Skocz do zawartości

Figury ● Rozdział VII


Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Czlowieksniegu napisał:

toska- myślisz, że Sakiewicz czy Gójska nie wiedzieli, czy nie znali treści?

 

Ciężko stwierdzić ale jedno jest pewne tak zaangażowany człowiek mylić się nie może.

Publicystyka tego nurtu ma niewiele wspólnego z walką z realnym wrogiem bo jak by tak było w istocie rzeczy to musiała by zjadać własne dzieci.

Jarosław ty coś jeszcze jesteś winien bratu.......

Aż strach pomyśleć co on może jeszcze oddać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toska- a ja jestem 101 % przekonany, że bez wiedzy dwojga wymienionych, to pozostali nawet palcem nie kiwną...

A sam tekst ciekawie się wpisuje w działalność na Forum pewnego zwolennika, który non-stop Giertycha cytuje, który o takim zagrożeniu ze strony przewodniej partii narodu wspomina...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

toska- a ja jestem 101 % przekonany, że bez wiedzy dwojga wymienionych, to pozostali nawet palcem nie kiwną...

A sam tekst ciekawie się wpisuje w działalność na Forum pewnego zwolennika, który non-stop Giertycha cytuje, który o takim zagrożeniu ze strony przewodniej partii narodu wspomina...

 

Myślę że przeceniasz ich koordynację w ofensywnie medialnej ich przekaz raczej składa się z fobii poszczególnych egzemplarzy a że są one spójne to dowodzi tylko tego jak zbudowane jest to środowisko .

W momencie jakiejś wtopy natychmiast rozwiązuje się problem ostrzem brzytwy.

Osobiście Giertycha nie lubię i to nie za inteligencję czy jej brak ale za kierowanie się koniunkturą polityczną a to mu za bardzo nie wychodzi 

Bardziej szkodzi niż pomaga.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toska...

Po pierwsze primo- uderz w stół, a srbm się odezwie...

Po drugie primo- zwróć uwagę, że Giertych przy indywiduach typu Richard Czarnecki, to jest stały w swym światopoglądzie...

Po trzecie- jedyne, co od strony mediów trzyma tą menażerię w stadzie, to kasa i dojścia do niej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy dosyć przypominania analiz tak znamienitych osobistości jak Władysław Frasyniuk.   Przypominam, że nie ma czegoś takiego jak stan wojenny "do potęgi". Został wprowadzony w 2016 i nie przypominam sobie aby go odwołano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Czlowieksniegu napisał:

fala- nie karm trolla...

Yety, a bo to takie pokolenie co biedy nie znało a teraz się rzuca jak wesz na grzebieniu. W Serbii też wyrosło pokolenie co wojny nie widziało i coś zaczynają działać, tylko jak to pro ruska dzicz to z grubej rury jadą, nasze co najwyżej rzucą jakimś gównem, ale kto wie jak ichnim idolom zacznie być gorąco w dupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Czlowieksniegu napisał:

toska...

Po pierwsze primo- uderz w stół, a srbm się odezwie...

Po drugie primo- zwróć uwagę, że Giertych przy indywiduach typu Richard Czarnecki, to jest stały w swym światopoglądzie...

Po trzecie- jedyne, co od strony mediów trzyma tą menażerię w stadzie, to kasa i dojścia do niej...

A propos Rysia to wiadomo że on z tych najgłupszych ale czy najwredniejszych?

Ciekawym społecznie eksperymentem było by wyszarpniecie dywanika (subwencji z budżetu) z pod szeroko pojętej gałęzi gospodarki zwanej mediami publicznymi.

A tu yeti co poszło nie tak....

jaroslaw_kaczynski_roman_giertych.jpg__655x0_q85_crop_subsampling-2_width-655.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

Wiesz... ode mnie abonament za posiadanie telewizorów i radia, to raz na kilka lat komornik wespół zespół z naczelnikiem US Wrocław-Fabryczna...

 

Yety, mieszkałem e pewnym kraju gdzie przy zakupie telewizora trzeba było od razu opłacić abonament, bez tego nie sprzedali. Kraj ten długo bronił się przed uruchomieniem telewizji.TV powstała dopiero w 1976 roku mimo iż planowano ją powołać już w 1953, bo konserwatywne rządy w okresie apartheidu uznawały ją za niemoralny wynalazek, twierdziły że może mieć zły wpływ na młodzież i "mniej rozwinięte rasy" obawiano się także, że w tv będzie dominował język angielski, co spowoduje spadek znaczenia języka afrykanerskiego. To były panie czasy, to se ne vrati. Za randa bak do pełna ..............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szef rządu o wakacjach kredytowych:

"Im większa rata kredytu, tym większa oszczędność” –  Mateusz Morawiecki.

 

Gdybym miał jakiś kredyt to bym się wpienił, a tak to tylko mogę się pośmiać z ludzi, którzy są jego wyborcami a uważa ich za skończonych debili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

17 minut temu, karpik napisał:

Szef rządu o wakacjach kredytowych:

"Im większa rata kredytu, tym większa oszczędność” –  Mateusz Morawiecki.

 

Gdybym miał jakiś kredyt to bym się wpienił, a tak to tylko mogę się pośmiać z ludzi, którzy są jego wyborcami a uważa ich za skończonych debili.

No , ci co wierzą że będą zapier...ć za miskę ryżu bogactwa się dorobią.

Edytowane przez fala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Czlowieksniegu napisał:

toska

"szeroko pojętej gałęzi gospodarki zwanej mediami publicznymi. "

te publiczne to od domu publicznego i personelu?

Wiesz... ode mnie abonament za posiadanie telewizorów i radia, to raz na kilka lat komornik wespół zespół z naczelnikiem US Wrocław-Fabryczna...

 

W sumie i tu i tu płacisz i cię ruchają ale jednak w burdlu coś ta przyjemność jakby większą.

A problem w tym że nie doceniasz przeciwnika......

A tu taki rare poszedł ciekawe kto zanabył.

R9mYNUHsawLzPWouWbAHTX3pUplhCd9S.png

Edytowane przez toska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie