Jump to content
ekiosk egazety next prenumerata

husky1

Forum members
 • Content Count

  2505
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

husky1 last won the day on February 3

husky1 had the most liked content!

Community Reputation

3 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ktory rząd powiedział nie na udział w programie?Pan Tomczyk zapomniał albo nie wie.
 2. Konstrukcja z lat osiemdzieśiątych z elektraniką z lat 90-tych. Ogolnie cud , że to może latać 2,5 godz. Załoga , która osmieli sie włączyc ten radar na współczesnym polu walki nie zrobi urzytku nawet z tych 2,5 godz. tylko popelni samobójstwo.
 3. Sd.7 ma inaczej mocowane przednie koła, podobne "Zabki" są używane w Flak88.
 4. Standartowe wyposażenie zestawu naprawczego dla WC 3/4 ton Dodge 4x4 używany do konca 1944 , od kiedy został zastąpiony 3 tonowym podnosnikiem hydraulicznym. Twój ma nosnosć 4000 funtów.
 5. W przypadku polskiej gazety, jest prawidłowe użycie określenia "Irokez' -dlatego, ze tak sie tlumaczy na jezyk polski " Mohawk haircut "
 6. M32 i amerykańskie ciężarówki w Rogowie do kogo należą?
 7. Akumulatory zawsze były 12V , sposób pogłączenia dawał 24V.
 8. http://wpolityce.pl/sport/440983-nasza-mistrzyni-europy-zostala-terytorialsem
 9. Z całym szacunkiem, ale ; Olive -Drab vs Domorosly Ekspert to zdecydowanie Olive wygrywa . Wracając do manierki- niewatpliwie wyjatkowa.Gratulacje dla posiadacza.
 10. http://olive-drab.com/od_soldiers_gear_canteen_1qt_tin_plate.php Amerykanie jednak wpadli na pomysł cynkowania manierek wczesniej.Problemem jest, że nie są nigdzie skatalogowane.
 11. Czyżby to była "Steel canteen, tin or zinc plated GP&F" , 1943 wyprodukowana przez Geuder Paeschke & Fey Company, jeżeli tak, to jesteś posiadaczem jednej z niewielu zachowanych na świecie.Ale potwierdzenie zostawiam kol. JO - on jest specem od GI.
 12. @Balans "Takiej amatorszczyzny, dyletanctwa, tumiwisizmu i zwyczajnej głupoty jaka ma miejsce obecnie, to nawet za komuny nie było!" Obecnie? Sprawdz kto byl u steru wladzy w 2014 roku.
×
×
 • Create New...

Important Information