bjar_1 Napisano 6 Sierpień 2023 Napisano 6 Sierpień 2023 12 godzin temu, szutnik napisał: Wujek, ja wiem, że wolność słowa , demokracja itp, itd, et c. ale może pora wypierdzielić onucę na śmietnik historii? No trzeba przyznać, że trąci onucą, a przynajmniej wyborcą Konfederacji. 1 1
vis1939 Napisano 6 Sierpień 2023 Napisano 6 Sierpień 2023 57 minut temu, bodziu000000 napisał: Przez tą sosnę to on na pewno nie przeleciał.Ewidentnie wbity stabilizatorem, pewnie wylatał przy eksplozji jakiegoś frontowego składu.
Dennis Napisano 6 Sierpień 2023 Napisano 6 Sierpień 2023 PS.Starokonstantinov to lotnisko. Ale to pewnie Russen fake news skoro Banderasy nic o tym nie mówią. Oni pewnie po cichutku, tymi wyposażonymi w zachodni sprzęt brygadami już prawie Krym odbili. I to bez strat własnych. A reszta to wraża propaganda, ach te onuce. Przecież trzeba myśleć życzeniowo - to się spełni.
Jedburgh_Ops Napisano 6 Sierpień 2023 Napisano 6 Sierpień 2023 20 godzin temu, weteran napisał: Kilka, ale obecnie średnia wieku frontowców to 42 lata a powinno być 25. Prawda jest taka, ze ci najlepsi i młodzi już zginęli. Straty Ukr są ogromne a dekowników tez jest od cholery. Istna parodia jest fakt, ze chłopaki ze Lwowa walczą i giną na Donbasie a ci z Donbasu imprezują we Lwowie... Ponieważ wysłuchuję dziennie wszystkich podcastów (przynajmniej po polsku) związanych z wojną na Ukrainie to mogę powiedzieć, że jest też podcast poświęcony dokładnie takim sprawom społeczno-populacyjnym, ale go tu nie podlinkuję, bo nie zapisuję sobie tych materiałów. Ukraina nie Ukrywa, że w tym roku na froncie walczą głównie Ukraińcy 40+ i 50+ oraz niedobitki 20+ i 30+ z dużo wcześniejszych fal poboru, którym do dziś udało się przeżyć. Jest to świadoma polityka państwa i jasno się o tym mówi. Ze względu na olbrzymie straty osobowe z roku 2022 zatrzymano mobilizację ludzi młodych, żeby chronić tkankę społeczną, bo ktoś przecież musi zaludniać, tworzyć i rozwijać powojenną Ukrainę.
bjar_1 Napisano 6 Sierpień 2023 Napisano 6 Sierpień 2023 13 minut temu, bodziu000000 napisał: Ukry musieli by być debilami, żeby trzymać Su-24 cały czas na tym jednym lotnisku ;)
Jedburgh_Ops Napisano 6 Sierpień 2023 Napisano 6 Sierpień 2023 1 minutę temu, bjar_1 napisał: Ukry musieli by być debilami, żeby trzymać Su-24 cały czas na tym jednym lotnisku ;) No właśnie. Nawet Any-26 operują z DOL-i, więc tym bardziej dużo mniejsze Su-24 mieszczą się na szosach.
formoza58 Napisano 6 Sierpień 2023 Napisano 6 Sierpień 2023 A puszkę konserwy wrąbali pod toasty ;-)... https://tech.wp.pl/cenna-zdobycz-w-rosyjskich-rekach-minister-ogladal-cv90-z-patykiem,6927422684818112a
szutnik Napisano 6 Sierpień 2023 Napisano 6 Sierpień 2023 5 godzin temu, bjar_1 napisał: No trzeba przyznać, że trąci onucą, a przynajmniej wyborcą Konfederacji. Sorry, a to nie jedno i to samo? 1
Dennis Napisano 6 Sierpień 2023 Napisano 6 Sierpień 2023 Pewnie Russen manipulacja bo to tylko Banderaski ciągną swój uszkodzony pojazd (przecież jak nówka)
pucior Napisano 6 Sierpień 2023 Napisano 6 Sierpień 2023 Czy ktoś może posprzątać ten kacapski spam? 2
Jedburgh_Ops Napisano 6 Sierpień 2023 Napisano 6 Sierpień 2023 Rewelacyjny materiał z pierwszej ręki. Bez teoryjek cywilnych osintowców. Damian Duda ponownie w kraju i ponownie tylko na chwilę, żeby odpocząć. Mówi, jak bardzo obecna wojna nie jest już tą z roku ubiegłego. Zmieniło się wszystko. https://www.youtube.com/watch?v=UEezYx3F9U0 Mówi między innymi o: • pracy combat mediców • morale wśród Ukraińców • relacjach między żołnierzami ukraińskimi wyszkolonymi przez NATO, a tymi wyszkolonymi po sowiecku • bardzo dobrym wyposażeniu indywidualnym ruskiego żołnierza • polach minowych • działaniach na polach minowych • przygotowaniu ruskich linii obrony • o tym, jak ruscy nie są idiotami i jak się nauczyli walczyć po nowemu. Mam nadzieję, że kiedyś będą w Polsce i na Ukrainie ulice, place i skwery im. Damiana Dudy. Za to, co ten człowiek robi – za darmo – dla ukraińskich żolnierzy i jak codziennie ryzykuje życiem powinien dostać najwyższe wojskowe (bo jest oficerem rezerwy) odznaczenie RP i również najwyższe wojskowe odznaczenie Ukrainy. Takiemu moralnemu zeru partii piss, jak horała, który stwierdził, że (cytat) „bezprecedensowa pomoc Polski dla Ukrainy nie była wynikiem jakiegoś romantycznego porywu, tylko racjonalnie kalkulowanego polskiego interesu” to nawet nie warto napluć w jego chamską pisowską mordę za takie słowa. Damian Duda i jego zespół polskich combat mediców na Ukrainie jest najlepszym tego dowodem.
Cypis Napisano 6 Sierpień 2023 Napisano 6 Sierpień 2023 No to już sobie mostem nie pojeżdżą , wygląd mostu Czernihowskiego po dzisiejszym ataku rakietowym.
Rekomendowane odpowiedzi