Skocz do zawartości

Figury ● Rozdział VII


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 11.09.2022 o 15:19, bodziu000000 napisał:

 

 

Jakim trzeba być przygłupem lub szukać przygłupów wśród odbiorców tego przekazu, że przygłup jaszczur jest chroniony przez tych na których pluje w łukaszenkowskiej tv... Normalnie gienierał, bohater z Aurory, Pytel wysiada ze swoimi spiskowymi teoriami;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eksperci PAN: nie można twierdzić, że katastrofa ekologiczna na Odrze miała przyczynę naturalną

W żadnym wypadku nie można twierdzić, że katastrofa ekologiczna na Odrze miała przyczynę naturalną - wynika z raportu interdyscyplinarnego zespołu doradczego ds. kryzysu klimatycznego działającego przy prezesie PAN.

[...]

https://www.teraz-srodowisko.pl/aktualnosci/polska-akademia-nauk-rzeka-odra-12369.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tyr napisał:

Znowu bzdety, jak zawsz wypisujesz... 100 tysięcy to bańka?

Była podana informacja, że wszystkie koszty tego pseudo patriotycznego badziewia wyniosły 900 tyś. A 100 tyś, to pewnie tyle, ile te MISIE kosztowały w realizacji, bo przecież nie są wykonane z hebanu czy innego cedru...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, bjar_1 napisał:

Głód nam grozi, skoro taki dzban ma się zajmować rolnictwem...

Ciekawi mnie jak to wszystko będzie wyglądało na wiosnę , kiedy śniegi już stopnieją , kiedy zobaczymy co się pod nim kryło. Dla takich kowalskich i jemu podobnych może to być ostatnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bjar_1 napisał:

Prawilnie przypominam: 

 

Do jakiej roboty?, typ w życiu nic produktywnego nie zrobił, żyje za nasze i z łaski prezesa. Jestem pewien że umarł by z głodu prowadząc cokolwiek na własny koszt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vs

 

Morawiecki

"Ci, którzy proponują, by natychmiast podnieść wynagrodzenia, na przykład o 20 procent, są twórcami inflacji"

 

Kaczyński

"Tam, gdzie jest nacisk na duże podnoszenie płac, tam się nie cofamy. Robimy to z bólem, zawsze chętnie podwyższalibyśmy płace, ale to doprowadziłoby do sytuacji tureckiej, gdzie inflacja dobiega do 100 proc. "
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Czlowieksniegu napisał:

vs

 

Morawiecki

"Ci, którzy proponują, by natychmiast podnieść wynagrodzenia, na przykład o 20 procent, są twórcami inflacji"

 

Kaczyński

"Tam, gdzie jest nacisk na duże podnoszenie płac, tam się nie cofamy. Robimy to z bólem, zawsze chętnie podwyższalibyśmy płace, ale to doprowadziłoby do sytuacji tureckiej, gdzie inflacja dobiega do 100 proc. "
 

 

I czego nie rozumiesz? 

Inflacja to zyski do budżetu na rozkradanie i rozdawnictwo przed wyborami. Do wyborów będzie na co zrzucić wzrost inflacji. Po wyborach niech się ludzie zjadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karpik....

 

Jak sięgniesz do moich wpisów a propos i exilibris inflacji, które popełniłem N miesięcy temu, to zauważysz, że napisałem:

- inflacja dla przewodniej partii narodu, to kura znosząca złote jaja...
- jaj jest nieprzebrana ilość...
- przy wpisanej w budżet inflacji w wysokości +/- 4 %, rząd aż skacze z radości...

- a, że ryby najlepiej łowi się w mętnej wodzie, to +/- 480 MILIARDÓW złotych jest wyłączone z budżetu i spod kontroli parlamentu...

 

PS A to, że przedstawiciele i członki udają (?), że nie wiedzą co to inflacja bazowa, to już inna bajka... zawsze 101 % inflacji można na Putina, Tuska, wegan, cyklistów, Żydów i żydów zwalić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

karpik....

 

Jak sięgniesz do moich wpisów a propos i exilibris inflacji, które popełniłem N miesięcy temu, to zauważysz, że napisałem:

- inflacja dla przewodniej partii narodu, to kura znosząca złote jaja...
- jaj jest nieprzebrana ilość...
- przy wpisanej w budżet inflacji w wysokości +/- 4 %, rząd aż skacze z radości...

- a, że ryby najlepiej łowi się w mętnej wodzie, to +/- 480 MILIARDÓW złotych jest wyłączone z budżetu i spod kontroli parlamentu...

 

PS A to, że przedstawiciele i członki udają (?), że nie wiedzą co to inflacja bazowa, to już inna bajka... zawsze 101 % inflacji można na Putina, Tuska, wegan, cyklistów, Żydów i żydów zwalić...

Wiem, że wiesz. Retorycznie zapytałem. 

Żeby tylko nie przesadzili, bo jak do wyborów ceny pójdą o 100%(niektórych produktów już po) to "klasa średnia" bardzo to odczuje i będzie raban. Biedny przyzwyczajony do walki o życie, ale jak człowiekowi, który ma budżet domowy 7-8 tysi nie starczy do pierwszego to sprzedawcy taczek zarobią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie