Skocz do zawartości

Figury Level V


fala

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

takafura

"A spadaj, mam ciekawsze zajęcia niż udowadnianie że większość osób spod ***** *** popiera już teraz aborcje na życzenie, jutro eutanazję, a za chwilę będzie tak nowocześnie jak w Holandii. "

 

 

Mocno merytorycznie i na temat odpowiedziałeś...
Z ciekawości- masz nadzieję, że jak kogoś błotem obrzuci, to coś się do niego przyklei? Może.. ale pamiętaj, że sobie rączki pobrudzisz na 100 %.

Serio ? Mam Ci recenzować postulaty np. Strajku Kobiet" ?

A co do Lisa:

Jako ojciec jestem dumny z moich córek, które nie tylko popierają protesty, ale w nich uczestniczą( chodzi oczywiście o protesty związane z orzeczeniem Trybunału Konstytucyjnego ws. dopuszczalności aborcji).

Nie rozumiem czemu w tak prostej i oczywistej sprawie rżniesz głupa ?

Edytowane przez takafura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takafura

"Jako ojciec jestem dumny z moich córek, które nie tylko popierają protesty, ale w nich uczestniczą( chodzi oczywiście o protesty związane z orzeczeniem Trybunału Konstytucyjnego ws. dopuszczalności aborcji)."

vs

"A niby za aborcją, eutanazją ;) "

Ale masz rację, dam sobie spokój... dyskusja o prawie do aborcji z osobą, dla która nie rozumie "niuansu" pt PRAWO DO większego sensu nie ma.

Tym bardzie, im bardziej kolejny raz proszony o przykłady, nazwiska, itp, itd odwracasz kota ogonem, a później z podkulonym uciekasz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, takafura napisał:

Jak ktoś być może nie uznaje 10 przykazań to może coś wspólnego się znajdzie w prawie naturalnym..

Nie lawiruj. W prawie okołonaturalnym są takie kwiatki typu:  " obarczę cię niezmiernie wielkim trudem twej brzemienności, w bólu będziesz rodziła dzieci". Od kiedy zaczniemy zabraniać analgezji okołoporodowej? 

A propos, protestanci i żydzi uznają in-vitro, to w kontekście prawa naturalnego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Czlowieksniegu napisał:

Trójmorze :-)

 

Czechy, Słowacja i Węgry złamały embargo na handel bronią z Białorusią?

Trzy europejskie firmy z Czech, Słowacji i Węgier mogły złamać embargo nałożone na Białoruś przez UE i sprzedawać broń reżimowi Aleksandra Łukaszenki - poinformował portal EUobserver. Chodzi o embargo nałożone w 2011 i 2014 roku na Rosję i Białoruś. Firmy z trzech wymienionych krajów miały handlować bronią poprzez mołdawskich pośredników. 

Jak ustalił EUobserver, czeska państwowa spółka Česká Zbrojovka próbowała wyeksportować przez Mołdawię do Rosji ponad 100 karabinów i pistoletów.

W procederze miała brać także udział węgierska firma De Fango oraz słowacka firma XXeurope.

Rok temu firmy te miały także eksportować setki sztuk amunicji na Białoruś. Również wykorzystano w tym celu pośredników mołdawskich. 

Mołdawskie władze poinformowały o procederze Unię w lipcu bieżącego roku. Jako potencjalnych pośredników w nielegalnym handlu bronią wymieniono mołdawską firmę zbrojeniową Cartuș, rosyjską firmę Alliance i białoruską Outdoor Team.

Mołdawski MSZ poinformował także o zatrzymanym transporcie z Węgier wyprodukowanej w Szwajcarii i Finlandii amunicji.

Informacje te w stosownym zakresie potwierdził także słowacki resort spraw zagranicznych. Słowacki MSZ poinformował, że firma XXeurope w kwietniu 2020 roku złożyła wniosek o licencję eksportową na amunicję do użytku cywilnego. Odbiorcą amunicji miała być Mołdawia. Ostatecznie XXeurope nie otrzymała zgody na eksport.

Česká Zbrojovka i De fango zaprzeczyły, że miały cokolwiek wspólnego z nielegalnym eksportem broni.

UE zwróciła się już także do Czech, Węgier i Słowacji o udzielenie stosownych wyjaśnień w sprawie.

EUobserver wskazał także, że KE i Europol są w posiadaniu dokumentów, z których wynikają dziwne schematy reeksportu broni do Mołdawii.

Reżim Łukaszenki, tłumiąc protesty po sfałszowanych wyborach prezydenckich, korzystał z broni wyprodukowanej w Europie. Widać to na licznych zdjęciach uzbrojenia milicjantów pacyfikujących pokojowych demonstrantów.

https://www.fronda.pl/a/czechy-slowacja-i-wegry-zlamaly-embargo-na-handel-bronia-z-bialorusia,168012.html

 

Yety, sto karabinów, setki sztuk amunicji.... tyle to sięwysyła jako próbkę a nie jakiś poważny kontrakt. Przecież do sprzedaży takiej ilości to trzeba jeszcze dołożyć, no chyba że jeden karabin to ze $20K a jeden nabój to $100. No to może coś na plus wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, takafura napisał:

A spadaj, mam ciekawsze zajęcia niż udowadnianie że większość osób spod ***** *** popiera już teraz aborcje na życzenie, jutro eutanazję, a za chwilę będzie tak nowocześnie jak w Holandii.

Ziemia jest okrągła, jak masz wątpliwości to se sam googlaj ;)

Ja pierd.......... jaki bezmózg .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, takafura napisał:

Z sympatii pominąłeś alkoholizm, narkotyki, pedofilie i choroby psychiczne ;)

No tu to prędzej katabas pasuje- wypisz wymaluj :) 

A do tego, jak ktoś uparcie stara się mówić mi  jak mam żyć , to wybacz ale zawsze podejrzewam jakieś zaburzenia psychiczne, i to bez względu czy to jakiś oficer kultu czy człowieczek z lasu.

  • Tak trzymać 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, szutnik napisał:

No tu to prędzej katabas pasuje- wypisz wymaluj :) 

A do tego, jak ktoś uparcie stara się mówić mi  jak mam żyć , to wybacz ale zawsze podejrzewam jakieś zaburzenia psychiczne, i to bez względu czy to jakiś oficer kultu czy człowieczek z lasu.

Kononowicz ( nie będzie niczego) czy "róbta co chceta"  Twoją dewizą życiową ?

I czy ktoś Ci tu mówi jak musisz żyć ? Raczej padło stwierdzenie jak warto żyć - to też zbyt wiele  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, takafura napisał:

Kononowicz ( nie będzie niczego) czy "róbta co chceta"  Twoją dewizą życiową ?

I czy ktoś Ci tu mówi jak musisz żyć ? Raczej padło stwierdzenie jak warto żyć - to też zbyt wiele  ?

Niech sobie każdy żyje wedle swoich wartości które wyznaje,  tylko jeden warunek: za swoje przez siebie zarobione pieniądze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, takafura napisał:

Kononowicz ( nie będzie niczego) czy "róbta co chceta"  Twoją dewizą życiową ?

I czy ktoś Ci tu mówi jak musisz żyć ? Raczej padło stwierdzenie jak warto żyć - to też zbyt wiele  ?

Jak rozumiem , masz macicę i chcesz decydować o niej? Czy może o innych macicach też? Jesteś za zakazem eutanazji dla siebie czy dla wszystkich? Wpierasz jakieś przykazania i inne bzdurne prawa naturalne sobie  czy innym ? Wracaj do kruchty i nie ucz innych jak mają ( i wg. jakich zasad) żyć.

 

  • Tak trzymać 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, srbm napisał:

Nagły przypływ sympatii dla starszych pań wśród miłośników demokracji jest naprawdę wzruszający. Mam nadzieję, że utrzyma przez dłuższy czas.

Natomiast w twoim środowisku starsze panie od niedzieli jak widzę zbyt duża estymą się nie cieszą .

Edytowane przez fala
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, szutnik napisał:

Jak rozumiem , masz macicę i chcesz decydować o niej? Czy może o innych macicach też? Jesteś za zakazem eutanazji dla siebie czy dla wszystkich? Wpierasz jakieś przykazania i inne bzdurne prawa naturalne sobie  czy innym ? Wracaj do kruchty i nie ucz innych jak mają ( i wg. jakich zasad) żyć.

 

Skąd Taki nagły ból dupy ? To przecież tylko lajtowe rozważania.

I czemu sam czynisz to co innym zarzucasz - coś mi tam zakazujesz, nakazujesz. Odrobina konsekwencji wskazana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie