Czlowieksniegu Napisano 7 Sierpień 2023 Autor Napisano 7 Sierpień 2023 Dennis... obiektywizm obiektywizmem, ale "tylko" mi się wydaje, że ty rączki z radości zacierasz widząc problemy Ukraińców? Z ciekawości pytam, dla kolegi.... Drugi i raczej ostatni raz....
Jedburgh_Ops Napisano 7 Sierpień 2023 Napisano 7 Sierpień 2023 26 minut temu, Czlowieksniegu napisał: Z ciekawości pytam, dla kolegi.... Jaki cierpliwy kolega. Anioł jakiś. Pozdrów go ode mnie, bo naprawdę go szczerze podziwiam. W mojej czterdziestce piątce kurek już dawno sam się odciągnął i nawet nie wiem, jak i kiedy? Niedobra, niegrzeczna .45, nie taka cierpliwa... 26 minut temu, Czlowieksniegu napisał: Drugi i raczej ostatni raz.... No!
Tyr Napisano 7 Sierpień 2023 Napisano 7 Sierpień 2023 5 minut temu, Jedburgh_Ops napisał: Jaki cierpliwy kolega. Anioł jakiś. Pozdrów go ode mnie, bo naprawdę go szczerze podziwiam. W mojej czterdziestce piątce kurek już dawno sam się odciągnął i nawet nie wiem, jak i kiedy? Niedobra, niegrzeczna .45, nie taka cierpliwa... No! Mam nadzieje, że za paskiem nosisz a nie wymachujesz na prawo i lewo:)
Jedburgh_Ops Napisano 7 Sierpień 2023 Napisano 7 Sierpień 2023 1 minutę temu, Tyr napisał: Mam nadzieje, że za paskiem nosisz a nie wymachujesz na prawo i lewo:) Jestem patriotą, więc wzoruję się na guru „Suwerennej Polski” - noszę tak, żeby wszyscy widzieli.
Jedburgh_Ops Napisano 7 Sierpień 2023 Napisano 7 Sierpień 2023 2 minuty temu, bodziu000000 napisał: a teraz coś o patryjotach polskich Jako szanujący się patriota uważam, że należy pokazać tych bohaterskich obrońców Monte Cassino i oddać im hołd.
MarekA Napisano 7 Sierpień 2023 Napisano 7 Sierpień 2023 14 minut temu, Jedburgh_Ops napisał: Jako szanujący się patriota uważam, że należy pokazać tych bohaterskich obrońców Monte Cassino i oddać im hołd. W Sopocie ich uczczono: deptak im. Bohaterów Monte Cassino. 1
Czlowieksniegu Napisano 7 Sierpień 2023 Autor Napisano 7 Sierpień 2023 Marek Jakby nie patrzeć, to "Bohaterów Monte Cassino" wygląda mocno inaczej niż "Bohaterskich obrońców MC..." btw- kiedyś "NIE" Urbana zrobiło szybką akcję, czy N polityków i podobnych kreatur poprze "akcję" upamiętnienie obrońców MC- znakomita większość nie złapała tematu i wyraziła aplauz i poparcie :-) EOT
Jedburgh_Ops Napisano 7 Sierpień 2023 Napisano 7 Sierpień 2023 1 godzinę temu, Czlowieksniegu napisał: ...obiektywizm obiektywizmem, ale... Od wczoraj zapanowała w PL moda na urealnienie spraw ukraińskich. W dużym podkaście wspaniała, rewelacyjna Anna Maria Dyner opowiedziała o korupcji w putinowskim ZSRR i na obecnej Ukrainie. My tu się podniecamy, że „Chlebuś” po cichu na stacji paliw rozmawiał z jakimś gostkiem od biznesu, a na Ukrainie do dziś trzeba dać łapówkę, żeby dziecko miało lepszy stopień z kartkówki, a następną, żeby przeszło z klasy do klasy. Dziś równie rewelacyjny mjr wywiadu Robert Cheda - jak to on zawsze - równie świetnie opowiedział o systemie korupcyjnym wspólnym dla putinowskiego ZSRR i obecnej Ukrainy. A zacnej pani Tymoszenko nie pominął, która teraz też jeszcze podskakuje. A nie zapomnę tej pani w fotoreportażach i reportażach sprzed 30+ lat, jak w kurewskim czarnym lateksowym wdzianku handlowała na łóżku taśmami VHS.
Cypis Napisano 7 Sierpień 2023 Napisano 7 Sierpień 2023 17 minut temu, bodziu000000 napisał: Automat do ustawiania działa od razu na pozycji , szacun 1
Le Mo Napisano 7 Sierpień 2023 Napisano 7 Sierpień 2023 1 godzinę temu, MarekA napisał: W Sopocie ich uczczono: deptak im. Bohaterów Monte Cassino. W końcu lat 80tych miałem miałem kolegę z Olsztyna, którego ojciec - kierownik w olsztyńskim zakładzie jeszcze opowiadał że miał trzech pracowników z krzyżami za za Monte Cassino. Tylko dwóch Krzyże Walecznych za zdobywanie a jeden Żelazny Krzyż za obronę. Po Stalingradzie Niemcom brakowało ludzi, i brali Polaków z ziem wcielonych do Rzeszy tak jak dzisiaj Rosjanie biorą ludzi z Doniecka i Ługańska. Historia lubi się powtarzać.
Jedburgh_Ops Napisano 7 Sierpień 2023 Napisano 7 Sierpień 2023 (edytowane) 1 godzinę temu, Czlowieksniegu napisał: ...kiedyś "NIE" Urbana zrobiło szybką akcję, czy N polityków i podobnych kreatur poprze "akcję" upamiętnienie obrońców MC- znakomita większość nie złapała tematu i wyraziła aplauz i poparcie :-) A czy dziś, męty partii piss po 4 klasach podstawówki „złapały temat”? Cudowne zjawisko z roku 2018. Edytowane 7 Sierpień 2023 przez Jedburgh_Ops
Rekomendowane odpowiedzi