Skocz do zawartości

Figury ● Rozdział VII


Rekomendowane odpowiedzi

Chyba już po patriotycznych ławeczkach, ale kto przytulił kasę to jego. A ja mam pomysł na patriotyczne pisuary. Jeden warunek - 10% zysku netto dla mnie.

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/kontrowersje-wokol-patriotycznych-laweczek-beda-tylko-do-konca-listopada/kn2zkc4,79cfc278

 

Edytowane przez balans
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

vs

 

Lubelski Węgiel "Bogdanka" ogranicza wydobycie węgla i nie będzie w stanie wykonać umów ze spółkami z Grupy Kapitałowej Enea. Firmy mogą nie otrzymać w tym roku nawet około 1,44 miliona ton surowca - poinformował w sobotę zarząd poznańskiej spółki energetycznej.

Zarząd spółki Enea poinformował w sobotę o pismach otrzymanych 16 września br. od firmy Lubelski Węgiel "Bogdanka". Jak czytamy, spółka Lubelski Węgiel "Bogdanka" wskazała w przesłanych pismach "na zaistnienie okoliczności uniemożliwiających wykonanie umów ze spółkami wytwórczymi z Grupy Kapitałowej Enea na dostawy węgla kamiennego".

Chodzi o niewykonanie umów ze spółkami Enea Wytwarzanie, Enea Elektrownia Połaniec oraz Enea Ciepło.

W scenariuszu pesymistycznym chodzi o brak możliwości dostarczenia wolumenu około 1 mln 441 tys. ton węgla do końca 2022 roku. Informacje spółki LW "Bogdanka" nie odnoszą się do dostaw w kolejnych latach - zaznaczyła Enea.

Bogdanka to spółka akcyjna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, ale prawie dwie trzecie jej akcji ma kontrolowana przez Skarb Państwa Enea.

 

 

Czyli spółka córka właśnie "niespodziankę" innej spółce córce.. Ciekawe, gdzie byli rodzice...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Tyr napisał:

Przygłupów nie brakuje. Niektórzy nawet twierdzą, że nie tusk a kaczyński jest prorosyjski i jakieś przerobione fotki wstawiają:) 

Masz rację, kryptogej nie jest prorosyjski. Jemu się po prostu marzy rosyjski ustrój polityczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie