Skocz do zawartości

Figury Level V


fala

Rekomendowane odpowiedzi

51 minut temu, takafura napisał:

Gdyby mi kazali zaśpiewać hymn to bym pewnie obywatelstwo stracił ;)

Obywatelstwa RP możesz się tylko zrzec, nikt cię pozbawić nie może, wiedzę nawet i w tym temacie masz opanowana tak jak i w pozostałych. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 2021 roku prezes URE trzykrotnie zgadzał się na podwyżkę cen wnioskowaną przez spółkę PGNiG Obrót Detaliczny (spółkę córkę PGNiG SA): w kwietniu, lipcu i wrześniu. Spółka po tych zgodach podniosła ceny klientom w całej Polsce w stosunku do obowiązujących taryf trzykrotnie, odpowiednio o: 5,6 proc.; 12,4 proc.; 7,4 proc. Ostatnia taryfa z wyższą ceną zaczęła obowiązywać od 1 października.

vs

 

PS Za chwilę się okaże, że to edytor tekstu i/lub Sasin miał na myśli GK_PGNiG a nie PGNiG Obrót Detaliczny- spółkę córkę PGNiG SA...

3c80d947-f4d4-44e9-bd54-4b9e29b22b71.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Czlowieksniegu napisał:

takafura

a propos schizofrenii....

nowy przewodniczący rady nadzorczej Polskiej Spółki Gazownictwa...

 Gdybym chciał się dostać do rady nadzorczej to kto decyduje - konkretny minister, jakieś gremium ? Ciekawi mnie kto Kujde wywindował skoro w 2019 wypłynęła jego teczka przechowywana w zbiorze zastrzeżonym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takafura

"Kujde wywindował skoro w 2019 wypłynęła jego teczka przechowywana w zbiorze zastrzeżonym"

Sprawdź z kim od -dziesięciu lat jest Ryszard powiązany...

I jakie ma znaczenie kto go wywindował? Większe znaczenie ma, kto go dalej pcha do góry, mimo że TW i się przyznał :-)*

 

 

* Kujda się przyznał, ale kiedyś czytałem na pewnym pro-rządowym Forum, że na 101% z dokumentów nie wynika, że był TW, więc na pewno to oszczerstwo...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Czlowieksniegu napisał:

I jakie ma znaczenie kto go wywindował? Większe znaczenie ma, kto go dalej pcha do góry, mimo że TW i się przyznał

 

No, nie wiem do kogo zadzwonić i gdzie złożyć podanie o przyjęcie do rady. Nie byłem TW więc choć w tym mam przewagę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

takafura...

No widzisz, taką mamy nową nomenklaturę...
Ale, mam nadzieję, widzisz i masz świadomość schizofrenii i obłudy...

W LP z 10 % rotacji kadr wyższego szczebla to układy, nepotyzm. Jestem przyzwyczajony do takich zjawisk...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takafura

"W LP z 10 % rotacji kadr wyższego szczebla to układy, nepotyzm. Jestem przyzwyczajony do takich zjawisk... "

Nie wiem z jakiej liczby liczone by było...

Ale za to krąży imienna lista "tłustych kotów", których miano ustawą spionizować, ale nie pykło, bo np teść czy inny szwagier to nie rodzina :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Czlowieksniegu napisał:

TW Ryszard :-)

Oj tam, oj tam ....się czepiasz . Przecież o dawna wiadomo , że "umiłowana partia " to zbiór pustych hasełek i niby programu politycznego . Ni to prawica , ni to lewica i podstawowe hasło - TKM . Z czasem wychodzi ,że najwięksi moralizatorzy to osoby podejrzanej konduity  ( patrz Piotrowicz), zaraz wyjdzie ,że jakiś główny homofob okaże się krypto gejem , a taki Kujda , który zapewne uczestniczył w okrawaniu emerytur szeregowym milicjantom ma się jak pączek w maśle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Czlowieksniegu napisał:

szutnik

"... jakiś główny homofob okaże się krypto gejem..."

Się i statystyka, i historia kłania...

i doświadczenie :) , że jak słyszysz " łap złodzieja " , to najprawdopodobniej krzyczy sam złodziej. 

A gdy słyszysz ,że ktoś obiecuje , że zrobi ci dobrze , to już na 100% wiadomo , że zrobi  sobie dobrze a nie nam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Czlowieksniegu napisał:

szutnik

"... jakiś główny homofob okaże się krypto gejem..."

Się i statystyka, i historia kłania...

A co ty chcesz na dzielni strefę wolną od lgbt zrobić?

Edytowane przez Tyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie