Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano
Masz na myśli to iż na pewnej fecie Bronek beknął że polski lotnik i na drzwiach od stodoły poleci"?....... a ci idioci uwierzyli....i tak latają do dziś.
Napisano
Jak na razie, to miliardy poszły na zakup samolotów dla VIP i to zresztą grubo przepłaconych. Ale za to bez przetargu, o offsecie już nie wspominając.

A ja naiwny przez kilkadziesiąt myślałem, że to dziadostwo w Polsce to wina komuny.

Ale tak to jest, jak rządzą ci, którzy gdyby nie komuna, to by do dzisiaj w większości pasali boso krowy u Pana, Wójta lub Plebana...
Napisano
balans - a czym, poza stosunkiem do kościoła i religii, różni się komunizm od realizowanego przez obecnie rządzących, solidaryzmu społecznego? Jak to podziewał pewien chińczyk w restauracji - jedne pies.
Napisano
balans (4733 / 64) 2018-07-17 17:59:21

Zbyt łatwo rozgrzeszasz komuchów. Już zapomniałeś jak Ci łomot spuścili? Gdyby nie komuna, to teraz byśmy dotowali UE, a nie UE nas.
Napisano
Les- gdyby nie ta komuna, to byś nie miał okazji popisać na Forum.
W najlepszym przypadku nasi przodkowie byli by w dole z wapnem, jeśli nie jako nawóz.
Jakby na to nie spojrzeć, to dzięki Wujkowi Soso* i polityce, którą w ZSRR wprowadził, AH nie zatrzymał się na Morzu Ochockim.


* abstrahując od wała, którego nam przynajmniej dwa razy sojusznicy" z Zachodu pokazali, w sumie to i trzy...
Napisano
Z takim poziomem jasnowidzenia, to mnie Człeku nie przekonasz do Soso.
Tylko nie pytaj, czy wiem, bo wiem i pisz żebym przeczytał, bo przeczytałem co trzeba, żeby wiedzieć.
Napisano
Pobojowisko po Antonim:
Od co najmniej od dwóch lat w wojskowych magazynach widoczne są braki mundurów polowych, może być też kłopot z realizacją wielkiego kontraktu na nowe polskie karabiny MSBS Grot"

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/brak-mundurow-i-klopoty-z-karabinami-w-polskiej-armii-artykul/x4hxb2t


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Czlowieksniegu 09:58 18-07-2018
Napisano
Aha....

Czyli zgodnie z tradycją masz problem z odpowiedziami.

Żeby było śmieszniej, ja i Robotników" w nazwie, i o Pioruna dokładką informację przedstawiłem...

To teraz taki szybki quiz- czym się różni:

• 2017 r. – 1.096,9 mln zł

od

Budżet Wojsk Obrony Terytorialnej na kończący się rok 2017 r. został podwyższony do 900 mln zł – poinformował szef MON Antoni Macierewicz.
Napisano
Odpowiedzi udzieliłem, przynajmniej jeśli chodzi o nsdap. Co do Pioruna, to nie wiem. Teraz pytasz o budżet MON. Bez urazy, ale do takich Leonardów da Vinci, co to znają się na wszystkim, to podchodzę ostrożnie z powodów oczywistych:)
Napisano
les05 (1276 / 93) 2018-07-19 16:13:43

Odpowiedzi udzieliłem, przynajmniej jeśli chodzi o nsdap."

Serio? Prosiłeś o przykład prawicowej partii, mającej obotników" w nazwie. Podałem- ty, dla odmiany, nieudolnie próbowałeś Trooperowi po pagonach skakać.


Co do Pioruna, to nie wiem. Teraz pytasz o budżet MON. Bez urazy, ale do takich Leonardów da Vinci, co to znają się na wszystkim, to podchodzę ostrożnie z powodów oczywistych:)"

Leonardo? Chyba Antonio... bo, jak ci pokazałem krok po kroku, to on ze podległymi na tego trupa technicznego umowę podpisał.
Napisano
Czlowieksniegu (18694 / 1042) 2018-07-19 16:27:47

Zwierzaka odkręcasz do góry czymś tam w sprawie lewicowych odchyleń Adolfa. Przecież wiesz, że oni nawet mówili do siebie per towarzyszu, a przyszły Fuhrer nosił czerwoną opaskę na rękawie. To dla ciebie nic nie znaczy?
Napisano
les05 (1277 / 93) 2018-07-19 16:37:16

OT, ale trudno- wiedzy nigdy za mało.

Po pierwsze primo:

\"Odpowiedzi udzieliłem, przynajmniej jeśli chodzi o nsdap.

Serio? Prosiłeś o przykład prawicowej partii, mającej "robotników w nazwie. Podałem- ty, dla odmiany, nieudolnie próbowałeś Trooperowi po pagonach skakać."

czyli nadal cisza...

Przecież wiesz, że oni nawet mówili do siebie per towarzyszu, a przyszły Fuhrer nosił czerwoną opaskę na rękawie. To dla ciebie nic nie znaczy?"

Tyle, że narodowy-socjalizm to nie to samo co socjalizm, czy później komunizm. Tak, jak rasizm czy nacjonalizm, to nie internacjonalizm.

Na podobnej zasadzie, jak zamek a zamek błyskawiczny, to też nie to samo.

Ty się zatrzymałeś na etapie, że wsio rawno, czy szczanie w piwnicy, czy picie w Szczawnicy.
Napisano
Ja ci o faktach, a ty o szczaniu i to w piwnicy, co jest zachowaniem wysoce aspołecznym nie higienicznym ale wy lewacy już tak macie.

..nieudolnie próbowałeś Trooperowi po pagonach skakać."
chyba żartujesz, przecież niezwykle spokojnym człowiekiem jestem i do tego leniwym, skakanie wykluczone.
Napisano
Nie podobają mi się pyskówki polityczne na naszym forum. Uważam, że moderatorzy dali totanie d... dopuszczając to czegoś takiego Nie mam zamiaru w tym uczestniczyć, ale jak ktoś pisze taką bzdurę, że NSDAP była partią prawicową (lewicową zresztą też do końca nie była a niezideologizowani politolodzy od zawsze mają bardzo poważne problemy z jej zaszuwladkowaniem) to zdzierżyć nie mogę. Przykro, że tacy starzy i wydawałoby się rozsądni forumowicze w zacietrzewieniu tracą dystans i poczucie zdrowego rozsądku, że o podstawowej uczciwości względem historii nie wspomnę. Wstyd!
Napisano
colias1 (78 / 0)
2018-07-19 17:04:45

No to sie po prostu zaczerwieniłem.
Zapewniam cię kolego colias1, że mamy dystans, bardzo dużo dystansu.
Jesteśmy tylko na forum, tu nie zapadają żadne decyzje, ważne i nie. Czy uważasz, że Czlowieksniegu jest w stanie mnie w sprawach historyczny czy politycznych do swojej wersji przekonać, albo ja jego? To jest tylko wymiana poglądów, czasami ostra, czasami letnia i to wszystko. To nie jest seminarium na Wydziale Historii UW więc nie oczekuj zbyt wiele. A że czasami lecą epitety i przymiotniki w różny sposób stopniowane, no cóż, nie jesteśmy z drewna i do czasu do czasu trzeba komuś przy.... .
Napisano
les05 (1279 / 93) 2018-07-19 18:05:45

Czy uważasz, że Czlowieksniegu jest w stanie mnie w sprawach historyczny czy politycznych do swojej wersji przekonać, albo ja jego?"

A szkoda- przykład prawicowej partii z obotnikami" w nazwie powinien czegoś cię nauczyć....

Co do drugiego- jak najbardziej.
Nie jesteś mnie w stanie przekonać, że prawdziwe wojsko ma mokre sny o AM i uważa go za pełnoprawnego, co najmniej, generalissimusa.
Napisano
Czlowieksniegu (18700 / 1042) 2018-07-19 18:08:39

Wydaję mi się, że świeży głos w dyskusji kol. coliasa racji ci nie przyznał. Zamierzasz to tak po prostu nie zauważyć?

Pan Godwin też z tobą się nie zgadza, nawet odwrócony. Dzwoniłem, powiedział, że nie masz racji, właśnie zmienił poglądy na prawicowe.
Czyli totalna porażka.
Napisano
Ktoś pisał, że mundurów nie ma nasza niezwyciężona. A tu proszę, taka niespodzianka.

http://niezalezna.pl/230790-sto-tysiecy-mundurow-dla-polskich-zolnierzy

Wojskowy Ośrodek Badawczo-Wdrożeniowy Służby Mundurowej przyznał PSO Maskpol Certyfikaty Zgodności Wyrobu na Mundur Polowy wzór 2010 oraz na Mundur Polowy Letni wzór 2010.
Otrzymane Certyfikaty umożliwiają realizację umowy z 2. Regionalną Bazą Logistyczną w Warszawie na dostarczenie łącznie 100 tysięcy kompletów mundurów dla Sił Zbrojnych RP.

Mundury są w całości wykonane z materiałów krajowych i szyte w Polsce.
Napisano
Znaczy dopiero zamówienie, kiedy będzie te 100 000 ubranek nie wiadomo, a tych brakuje już od jakiegoś czasu.Brakuje bo AM anulował poprzednie kontrakty.
Napisano
A gdzie buty dla żołnierzy? Pytam, bo ostatnio na jakiś ważnych ćwiczeniach NATO, część naszych żołnierzy biegała w trampach...
Napisano
balans (4736 / 64) 2018-07-20 19:59:18

A gdzie buty dla żołnierzy? Pytam, bo ostatnio na jakiś ważnych ćwiczeniach NATO, część naszych żołnierzy biegała w trampach..."

Jeśli biegali w trampkach, to znaczy się na izbie chorych byli i dostali potwierdzoną latami praktyki terapię- trampki i Mefacit....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie