Czlowieksniegu Napisano 4 Sierpień 2023 Autor Napisano 4 Sierpień 2023 Misiowie puszyści.... PS Spirit, wiem że nie odpowiesz, podobnie jak na fefnaście innych pytań, ale czego nie rozumiesz w: "PS Czujecie się bezpiecznie?"
MarekA Napisano 4 Sierpień 2023 Napisano 4 Sierpień 2023 44 minuty temu, Czlowieksniegu napisał: Ale ja, stety lub nie, mam codziennie świeże informacje od "moich" Ukrainek, których rodziny zostały po tamtej stronie... To, czy akurat film wrzucony przez Dennisa jest prawdziwy czy nie, nie ma, niestety, znaczenia. Ukraińcom brakuj mężczyzn do przeszkolenia i wysłania na front, więc łapią się każdego pomysłu. Owszem ma znaczenie: ma za zadanie wytworzyć w widzu wrażenie że Ukraińcy nie chcą walczyć w obronie swojej ojczyzny. Dlaczego my Polacy mamy pomagać Ukrainie skoro Ukraińcy nie chcą walczyć w obronie Ukrainy? Taki jest cel filmików tego rodzaju publikowanych przez rosyjską propagandę. To dotyczy także Twoich wypowiedzi. Skoro Ukraińcy uchylają się od służby w wojsku czemu my mamy im pomagać? Prawda czasem zabija. W każdym społeczeństwie procent osób gotowych poświęcić swoje życie i zdrowie dla ogółu jest znikomy.
Czlowieksniegu Napisano 4 Sierpień 2023 Autor Napisano 4 Sierpień 2023 Marek.... Ten akurat wpis- wielce możliwe. W ogóle- nie, tak to wygląda. A, że "ktoś" takie zachowanie Ukraińców wykorzystuje... Jakby nie patrzeć, poniekąd ma rację, niestety... A, że teraz, dodatkowo, przed zbliżającymi się w PRL wyborami, mamy wyścig Pis vs Konfederacja, to takich wrzutek, wliczając partyjne media*, będzie dużo, bardzo dużo. I nie będą, pomijając część Konfederacji, potrzebne do tego osoby o nienachalnej inteligencji czy w rublach opłacane... * np TVP...
MarekA Napisano 4 Sierpień 2023 Napisano 4 Sierpień 2023 40 minut temu, Dennis napisał: Banderasy mają lepszą rozdzielczość Zazdrosny? 1
Czlowieksniegu Napisano 4 Sierpień 2023 Autor Napisano 4 Sierpień 2023 PS Jak znalazł... Państwowa Służba Graniczna Ukrainy poinformowała, że w okresie stanu wojennego znacznie wzrosła liczba przestępstw związanych z wyjazdami mężczyzn za granicę. Według resortu od początku roku w samych tylko punktach kontrolnych w obwodzie lwowskim wykryto 318 dokumentów noszących oznaki fałszerstwa. Ogólnie Służba Graniczna nie pozwoliła przekroczyć granicy więcej niż 18 tys. osobom podlegającym wezwaniu do wojska. [...] Mężczyźni, którzy chcą uciec za granicę, kupują fałszywe "zaświadczenia", aby oszukać strażników granicznych. "Fałszerstwa najczęściej wykrywane są w przypadku wojskowych dokumentów rejestrowych. Dość powszechne jest również posługiwanie się fałszywymi zaświadczeniami emerytalnymi, o niepełnosprawności, aktami urodzenia dzieci" – informuje Zachodni Oddział Państwowej Służby Granicznej Ukrainy na Facebooku. Rodzice wielodzietni (troje lub więcej dzieci) nie mają zakazu opuszczania granic Ukrainy. Więc mężczyźni, którzy chcą uciec za granicę, próbują wykorzystać ten argument i kupić "akty urodzenia" dzieci. Strażnicy poinformowali o jednym takim przypadku. Mężczyzna został zatrzymany na przejściu granicznym Uściług-Zosin. Przyznał, że za ponad 200 tys. hrywien (ok. 22 tys. zł) kupił fałszywe metryki dwojga dzieci, by w stanie wojennym wyjechać za granicę. W rzeczywistości miał jedno dziecko.
Dennis Napisano 4 Sierpień 2023 Napisano 4 Sierpień 2023 https://twitter.com/i/status/1687523158067204097
Dennis Napisano 4 Sierpień 2023 Napisano 4 Sierpień 2023 https://twitter.com/i/status/1687521678585188367
karpik Napisano 4 Sierpień 2023 Napisano 4 Sierpień 2023 Do moderatora. Specjalnie nie na priv. Czy ma kolega zamiar tolerować rosyjskiego, jawnie antyukrainskiego trolla? Czy dopuszczalny jest symetryzm w sytuacji jasnej, kto jest agresorem, a kto się broni i dawać forum osobnikom takim jak Dennis? 1
bjar_1 Napisano 4 Sierpień 2023 Napisano 4 Sierpień 2023 Dopóki się nie wymądrza i nie chwali fiutina, niech wkleja. Same filmiki z walk krzywdy nie robią.
Dennis Napisano 4 Sierpień 2023 Napisano 4 Sierpień 2023 8 minutes ago, karpik napisał: Do moderatora. Specjalnie nie na priv. Czy ma kolega zamiar tolerować rosyjskiego, jawnie antyukrainskiego trolla? Czy dopuszczalny jest symetryzm w sytuacji jasnej, kto jest agresorem, a kto się broni i dawać forum osobnikom takim jak Dennis? Karpik - ależ ty pocieszny jesteś a twoje reakcje bawią mnie do łez. To, że Banderasy ponoszą, jak to na wojnie, straty jasnym jest dla przedszkolaków. I jeśli nie zobaczysz tego na filmiku to nie znaczy że tego nie ma. czuj, że każdy taki materiał jest ze specjalną dedykacją dla ciebie
Czlowieksniegu Napisano 4 Sierpień 2023 Autor Napisano 4 Sierpień 2023 Panie i Panowie... nalegam :-)
karpik Napisano 4 Sierpień 2023 Napisano 4 Sierpień 2023 1 minutę temu, Czlowieksniegu napisał: Panie i Panowie... nalegam :-) Pa.
bjar_1 Napisano 4 Sierpień 2023 Napisano 4 Sierpień 2023 13 minut temu, karpik napisał: Pa. No nie obrażaj się ;)
MarekA Napisano 4 Sierpień 2023 Napisano 4 Sierpień 2023 Godzinę temu, Czlowieksniegu napisał: Ogólnie Służba Graniczna nie pozwoliła przekroczyć granicy więcej niż 18 tys. osobom podlegającym wezwaniu do wojska. Jaki to jest procent osób podlegających wezwaniu do wojska? To jest pytanie o podstawowym znaczeniu. Ilu w Ukrainie jest mężczyzn, w powiedzmy wieku 20 - 40 lat zdolnych do służby wojskowej? Jaki procent z nich stanowi te 18 tys.? Kilka czy kilkanaście procent? A może chodzi o promile (niczego nie sugeruje ).
Jedburgh_Ops Napisano 4 Sierpień 2023 Napisano 4 Sierpień 2023 5 minut temu, bodziu000000 napisał: Wyleci. Bez wątpienia Stanisław Karczewski z piss, który o Kartoffeln Führerze mówił, że to „to taki ciepły człowiek”.
Rekomendowane odpowiedzi