Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Sposób w jaki kupiona te samoloty nadal należy krytykować. Kupując sprawdziliśmy czy środkowe części naszych samolotów nie zostały wyprodukowane w Niemczech? 

Napisano

"Mówi się że kupiliśmy najlepsze samoloty najgorzej w Europie. Mówi się że to była umowa przedwyborcza którą sami ludzie z Lockheed Martin byli ciężko zszokowani. Tj że tak ktoś od nich kupił F-35 w taki sposób."

   

 

Napisano (edytowane)
W dniu 3.04.2026 o 10:27, Merill_Marauder napisał:

Się zapytam grzecznie skąd pieniądze na tą mrzonkę ze 160 samolotami?

Glapa z burdeltatą wygenerują na stratach NBP. A na serio to będzie po sarmacku, zastaw się a postaw się. W tym kraju nie ma ciągłości projektów i zobowiązań jest tylko bezsensowna szarpanina od wyborów do wyborów aby lud ciemny ogłupić  byle by oddał na lepszego ogłupiacza głos w wyborach. Jeszcze kilka takich zakupów i RP będzie musiała ogłosić upadłość konsumencką.

Edytowane przez fala
Napisano
Godzinę temu, karpik napisał:

Zobacz tępuro z którego to roku.

Oczekujesz zbyt wiele, 

Napisano
Godzinę temu, M81 napisał:

 

Żałośnie i przeciwskutecznie ta Twoja agitacja się prezentuje - rzucasz tak głupie argumenty, że opcja którą popierasz wiecej na tym traci niż zyskuje, aż mi się Tyr przypomniał odrazu, on też tak umiał "przekonywać"- zabawne że poglądy też macie podobne.

  • Tak trzymać 2
Napisano
28 minut temu, M81 napisał:

Film pochodzi z konta Assada/Kosiniaka

😄

Lepiej by ubrał  jakieś wdzianko w modne bojowe ciapy, postawił kilku szeregowców "na baczność" za sobą jako tło  oraz dyspozycyjnego generała po prawicy dla większej powagi i normalnie jak prawilny  minister obrony zwołał konferencje prasową żeby siebie pochwalić i opozycje poobwiniać  - wtedy by było dobrze?

Napisano
57 minut temu, M81 napisał:

Film pochodzi z konta Assada/Kosiniaka

😄

Widząc Twój wpis myślę: no clown wrzucił filmik z clownem. Bo taka o Was prawda. Ale w sumie ten filmik to jest taki trolling geniusz! Gdzie tu masz wystraszonych żołnierzy na baczność, księdza co wodą święconą zalewa elektronikę, lub żonę posła z pobliskiej wsi, co stuka szampanem po blachach. Mamy tu 100 % hamerykański trolling 😎

Napisano
1 godzinę temu, M81 napisał:

Film pochodzi z konta Assada/Kosiniaka

😄

Każdy sposób dobry , żeby przykryć wały z Daglezjami i karetkami .

Napisano

A w okresie międzywojennym też mieliśmy nazwy ni z gruchy nie z pietruchy PZL 23 Karaś - co ma wspólnego samolot z rybą ???  równie dobrze można było nazwać PZL 23 Glista . lub PZL 37 Łoś - zgadza sie że pilotowanie tej maszyny wymagało od pilotów dobrego wyszkolenia - jak jakiś łoś siadł za sterami to zaraz była kraksa i dlatego tak dużo utracono tych samolotów przed wybuchem wojny. Ale nazwa także bez sensu. Zwierzę ociężałe i wcale nie takie agresywne oraz praktycznie samotnicze . Takie bydle dobre do ustrzelenia przez nawet marnego myśliwego. Ale u nas takie nazwy nadawano zawsze przez umysłowo ociężałych . Okręty podwodne z nazwami Orzeł , Sep . Wilk Ryś Żbik  no typowo morskie zwierzęta . Jak by nie można było nazwać Szczupak lub Sum , oż kurcze przecież Sum to samolot. Więc nazwa Husarz jest zdecydowanie lepsza niż IRYDA !!!!. - grecka bogini tęczy !! przecież greckie boginie były naszymi boginiami od zaranie historii Polski. Znam parę nazw bogiń nieba w które wierzą Pigmeje można je przytulic do nazw polskich przyszłych letadeł. 

Napisano
4 minuty temu, Landszaft napisał:

A w okresie międzywojennym też mieliśmy nazwy ni z gruchy nie z pietruchy PZL 23 Karaś - co ma wspólnego samolot z rybą ???  równie dobrze można było nazwać PZL 23 Glista . lub PZL 37 Łoś - zgadza sie że pilotowanie tej maszyny wymagało od pilotów dobrego wyszkolenia - jak jakiś łoś siadł za sterami to zaraz była kraksa i dlatego tak dużo utracono tych samolotów przed wybuchem wojny. Ale nazwa także bez sensu. Zwierzę ociężałe i wcale nie takie agresywne oraz praktycznie samotnicze . Takie bydle dobre do ustrzelenia przez nawet marnego myśliwego. Ale u nas takie nazwy nadawano zawsze przez umysłowo ociężałych . Okręty podwodne z nazwami Orzeł , Sep . Wilk Ryś Żbik  no typowo morskie zwierzęta . Jak by nie można było nazwać Szczupak lub Sum , oż kurcze przecież Sum to samolot. Więc nazwa Husarz jest zdecydowanie lepsza niż IRYDA !!!!. - grecka bogini tęczy !! przecież greckie boginie były naszymi boginiami od zaranie historii Polski. Znam parę nazw bogiń nieba w które wierzą Pigmeje można je przytulic do nazw polskich przyszłych letadeł. 

Dokładnie, dlaczego nie F-35 Świtezianka? 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie