fala Napisano 16 Lipiec 2018 Napisano 16 Lipiec 2018 Masz na myśli to iż na pewnej fecie Bronek beknął że polski lotnik i na drzwiach od stodoły poleci"?....... a ci idioci uwierzyli....i tak latają do dziś.
balans Napisano 17 Lipiec 2018 Napisano 17 Lipiec 2018 Jak na razie, to miliardy poszły na zakup samolotów dla VIP i to zresztą grubo przepłaconych. Ale za to bez przetargu, o offsecie już nie wspominając. A ja naiwny przez kilkadziesiąt myślałem, że to dziadostwo w Polsce to wina komuny.Ale tak to jest, jak rządzą ci, którzy gdyby nie komuna, to by do dzisiaj w większości pasali boso krowy u Pana, Wójta lub Plebana...
MarekA Napisano 17 Lipiec 2018 Napisano 17 Lipiec 2018 balans - a czym, poza stosunkiem do kościoła i religii, różni się komunizm od realizowanego przez obecnie rządzących, solidaryzmu społecznego? Jak to podziewał pewien chińczyk w restauracji - jedne pies.
les05 Napisano 17 Lipiec 2018 Napisano 17 Lipiec 2018 balans (4733 / 64) 2018-07-17 17:59:21Zbyt łatwo rozgrzeszasz komuchów. Już zapomniałeś jak Ci łomot spuścili? Gdyby nie komuna, to teraz byśmy dotowali UE, a nie UE nas.
Czlowieksniegu Napisano 17 Lipiec 2018 Napisano 17 Lipiec 2018 Les- gdyby nie ta komuna, to byś nie miał okazji popisać na Forum.W najlepszym przypadku nasi przodkowie byli by w dole z wapnem, jeśli nie jako nawóz.Jakby na to nie spojrzeć, to dzięki Wujkowi Soso* i polityce, którą w ZSRR wprowadził, AH nie zatrzymał się na Morzu Ochockim.* abstrahując od wała, którego nam przynajmniej dwa razy sojusznicy" z Zachodu pokazali, w sumie to i trzy...
les05 Napisano 17 Lipiec 2018 Napisano 17 Lipiec 2018 Z takim poziomem jasnowidzenia, to mnie Człeku nie przekonasz do Soso. Tylko nie pytaj, czy wiem, bo wiem i pisz żebym przeczytał, bo przeczytałem co trzeba, żeby wiedzieć.
MarekA Napisano 18 Lipiec 2018 Napisano 18 Lipiec 2018 Pobojowisko po Antonim:Od co najmniej od dwóch lat w wojskowych magazynach widoczne są braki mundurów polowych, może być też kłopot z realizacją wielkiego kontraktu na nowe polskie karabiny MSBS Grot"http://wiadomosci.onet.pl/kraj/brak-mundurow-i-klopoty-z-karabinami-w-polskiej-armii-artykul/x4hxb2tPost został zmieniony ostatnio przez moderatora Czlowieksniegu 09:58 18-07-2018
Czlowieksniegu Napisano 19 Lipiec 2018 Napisano 19 Lipiec 2018 les05 (1274 / 93) 2018-07-19 15:45:48Podstawą jest chęć zrobienia czegoś pozytywnego, mieć dobry pomysł i środki na jego realizację, jak się przyjmie, nikt tego nie zatrzyma."Pomysł?Środki?
les05 Napisano 19 Lipiec 2018 Napisano 19 Lipiec 2018 Sie kręci, czyli jest ok. Tybiki pracują smarowanie jest to i produkty będą w swoim czasie.
Czlowieksniegu Napisano 19 Lipiec 2018 Napisano 19 Lipiec 2018 Aha....Czyli zgodnie z tradycją masz problem z odpowiedziami.Żeby było śmieszniej, ja i Robotników" w nazwie, i o Pioruna dokładką informację przedstawiłem...To teraz taki szybki quiz- czym się różni: • 2017 r. – 1.096,9 mln złod Budżet Wojsk Obrony Terytorialnej na kończący się rok 2017 r. został podwyższony do 900 mln zł – poinformował szef MON Antoni Macierewicz.
les05 Napisano 19 Lipiec 2018 Napisano 19 Lipiec 2018 Odpowiedzi udzieliłem, przynajmniej jeśli chodzi o nsdap. Co do Pioruna, to nie wiem. Teraz pytasz o budżet MON. Bez urazy, ale do takich Leonardów da Vinci, co to znają się na wszystkim, to podchodzę ostrożnie z powodów oczywistych:)
Czlowieksniegu Napisano 19 Lipiec 2018 Napisano 19 Lipiec 2018 les05 (1276 / 93) 2018-07-19 16:13:43Odpowiedzi udzieliłem, przynajmniej jeśli chodzi o nsdap."Serio? Prosiłeś o przykład prawicowej partii, mającej obotników" w nazwie. Podałem- ty, dla odmiany, nieudolnie próbowałeś Trooperowi po pagonach skakać.Co do Pioruna, to nie wiem. Teraz pytasz o budżet MON. Bez urazy, ale do takich Leonardów da Vinci, co to znają się na wszystkim, to podchodzę ostrożnie z powodów oczywistych:)"Leonardo? Chyba Antonio... bo, jak ci pokazałem krok po kroku, to on ze podległymi na tego trupa technicznego umowę podpisał.
les05 Napisano 19 Lipiec 2018 Napisano 19 Lipiec 2018 Czlowieksniegu (18694 / 1042) 2018-07-19 16:27:47Zwierzaka odkręcasz do góry czymś tam w sprawie lewicowych odchyleń Adolfa. Przecież wiesz, że oni nawet mówili do siebie per towarzyszu, a przyszły Fuhrer nosił czerwoną opaskę na rękawie. To dla ciebie nic nie znaczy?
Czlowieksniegu Napisano 19 Lipiec 2018 Napisano 19 Lipiec 2018 les05 (1277 / 93) 2018-07-19 16:37:16OT, ale trudno- wiedzy nigdy za mało.Po pierwsze primo:\"Odpowiedzi udzieliłem, przynajmniej jeśli chodzi o nsdap.Serio? Prosiłeś o przykład prawicowej partii, mającej "robotników w nazwie. Podałem- ty, dla odmiany, nieudolnie próbowałeś Trooperowi po pagonach skakać."czyli nadal cisza... Przecież wiesz, że oni nawet mówili do siebie per towarzyszu, a przyszły Fuhrer nosił czerwoną opaskę na rękawie. To dla ciebie nic nie znaczy?"Tyle, że narodowy-socjalizm to nie to samo co socjalizm, czy później komunizm. Tak, jak rasizm czy nacjonalizm, to nie internacjonalizm.Na podobnej zasadzie, jak zamek a zamek błyskawiczny, to też nie to samo.Ty się zatrzymałeś na etapie, że wsio rawno, czy szczanie w piwnicy, czy picie w Szczawnicy.
les05 Napisano 19 Lipiec 2018 Napisano 19 Lipiec 2018 Ja ci o faktach, a ty o szczaniu i to w piwnicy, co jest zachowaniem wysoce aspołecznym nie higienicznym ale wy lewacy już tak macie. ..nieudolnie próbowałeś Trooperowi po pagonach skakać."chyba żartujesz, przecież niezwykle spokojnym człowiekiem jestem i do tego leniwym, skakanie wykluczone.
Czlowieksniegu Napisano 19 Lipiec 2018 Napisano 19 Lipiec 2018 les05 (1278 / 93) 2018-07-19 16:54:48Właśnie, żeby mój wpis potwierdzić, zastosowałeś zmienione Prawo Godwina...Nie, żebym był zdziwiony...
colias1 Napisano 19 Lipiec 2018 Napisano 19 Lipiec 2018 Nie podobają mi się pyskówki polityczne na naszym forum. Uważam, że moderatorzy dali totanie d... dopuszczając to czegoś takiego Nie mam zamiaru w tym uczestniczyć, ale jak ktoś pisze taką bzdurę, że NSDAP była partią prawicową (lewicową zresztą też do końca nie była a niezideologizowani politolodzy od zawsze mają bardzo poważne problemy z jej zaszuwladkowaniem) to zdzierżyć nie mogę. Przykro, że tacy starzy i wydawałoby się rozsądni forumowicze w zacietrzewieniu tracą dystans i poczucie zdrowego rozsądku, że o podstawowej uczciwości względem historii nie wspomnę. Wstyd!
les05 Napisano 19 Lipiec 2018 Napisano 19 Lipiec 2018 colias1 (78 / 0)2018-07-19 17:04:45No to sie po prostu zaczerwieniłem. Zapewniam cię kolego colias1, że mamy dystans, bardzo dużo dystansu.Jesteśmy tylko na forum, tu nie zapadają żadne decyzje, ważne i nie. Czy uważasz, że Czlowieksniegu jest w stanie mnie w sprawach historyczny czy politycznych do swojej wersji przekonać, albo ja jego? To jest tylko wymiana poglądów, czasami ostra, czasami letnia i to wszystko. To nie jest seminarium na Wydziale Historii UW więc nie oczekuj zbyt wiele. A że czasami lecą epitety i przymiotniki w różny sposób stopniowane, no cóż, nie jesteśmy z drewna i do czasu do czasu trzeba komuś przy.... .
Czlowieksniegu Napisano 19 Lipiec 2018 Napisano 19 Lipiec 2018 les05 (1279 / 93) 2018-07-19 18:05:45Czy uważasz, że Czlowieksniegu jest w stanie mnie w sprawach historyczny czy politycznych do swojej wersji przekonać, albo ja jego?"A szkoda- przykład prawicowej partii z obotnikami" w nazwie powinien czegoś cię nauczyć....Co do drugiego- jak najbardziej. Nie jesteś mnie w stanie przekonać, że prawdziwe wojsko ma mokre sny o AM i uważa go za pełnoprawnego, co najmniej, generalissimusa.
les05 Napisano 19 Lipiec 2018 Napisano 19 Lipiec 2018 Czlowieksniegu (18700 / 1042) 2018-07-19 18:08:39Wydaję mi się, że świeży głos w dyskusji kol. coliasa racji ci nie przyznał. Zamierzasz to tak po prostu nie zauważyć? Pan Godwin też z tobą się nie zgadza, nawet odwrócony. Dzwoniłem, powiedział, że nie masz racji, właśnie zmienił poglądy na prawicowe.Czyli totalna porażka.
les05 Napisano 19 Lipiec 2018 Napisano 19 Lipiec 2018 Ktoś pisał, że mundurów nie ma nasza niezwyciężona. A tu proszę, taka niespodzianka.http://niezalezna.pl/230790-sto-tysiecy-mundurow-dla-polskich-zolnierzyWojskowy Ośrodek Badawczo-Wdrożeniowy Służby Mundurowej przyznał PSO Maskpol Certyfikaty Zgodności Wyrobu na Mundur Polowy wzór 2010 oraz na Mundur Polowy Letni wzór 2010.Otrzymane Certyfikaty umożliwiają realizację umowy z 2. Regionalną Bazą Logistyczną w Warszawie na dostarczenie łącznie 100 tysięcy kompletów mundurów dla Sił Zbrojnych RP.Mundury są w całości wykonane z materiałów krajowych i szyte w Polsce.
fala Napisano 19 Lipiec 2018 Napisano 19 Lipiec 2018 Znaczy dopiero zamówienie, kiedy będzie te 100 000 ubranek nie wiadomo, a tych brakuje już od jakiegoś czasu.Brakuje bo AM anulował poprzednie kontrakty.
fala Napisano 19 Lipiec 2018 Napisano 19 Lipiec 2018 100 000 mundurów na 100 000 armię to trochę za mało, rocznie powinno być 250 000 .
balans Napisano 20 Lipiec 2018 Napisano 20 Lipiec 2018 A gdzie buty dla żołnierzy? Pytam, bo ostatnio na jakiś ważnych ćwiczeniach NATO, część naszych żołnierzy biegała w trampach...
Czlowieksniegu Napisano 20 Lipiec 2018 Napisano 20 Lipiec 2018 balans (4736 / 64) 2018-07-20 19:59:18A gdzie buty dla żołnierzy? Pytam, bo ostatnio na jakiś ważnych ćwiczeniach NATO, część naszych żołnierzy biegała w trampach..."Jeśli biegali w trampkach, to znaczy się na izbie chorych byli i dostali potwierdzoną latami praktyki terapię- trampki i Mefacit....
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się