, że nad Wisłą, gdzie one leciały, wystąpił nagle dramatycznie silny jet stream, który tak rozrzucił te śmigłowce, że przez absolutny przypadek ułożyły się w ***** *** Edytowane 15 Sierpień 2023 przez Jedburgh_Ops
bodziu000000 Napisano 15 Sierpień 2023 Autor Napisano 15 Sierpień 2023 34 minuty temu, Czlowieksniegu napisał: Wierni i wyznawcy, na TT się aż grzeją, że to fake, że to przypadek, a w ogóle i szczególe to mowa nienawiści... Nie mogę nie wrzucić tego tweeta
fala Napisano 15 Sierpień 2023 Napisano 15 Sierpień 2023 9 minut temu, Jedburgh_Ops napisał: Taaa, cuś jak wybitny polski pilot i meteorolog lekarz Siewiera z BBN tłumaczący ciemnemu pisowskiemu ludowi, że 16 grudnia 2022 roku i w dniach następnych była tak straszna pogoda, że wojsko nie mogło latać i szukać ruskiego pocisku manewrującego wraz z zatajeniem faktu, że bylo ich trzy. LPR mogło wtedy latać - bidulek WP pana błaszczaka nie mógł. Z drugiej strony , tymi zabytkami nieba to tylko na parady latać. Nie wiedziałem że jeszcze tyle "czajników" mamy.
Jedburgh_Ops Napisano 15 Sierpień 2023 Napisano 15 Sierpień 2023 2 minuty temu, bodziu000000 napisał: Nie mogę nie wrzucić tego tweeta Ludzie lotnictwa to zawsze elita niczego się nie bojąca, a już najmniej polityków. Nawet Frey-Bielecki niczego się nie bał i kazał w 1956 roku atakować ruską swołocz. Tym bardziej teraz SP RP nie będą się bały skompromitowanego i zbankrutowanego piss.
bodziu000000 Napisano 15 Sierpień 2023 Autor Napisano 15 Sierpień 2023 Fajny filmik, koniecznie odsłuchać z dźwiękiem
Jedburgh_Ops Napisano 15 Sierpień 2023 Napisano 15 Sierpień 2023 12 minut temu, bodziu000000 napisał: Nie mogę nie wrzucić tego tweeta Partia piss doczekała się - nomen omen - tego samego, co królowa Wielkiej Brytanii.
Czlowieksniegu Napisano 16 Sierpień 2023 Napisano 16 Sierpień 2023 https://konkret24.tvn24.pl/polska/defilada-w-warszawie-osiem-smiglowcow-na-niebie-to-przerobiony-kadr-st7293893
Jedburgh_Ops Napisano 17 Sierpień 2023 Napisano 17 Sierpień 2023 22 minuty temu, bodziu000000 napisał: Spoko wodza, „Polacy nic się nie stało”. Pisowski dworczyk prowadzący w trzech piwnicach skład materiałów wybuchowych dla (jak twierdzą dziennikarze śledczy) jednego z gangów nie przesiedział w pierdlu ani minuty to i pseudozbrojmistrzowi, który wyposażył tego nieboraka w taki karabinek też się nic nie stanie. Najważniejsza jest przecież pisowska propaganda „Silni, zwarci, gotowi”. Należy się cieszyć, że ten wojak chociaż hełmu nie założył tyłem do przodu, jak w '39.
Jedburgh_Ops Napisano 17 Sierpień 2023 Napisano 17 Sierpień 2023 Konserwatysta i prawicowiec, historyk międzywojnia i dyplomata-ambasador, prezes Stowarzyszenia Euro-Atlantyckiego Jerzy Marek Nowakowski nie zostawia suchej nitki na „defiladzie tysiąclecia”.
Jedburgh_Ops Napisano 18 Sierpień 2023 Napisano 18 Sierpień 2023 Tej jesieni ten „generał” skończy w TV Trwam jako komentator postępowań skarbowych w dystrybucji tabletek RU-486. Będzie mógł występować na tle tablicy korkowej ze wszystkimi 18 stopniami sprezentowanymi mu w dwa lata.
Jedburgh_Ops Napisano 19 Sierpień 2023 Napisano 19 Sierpień 2023 Generałowie Koziej, Skrzypczak i Gocul parę dni temu odkłamywali inne pisowskie kłamstwa i brednie to i to też sprostują.
Der Panzerfahrer Napisano 19 Sierpień 2023 Napisano 19 Sierpień 2023 W dniu 18.08.2023 o 18:39, Jedburgh_Ops napisał: Tej jesieni ten „generał” skończy w TV Trwam jako komentator postępowań skarbowych w dystrybucji tabletek RU-486. Będzie mógł występować na tle tablicy korkowej ze wszystkimi 18 stopniami sprezentowanymi mu w dwa lata. Bedziesz mal okazje o jesieni z rydzykiem zrobic porzadek.... a pan Weber ci w tym pomoze
Czlowieksniegu Napisano 19 Sierpień 2023 Napisano 19 Sierpień 2023 Panzer.. tak po przyjacielsku... Ty to wszystko na serio, czy z rozpaczy? Której powody mogą być, przyznaję, najróżniejsze...
Der Panzerfahrer Napisano 19 Sierpień 2023 Napisano 19 Sierpień 2023 Yeti.... tak po przyjacielsku.... nie chce mi sie roztrzepywac tematu na publicznym.... pissalem i prosilem.... nic nie skutkuje... frustracje i poglady polityczne nie moga byc tematem wiodacym tu na forum.... za takie wypowiedzi jakie fabrkuje je...(dings).... nawet z chatu przed laty polecialby z wielkim hukiem.... jak pisalem.... osobiscie nic do pacjenta nie mam ale nie zgodze sie z tym co dzieje sie tu na forum.... NIE i kropka 1
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się