Jump to content

bryan100

Forum members
 • Content Count

  145
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral
 1. Chyba masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem, sprostowałem Cię kilka postów wcześniej.
 2. Jest takie coś jak SIWZ, poczytaj zanim znowu zaczniesz filozofować.
 3. Marnujesz się w tych swoich zagajnikach. Mowa jest o przetargach i o tym piszę, a Ty jak zwykle bujasz w obłokach i wypisujesz swoje mundrości.
 4. Jak zwykle gajowy błyszczy, a LP nie odstają od innych. Byle czym, byle jak, byle tanio!
 5. takafura, pitu pitu. W teorii dla sosny wiek dojrzałości rębnej to może i wynosi 85 -90 lat.
 6. Stracił pracę, dom nigdy nie był jego własnością.
 7. Piszę to co widzę każdego dnia, niemal sześć dni w tygodniu Panie inż. A jak piszesz, że 40m3/ha przy MPD (zakładanie szlaków) Cię dziwi to dla mnie są to właśnie bajki. Miałem nadzieję dowiedzieć się czegoś nowego o lesie, a dowiaduje się żem troll nawiedzony. Pozdr.
 8. takafura serio? 40 m3/ha to coś niesamowitego przy świeżo zakładanych szlakach co 20 m , a każdy ma szerokość minimum 4 m . Przeca opowiadasz bajki
 9. przed odlaniem zwróć uwagę czy nie ma w pobliżu budki lęgowej, szczególnie takiej która jest zawieszona wyjątkowo nisko
 10. Mnie bardziej o ten święty plan urządzania i te sztuki które muszą stać do 2022 chodzi. Nie tniemy w amoku i co popadnie ale tniemy trzysta procent tego co piętnaście, dwadzieścia lat temu, więc proszę nie opowiadaj że lasu przybywa. To co tam masz na karteczkach nijak się ma do terenu. No i jak masz leśnictwo posadzone 50 lat wstecz to Ty może prawdziwego lasu nie widział?
×
×
 • Create New...

Important Information