Skocz do zawartości

Figury ● Rozdział VII


Rekomendowane odpowiedzi

Z pozdrowieniami:

Jestem głęboko przekonany, że przyjdzie taki dzień, kiedy będziemy mieli w Warszawie Budapeszt - mówił Jarosław Kaczyński po ogłoszeniu sondażowych wyników wyborów.

vs

Ceny dóbr i usług konsumpcyjnych na Węgrzech w lipcu były średnio o 13,7% wyższe niż w analogicznym miesiącu roku ubiegłego – podał węgierski Centralny Urząd Statystyczny (KSH). To rezultat wyższy od oczekiwanych przez ekonomistów 13,1% oraz zdecydowanie wyższy od 11,7 % odnotowanych w czerwcu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

srbm... ponieważ Onet, to z dedykacją dla ciebie... i wszystkich wiernych...

 

Lej żużlowy w Elektrowni Nowe Jaworzno wymaga naprawy, przez co wbrew zapowiedziom, blok węglowy nie wznowi pracy w środę wieczór - wynika z informacji onet.pl. Postępowanie w sprawie sytuacji wewnątrz elektrowni wszczął nawet Urząd Dozoru Technicznego. Jeszcze we wtorek prezes Tauronu zapewniał, że o żadnej awarii nie ma mowy.

 

PS A teraz RAFAKO, co było do przewidzenia pokaże gest Kozakiewicza i kolejne -set milionów złotych przewodnia partia narodu, dosłownie i w przenośni, spali...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, balans napisał:

Ja już dawno temu przepowiedziałem, że to się tak skończy(...)

Tak za bardzo sobie nie schlebiaj bo w każdym z nowych tematów zawsze przewidujesz najczarniejszy scenariusz.

No, może jednak nie w każdym - tych co dotyczą PiS i Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, balans napisał:

Ja już dawno temu przepowiedziałem, że to się tak skończy. Ale tak to jest, jak się nawiedzeni amatorzy biorą za rządzeni państwem, a obywatele za to płacą...

https://www.onet.pl/biznes/newsweek/gaz-z-norwegii-i-danii-nie-poplynie-baltic-pipe-pgnig-nie-ma-kontraktow/3jd92c6,452ad802

 

Pytanie retoryczne. Czy ktoś odpowie za wydanie miliardów na rurociąg bez podpisania wcześniej jakichkolwiek kontraktów?

Już dobre 3 miechy temu mówiło się, że przy brakach m.i w Niemczech, to tam popłynie gaz. My też go będziemy mieli. Rewersem z Niemiec za gruby szmal. 

Oczywiście pisiory znajdą winę w Niemcach a nie w tym, że skłócili się ze wszystkimi w Europie. 

Jakby mi sąsiad zostawiał notorycznie śmieci na wycieraczce to raczej bym mu prezentów nie robił.

  • Tak trzymać 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie