Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano
26 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

Z ciekawości pytam, dla kolegi....

Jaki cierpliwy kolega. Anioł jakiś. Pozdrów go ode mnie, bo naprawdę go szczerze podziwiam. W mojej czterdziestce piątce kurek już dawno sam się odciągnął i nawet nie wiem, jak i kiedy? Niedobra, niegrzeczna .45, nie taka cierpliwa...

26 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

Drugi i raczej ostatni raz....

No!

Napisano
5 minut temu, Jedburgh_Ops napisał:

Jaki cierpliwy kolega. Anioł jakiś. Pozdrów go ode mnie, bo naprawdę go szczerze podziwiam. W mojej czterdziestce piątce kurek już dawno sam się odciągnął i nawet nie wiem, jak i kiedy? Niedobra, niegrzeczna .45, nie taka cierpliwa...

No!

Mam nadzieje, że za paskiem nosisz a nie wymachujesz na prawo i lewo:)

Napisano
1 minutę temu, Tyr napisał:

Mam nadzieje, że za paskiem nosisz a nie wymachujesz na prawo i lewo:)

Jestem patriotą, więc wzoruję się na guru „Suwerennej Polski” - noszę tak, żeby wszyscy widzieli.

Napisano
2 minuty temu, bodziu000000 napisał:

a teraz coś o patryjotach polskich 

20230807_212021.jpg

Jako szanujący się patriota uważam, że należy pokazać tych bohaterskich obrońców Monte Cassino i oddać im hołd.

image.jpeg.c0a48489cc756fdcd92a9e3aac4a7b03.jpeg

Napisano
14 minut temu, Jedburgh_Ops napisał:

Jako szanujący się patriota uważam, że należy pokazać tych bohaterskich obrońców Monte Cassino i oddać im hołd.

W Sopocie ich uczczono: deptak im. Bohaterów Monte Cassino.

  • Słabe 1
Napisano

Marek

Jakby nie patrzeć, to "Bohaterów Monte Cassino" wygląda mocno inaczej niż "Bohaterskich obrońców MC..."

btw- kiedyś "NIE" Urbana zrobiło szybką akcję, czy N polityków i podobnych kreatur poprze "akcję" upamiętnienie obrońców MC- znakomita większość nie złapała tematu i wyraziła aplauz i poparcie :-)

EOT

Napisano
1 godzinę temu, Czlowieksniegu napisał:

...obiektywizm obiektywizmem, ale...

Od wczoraj zapanowała w PL moda na urealnienie spraw ukraińskich. W dużym podkaście wspaniała, rewelacyjna Anna Maria Dyner opowiedziała o korupcji w putinowskim ZSRR i na obecnej Ukrainie. My tu się podniecamy, że „Chlebuś” po cichu na stacji paliw rozmawiał z jakimś gostkiem od biznesu, a na Ukrainie do dziś trzeba dać łapówkę, żeby dziecko miało lepszy stopień z kartkówki, a następną, żeby przeszło z klasy do klasy.

Dziś równie rewelacyjny mjr wywiadu Robert Cheda - jak to on zawsze - równie świetnie opowiedział o systemie korupcyjnym wspólnym dla putinowskiego ZSRR i obecnej Ukrainy. A zacnej pani Tymoszenko nie pominął, która teraz też jeszcze podskakuje. A nie zapomnę tej pani w fotoreportażach i reportażach sprzed 30+ lat, jak w kurewskim czarnym lateksowym wdzianku handlowała na łóżku taśmami VHS.

Napisano
1 godzinę temu, MarekA napisał:

W Sopocie ich uczczono: deptak im. Bohaterów Monte Cassino.

W końcu lat 80tych miałem miałem kolegę z Olsztyna, którego ojciec - kierownik w olsztyńskim zakładzie jeszcze opowiadał że miał trzech pracowników z krzyżami za za Monte Cassino. Tylko dwóch Krzyże Walecznych za zdobywanie a jeden Żelazny Krzyż za obronę. Po Stalingradzie Niemcom brakowało ludzi, i brali Polaków z ziem wcielonych do Rzeszy tak jak dzisiaj Rosjanie biorą ludzi z Doniecka i Ługańska. Historia lubi się powtarzać. 

Napisano (edytowane)
1 godzinę temu, Czlowieksniegu napisał:

...kiedyś "NIE" Urbana zrobiło szybką akcję, czy N polityków i podobnych kreatur poprze "akcję" upamiętnienie obrońców MC- znakomita większość nie złapała tematu i wyraziła aplauz i poparcie :-)

A czy dziś, męty partii piss po 4 klasach podstawówki „złapały temat”?

Cudowne zjawisko z roku 2018.

image.thumb.jpeg.60a920e46381eb55fa90a6e91247ae30.jpeg

Edytowane przez Jedburgh_Ops
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie