Jump to content

husky1

Forum members
 • Content Count

  2500
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

husky1 last won the day on February 15

husky1 had the most liked content!

Community Reputation

1 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Standartowe wyposażenie zestawu naprawczego dla WC 3/4 ton Dodge 4x4 używany do konca 1944 , od kiedy został zastąpiony 3 tonowym podnosnikiem hydraulicznym. Twój ma nosnosć 4000 funtów.
 2. W przypadku polskiej gazety, jest prawidłowe użycie określenia "Irokez' -dlatego, ze tak sie tlumaczy na jezyk polski " Mohawk haircut "
 3. M32 i amerykańskie ciężarówki w Rogowie do kogo należą?
 4. Akumulatory zawsze były 12V , sposób pogłączenia dawał 24V.
 5. http://wpolityce.pl/sport/440983-nasza-mistrzyni-europy-zostala-terytorialsem
 6. Z całym szacunkiem, ale ; Olive -Drab vs Domorosly Ekspert to zdecydowanie Olive wygrywa . Wracając do manierki- niewatpliwie wyjatkowa.Gratulacje dla posiadacza.
 7. http://olive-drab.com/od_soldiers_gear_canteen_1qt_tin_plate.php Amerykanie jednak wpadli na pomysł cynkowania manierek wczesniej.Problemem jest, że nie są nigdzie skatalogowane.
 8. Czyżby to była "Steel canteen, tin or zinc plated GP&F" , 1943 wyprodukowana przez Geuder Paeschke & Fey Company, jeżeli tak, to jesteś posiadaczem jednej z niewielu zachowanych na świecie.Ale potwierdzenie zostawiam kol. JO - on jest specem od GI.
 9. @Balans "Takiej amatorszczyzny, dyletanctwa, tumiwisizmu i zwyczajnej głupoty jaka ma miejsce obecnie, to nawet za komuny nie było!" Obecnie? Sprawdz kto byl u steru wladzy w 2014 roku.
 10. Od Zil 131 to on nie jest - to diesel 6cyl. rzedowy - oryginalnie zil 131 ma v8 benzyna. Sama pokrywa to cos z pneumatyki.
 11. Przyrzad do rownania tarcz szlifierski tzw. Obciagacz.
 12. Balans - to co napisales , odnosi sie do standartowych S70i, Kadluby 60M sa produkowane na miejscu- s70i dla PSP maja inny uklad napedowy od standart s70i - dalej nazywaja sie s70i dla celow komercyjnych- blizej im do 60M- reszta scisle tajna :) -Pozdrawiam.
 13. Biedahawk" z napedem od 60M, z wyposażeniem bogatszym od czegokolwiek dostarczonego dotychczas za około 60% ceny 60M - na dokladkę będzie ich dużo więcej- a Airbus milczy- zajęty zapewne sklejaniem nielotow dla Ukrainy.
 14. Katastrofa marokanskiego Mirage F1 Do wypadku doszło podczas lotu odbywającego się w okolicach miejscowości Tawnat, stolicy prowincji pod tą samą nazwą położonej na północy kraju. Wg Sztabu Generalnego Królewskich Marokańskich Sił Powietrznych miało do niej dość z powodów technicznych. Pilot bezpiecznie katapultował się, został odnaleziony, a następnie przewieziony do szpitala na badania. Samolot uległ całkowitemu zniszczeniu. Poprzednio marokański Mirage F1 rozbił się w 2015 roku po zderzeniu z ptakiem. https://www.defence24.pl/sily-powietrzne-maroka-stracily-mirage-f1
×
×
 • Create New...

Important Information