Jump to content

Postrzelony przez myśliwego

Recommended Posts

• Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Pełne? Gdyby mi świsnęło, to osobiście polazłbym do gościa i używając saperki oraz znanych mi metod blacharskich, zmodyfikowałbym takiej łajzie profil fizjonomii.

Dziki zagłady mordują https://olsztyn.onet.pl/olsztyn-jakie-mogly-byc-przyczyny-smierci-radoslawa-zalewskiego/bm3qsvr

Erih zasadniczo nie swojej broni do ręki się nie bierze.  Tu gdzieś ktoś opisał jak był u kolegi i kolekcje podziwiał i jak prawdziwy facet pomacać parę sztuk musiał. Problem się zaczął jak koled

Posted Images

1 godzinę temu, Erih napisał:

PS Co do odstrzału tych konkretnych wilków to jest hipoteza mocno prawdopodobna że to mieszańce wilków z psami - a te są wyjątkowo agresywne i człowieka się nie boją.

Tak w temacie wilków i psów, sorry nie mogłem sie powstrzymać

wilk.jpg

• Thanks 1
2 minuty temu, fala napisał:

No comment, wezmę to na karb weekendowego luzu.

Poniedziałek zaczyna się w sobotę - w ramach weekendowego luzu.

26 minut temu, bryan100 napisał:

Wilki były głuche ? Nowa pilarka to jakieś 120 dB , takafura da się tego słuchać x2 ?

Nie ogarniam tego. Wszystkie zwierzaki jakie dotychczas spotkałem w lesie uciekały. No, może lochy z 20-ma warchlakami oddaliły sie powoli i z godnością plus ledwo żywe lisy nie uciekały ( jak sie okazało ciężko chore).

27 minut temu, balans napisał:

Biedne lasy w Brzozowie, teraz już pilarze mają wolną rękę...

Ja bym raczej temu GDOŚ  powył pilarką nad pustym saganem i mierzył ile wytrzyma.

W dniu 7.03.2021 o 16:01, bryan100 napisał:

Ja bym raczej temu GDOŚ  powył pilarką nad pustym saganem i mierzył ile wytrzyma.

Konsultowałem sie z biologiem prowadzącym badania nad ssakami i dla niego ta historia z wilkami nie uciekającymi przez kilka minut mimo odpalonych pilarek  jest skrajnie niewiarygodna.

• Thanks 1
Godzinę temu, takafura napisał:

Konsultowałem sie z biologiem prowadzącym badania nad ssakami i dla niego ta historia z wilkami nie uciekającymi przez kilka minut mimo odpalonych pilarek  jest skrajnie niewiarygodna.

Oglądałem ten reportaż z pilarzami, dla mnie byli niewiarygodni - opowiadali bez emocji i unikali wzrokiem kamery. Może się mylę, ale wg mnie wygląda na to, że ktoś chciał sobie zapolować na wilki...