Skocz do zawartości

husky1

Użytkownik forum
 • Zawartość

  2577
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Neutral
 1. husky1

  manierka US stalowa

  Z całym szacunkiem, ale ; Olive -Drab vs Domorosly Ekspert to zdecydowanie Olive wygrywa . Wracając do manierki- niewatpliwie wyjatkowa.Gratulacje dla posiadacza.
 2. husky1

  manierka US stalowa

  http://olive-drab.com/od_soldiers_gear_canteen_1qt_tin_plate.php Amerykanie jednak wpadli na pomysł cynkowania manierek wczesniej.Problemem jest, że nie są nigdzie skatalogowane.
 3. husky1

  manierka US stalowa

  Czyżby to była "Steel canteen, tin or zinc plated GP&F" , 1943 wyprodukowana przez Geuder Paeschke & Fey Company, jeżeli tak, to jesteś posiadaczem jednej z niewielu zachowanych na świecie.Ale potwierdzenie zostawiam kol. JO - on jest specem od GI.
 4. @Balans "Takiej amatorszczyzny, dyletanctwa, tumiwisizmu i zwyczajnej głupoty jaka ma miejsce obecnie, to nawet za komuny nie było!" Obecnie? Sprawdz kto byl u steru wladzy w 2014 roku.
 5. husky1

  dekiel aluminiowy

  Od Zil 131 to on nie jest - to diesel 6cyl. rzedowy - oryginalnie zil 131 ma v8 benzyna. Sama pokrywa to cos z pneumatyki.
 6. husky1

  Ręczne narzędzie.

  Przyrzad do rownania tarcz szlifierski tzw. Obciagacz.
 7. Balans - to co napisales , odnosi sie do standartowych S70i, Kadluby 60M sa produkowane na miejscu- s70i dla PSP maja inny uklad napedowy od standart s70i - dalej nazywaja sie s70i dla celow komercyjnych- blizej im do 60M- reszta scisle tajna :) -Pozdrawiam.
 8. Biedahawk" z napedem od 60M, z wyposażeniem bogatszym od czegokolwiek dostarczonego dotychczas za około 60% ceny 60M - na dokladkę będzie ich dużo więcej- a Airbus milczy- zajęty zapewne sklejaniem nielotow dla Ukrainy.
 9. husky1

  Katastrofy i wypadki lotnicze

  Katastrofa marokanskiego Mirage F1 Do wypadku doszło podczas lotu odbywającego się w okolicach miejscowości Tawnat, stolicy prowincji pod tą samą nazwą położonej na północy kraju. Wg Sztabu Generalnego Królewskich Marokańskich Sił Powietrznych miało do niej dość z powodów technicznych. Pilot bezpiecznie katapultował się, został odnaleziony, a następnie przewieziony do szpitala na badania. Samolot uległ całkowitemu zniszczeniu. Poprzednio marokański Mirage F1 rozbił się w 2015 roku po zderzeniu z ptakiem. https://www.defence24.pl/sily-powietrzne-maroka-stracily-mirage-f1
 10. http://www.defence24.pl/polskie-samoloty-boeing-bbj2-po-pierwszym-odbiorze-gotowosc-operacyjna-w-2020-roku Przeczytajcie uważnie, to może zrozumiecie dlaczego B737 nie lata z VIP.
 11. Węgrzy kupując szesnaście śmigłowców też wynegocjowali program offsetowy. Francuzi zbudują nad Dunajem fabrykę części do tych maszyn. Prace w zakładach znajdzie około stu trzydziestu osób. (http://www.tvn24.pl) Nie czytasz linkow, ktore sam wstawiasz ?
 12. Za 16 śmigłowców 130 miejsc pracy.Jak powiedział przedstawiciel Airbus -co setny smiglowiec AH bedzie mial cześci z Węgier-bardz poważny offset :). U nas za 50 byloby ok. 400 miejs pracy- stosujac rachunek prawdopodobieństwa. Szkoda , że nikt nie wspomniał o wspanialym zakupie Ukrainy- ktora dostaje Airbusy wycofane przez firme obsługujacą platformy wiertnicze. Wycofane dlatego, że ludzie odmawiali wejscia na pokład po katastrofie i wielu awariach.Chociaz w przypadku Ukrainców- oni i tak za nie nie płacą tylko sojusznicy.
 13. husky1

  Polskie pojazdy w zagranicznych muzeach

  FSO Syrena 100 - 1958-Lane Motor Museum,Nashville,USA.
 14. husky1

  Polskie pojazdy w zagranicznych muzeach

  Fiat Cinquecento Rally - 1996-Lane Motor Museum,Nashville,USA.
 15. husky1

  Polskie pojazdy w zagranicznych muzeach

  Fiat Cinquecento -1993 -Lane Motor Museum, Nashville, USA.
×

Powiadomienie o plikach cookie