Skocz do zawartości

Generał zwolniony przez Macierewicza o katastrofalnej sytuacji polskiego lotnictwa


Rekomendowane odpowiedzi

colias1 (78 / 0)
2018-07-19 17:04:45

No to sie po prostu zaczerwieniłem.
Zapewniam cię kolego colias1, że mamy dystans, bardzo dużo dystansu.
Jesteśmy tylko na forum, tu nie zapadają żadne decyzje, ważne i nie. Czy uważasz, że Czlowieksniegu jest w stanie mnie w sprawach historyczny czy politycznych do swojej wersji przekonać, albo ja jego? To jest tylko wymiana poglądów, czasami ostra, czasami letnia i to wszystko. To nie jest seminarium na Wydziale Historii UW więc nie oczekuj zbyt wiele. A że czasami lecą epitety i przymiotniki w różny sposób stopniowane, no cóż, nie jesteśmy z drewna i do czasu do czasu trzeba komuś przy.... .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

les05 (1279 / 93) 2018-07-19 18:05:45

Czy uważasz, że Czlowieksniegu jest w stanie mnie w sprawach historyczny czy politycznych do swojej wersji przekonać, albo ja jego?"

A szkoda- przykład prawicowej partii z obotnikami" w nazwie powinien czegoś cię nauczyć....

Co do drugiego- jak najbardziej.
Nie jesteś mnie w stanie przekonać, że prawdziwe wojsko ma mokre sny o AM i uważa go za pełnoprawnego, co najmniej, generalissimusa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czlowieksniegu (18700 / 1042) 2018-07-19 18:08:39

Wydaję mi się, że świeży głos w dyskusji kol. coliasa racji ci nie przyznał. Zamierzasz to tak po prostu nie zauważyć?

Pan Godwin też z tobą się nie zgadza, nawet odwrócony. Dzwoniłem, powiedział, że nie masz racji, właśnie zmienił poglądy na prawicowe.
Czyli totalna porażka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pisał, że mundurów nie ma nasza niezwyciężona. A tu proszę, taka niespodzianka.

http://niezalezna.pl/230790-sto-tysiecy-mundurow-dla-polskich-zolnierzy

Wojskowy Ośrodek Badawczo-Wdrożeniowy Służby Mundurowej przyznał PSO Maskpol Certyfikaty Zgodności Wyrobu na Mundur Polowy wzór 2010 oraz na Mundur Polowy Letni wzór 2010.
Otrzymane Certyfikaty umożliwiają realizację umowy z 2. Regionalną Bazą Logistyczną w Warszawie na dostarczenie łącznie 100 tysięcy kompletów mundurów dla Sił Zbrojnych RP.

Mundury są w całości wykonane z materiałów krajowych i szyte w Polsce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

balans (4736 / 64) 2018-07-20 19:59:18

A gdzie buty dla żołnierzy? Pytam, bo ostatnio na jakiś ważnych ćwiczeniach NATO, część naszych żołnierzy biegała w trampach..."

Jeśli biegali w trampkach, to znaczy się na izbie chorych byli i dostali potwierdzoną latami praktyki terapię- trampki i Mefacit....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecny MON dba jedynie o marynarzy! Wprawdzie nie mają już na czym pływać, ale w ramach rekompensaty zostaną wysłani na bardzo długi turnus do Australii. Każdy by tak chciał...

http://www.defence24.pl/zamiast-nowych-okretow--wakacje-na-antypodach-opinia


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Czlowieksniegu 12:33 21-07-2018
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nasze stocznie pokazały na przykładzie Gawrona swoje możliwości, to trzeba sięgnąć po oferty zagraniczne. Nie można być zakładnikiem firm robiących źle i nieterminowo. Wakacje na Antypodach może zaowocują czymś pozytywnym. Zobaczymy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, co było przyczyną ostatniej decyzji w sprawie Homara. Spotkanie w Helsinkach, Netanjahu w Moskwie, rozmowa Duda-Trump, pyskówka z Żydami a może całokształt. Wydaje się, że kontrakt z Izraelem na systemy rakietowe był bardziej obiecujący niż propozycje z USA, ale najwyraźniej coś w międzyczasie zaszło.
Macierewicz, ten to potrafił negocjować. Twardy był jak nie przymierzając sam ...., tfu! - z kim ja go chciałem porównać.

http://niezalezna.pl/231196-strategiczna-decyzja-szefa-mon-program-homar-przyspieszony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

decydowaliśmy się na formułę taką, w jakiej zakupu dokonali Rumuni. Ja przypomnę, że Rumuni kupuli w innej formie zarówno Patrioty jak i "Homary [HIMARS-y - przyp. red.]. My Patrioty kupiliśmy w formule offsetowej, gwarantującej rzeczywiście część wykonywania tych działań w Polsce […] formuła rumuńska jest znacznie tańsza, bo to też jest niezwykle istotne, i znacznie szybsza, jeżeli chodzi o dostawy."



Czyli tłumacząc z Radio Maryja- płacimy, nie chcąc nic w zamian i nie oczekując jakiegokolwiek off-setu... I cieszymy się, że dostaniemy paciorki, a jednocześnie nie zmniejszą wielkości rezerwatu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, tylko o jakieś pięćdziesiąt lat do tyłu.Przecież na starość człowiek z nostalgią wspomina młodość,a nasi obecni ukochani przywódcy" wyrośli , wykształcili się i zręby swojej dzisiejszych karier budowali w PRL, a że dziś mają moc sprawczą więc uszczęśliwiają naród swoim szczęściem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie