Skocz do zawartości

Generał zwolniony przez Macierewicza o katastrofalnej sytuacji polskiego lotnictwa


Rekomendowane odpowiedzi

MarekA, nic nie jest dane raz na zawsze. Czy UE przetrwa, czy NATO przetrwa, nie mam złotej kuli by wróżyć. Jeżeli UE czy NATO będą realizowały politykę zgodną z interesami Niemiec, to mamy jeszcze trochę spokoju. Jak długo, na to próbują odpowiedzieć różne thin tanki. Warto poczytać, bo niektóre scenariusze są bardzo interesujące. Na pewno nie jest tak, że historia się skończyła jak próbował udowodnić pewien znany politolog. Historia lubi się powtarzać raczej, bo silne państwa mają swoje stałe interesy, które w różnych okolicznościach próbują realizować przy użyciu różnych środków. Raz jest to Panzer-Division innym razem Onet, czy walizka marek wręczona pewnemu młodemu, dobrze się zapowiadającemu politykowi. C'est la vie:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biar_1, AM jako dobry chrześcijanin, wybaczył błędy młodości. Kiedyś chcąc studiować w WSO trzeba było zapisać się, innej drogi nie było. Demografia to załatwi.
Człowiek, który rozwalił WSI, ujawnił agentów, tw i cały ten szajs związany z SB nie będzie tolerował w WP ludzi, którzy nie są godni służyć Najjaśniejszej. Masz co do tego wątpliwości? Niejednego czerwonego AM pogonił i niejednego jeszcze pogoni, ale realia są takie, że dla dobra sprawy w tych, którzy udowodnili swoją przydatność, trzeba inwestować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

les05 (512 / 63) 2017-11-30 18:54:38

Odnośnie rozwalenia WSI porozmawiaj z chłopakami, którzy np w Afganistanie byli... Dowiesz się wielu ciekawych rzeczy, mało w dodatku pochlebnych dla AM i jego wychowanków.

Tak samo, jak ciekawe jest, dlaczego sporo procesów już przegrał* i dlaczego obaj Kaczyńscy nie zgodzili się na ujawnienie Aneksu...

ie będzie tolerował w WP ludzi, którzy nie są godni służyć Najjaśniejszej"

Oplułem kawą nie tylko monitor i biurko, ale pół pokoju... W sumie to daj mi na priv namiary na swojego dostawcę.



* oczywista oczywistość, że podatnik zapłacił...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

les05 - Niemcy próbowały narzucić swoją dominacje w Europie i przegrały obie Wojny Światowe. Wtedy tak jak i obecnie, były największą gospodarką w Europie. Rzecz w tym, że jest kilu dużych europejskich graczy, którym ta dominacja nie odpowiada i potrafią z nią skutecznie walczyć. Teorię o dwóch wrogach: jednego na wschodzie, drugiego na zachodzie i równego do nich dystansu, już przerabialiśmy. Skończyło się to tragicznie 1.IX.1939r. Czy nie powinniśmy uczyć się na błędach z przeszłości?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raport o stanie zdrowia ministra.

http://wiadomosci.wp.pl/macierewicz-chce-przeszkolic-zolnierzy-z-bezpiecznego-seksu-6193685543847553a

Nie ma przetargu na śmigłowce i nie ma czym latać, ale jest przetarg na edukatorki seksualne.

Korki od szampana w Moskwie już dawno nie strzelają, bo już dawno szampan tam się skończył na skutek wyczynów jednego z polskich świrów, że zacytuję Radosława Sikorskiego.


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Czlowieksniegu 15:32 01-12-2017
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Les05 podziwiam Ciebie za wytrwalosc :) - Panowie tutaj sa niereformowalni -pozwol im dalej czytac GW , newsweeki , onety i inne antypolskie media, niech dalej mysla , ze to minister wysyla rachunki za zniszczone podkoszulki, czy tez , ze minister jest odpowiedzialny za brak kibli na poligonie a nie jakis sierzant z kwatermistrzostwa.Niech dalej mysla , ze to minister wymysla sobie co i od kogo kupic a nie specjalisci od tego. Na szczescie Minister ma to serdecznie gdzies i robi swoje .Pozdrawiam wszystkich dyskutantow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fala nie czytaj tego, bo i tak nic nie zrozumiesz.

Husky1, ja lubię obserwować, jak po tym kiedy ich mentorów oderwano od koryta, koledzy poczuli, że nadszedł ich czas, znowu potrzebni są „pożyteczni idioci”. Z bolszewicką czujnością będą demaskować wszystko co ich chory mózg potrafi jeszcze wymyślić, bo z realną rzeczywistością już dawno się rozjechali. A jak chwilowo GW, Onet czy TVN nic nowego nie podeśle, to zawsze można rzygnąć na kurdupla albo w oczy Macierewicza - przecież kumple zawsze się z tego śmieją. Bezradność kolegów jest bardzo pocieszna.

Wasz czas panowie już minął i musicie się do tego przyzwyczaić. Jeżeli kolegów obsesje są wynikiem nadmiaru spożywanych używek, to odstawcie je, lub skorzystajcie z odpowiedniej poradni specjalistycznej. Bo kraj się zmienia i nie będzie tak jak dawniej, próżne żale i próżny wasz trud.
Macierewicza nie musicie kochać, choć on was na pewno kocha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś obsesja? Jakich mentorów? Czyich? Człeku, jeśli ktoś się nie zgadza z jedynie słuszną linią musi być oderwany od koryta/pożytecznym idiotą/widzem tvn/czytelnikiem gw/zdrajcą etc.(do wyboru). Nie wiesz o tym, że są też normalni, myślący ludzie mający w dupie tak cwaniaczków z PO jak i oszołomów z PiS? Że nie poklaskuję takim rozpieprzaczom Polski to jestem zdrajcą? Co za różnica PO czy PiS? Przecież oni żrą się na pokaz, a poza światłem kamer razem chlają wódę i wciągają kreski, bo na trzeźwo mózg nie wymyśli takich bzdetów jak oni wymyślają.

Wasz czas panowie już minął i musicie się do tego przyzwyczaić" - jaki nasz czas? Co minęło? Ja się coraz lepiej czuję i idę do przodu, to co mi niby mija? Chyba nic. Ty za to kisisz się w narodowo-pseudopatriotyczno-ojczyźnianym sosie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Les05 za trafne podsumowanie - tym mozna by zamknac ten watek - ale pewnie tak nie bedzie - bo szanowni Koledzy jeszcze poszczekaja troche na nas , co dostarczy mi jeszcze wiekszej rozrywki.
Kolego Fala dostosuj sie do rady Les05 i tak nic nie zrozumiesz..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bjar -zrodel informacji sie nie ujawnia-powinienes to wiedziec.
Pozwole sobie napisac w stylu newsweeka ;od mojego zrodal,od generalow,od osob zwiazanych z jednostkami,od jednych z wyzsza ranga dowodcow,no i od politykow oczywiscie-nazwisk nie podam , poniewaz wasze zrodla informacji tez ich nie podaja :).
Pozdrawiam serdecznie.
Chcialbym jeszcze powiedziec , ze mam wielki szacunek do wielu tutaj kolegow za ich wiedze na temat tego, co jest glownym (powinno byc)tematem tego forum, za latwosc identyfikacji zabytkow i innych naszych znajdek, za porady dotyczace konserwacji czy wiadomosci zwiazane z historia, zas wasze diagnozy medyczne ministrow , czy innych osob budza wrecz przeciwne odczucia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda Rewolucja, która obalała stary porządek pod hasłami: Wolności, Równości i Sprawiedliwości - ZAWSZE wprowadzała system dużo bardziej ZAMORDYSTYCZNY, niż ten, który właśnie obaliła.

Nie inaczej jest z Rewolucją Solidarności, w której zresztą w latach 1980-1992 jakiś tam udział brałem. Pierwszy próbował Lechu, który chciał zostać dożywotnim ojcem narodu", ale mu nie wyszło. Później przez dwadzieścia kilka lat był spokój, bo kolejne opcje rządzące Polską, były zainteresowane jedynie prywatyzacją" majątku narodowego i przerabianiem robotników na chłopów pańszczyźnianych. A ponieważ nie bardzo jest już co prywatyzować", to mamy właśnie powrót do korzeni - czy coś z Rewolucji Kulturalnej Mao z dodatkiem Orwella...

Ten etap zakończy się masowymi represjami wobec opozycji [nawet tu na forum niektórzy zaczynają obiecywać - my Was/Wrogów jeszcze za to rozliczymy] i próbą ideologicznego wychowania nowego obywatela, który myśli i czuje tak jak mu nakazuje Partia.

A później - jak to jest zawsze z rewolucjami przyjdzie kolejny, nieunikniony etap - czyli Rewolucja zacznie zjadać swoje dzieci, co prędzej czy później spowoduje kolejną rewolucję. Tyle, że ja już mogę tego nie doczekać :-[
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kol. Balans życzę ci byś doczekał wielu pogodnych dni, bo wierzę, że wszystko co najlepsze jeszcze przed tobą. Tylko nie rozumiem skąd ten pesymizm u Ciebie. Owszem, to co miało miejsce w Polsce, określa się mianem rewolucji. Określenie popularne, ale niesłuszne moim zdaniem. Gdzie Ty widzisz masowe represje po tej rzekomej rewolucji. Mija prawie trzydzieści lat, czy komuś włos z głowy spadł. Nie. Zbrodniarze, zdrajcy i złodzieje właśnie schodzą z tego świata we własnych łóżkach otoczeni przez miliony, medale i rzesze oddanych wyznawców. Mordercy ks. Popiełuszki cieszą się wolnością i bezkarnością. I Ty mówisz o represjach? Polacy w większości nie są ludźmi mściwymi i pamiętliwymi, czasami szkoda, jak historia uczy.
Czytałem kiedyś reportaż opisujący w jakich warunkach żyją i w jakich umierają ludzie, którzy uczestniczyli w strajkach w Radomiu i Ursusie. Żal serce ściska, że Polska im nie pomogła. Ale kto miał im pomóc, Wałęsa, Mazowiecki, Tusk, może ci od ośmiorniczek? Dopiero teraz Macierewicz, Kaczyński i ta ekipa próbuje coś robić.
O tworzeniu nowego człowieka nie będę pisał, bo Ty sam w to nie wierzysz, jesteś zbyt inteligentny żeby wierzyć w takie bzdury.
Całe to zamieszanie, które obserwujemy w kraju i wokół niego bierze się stąd, że Polska chce uzyskać trochę samodzielności i podmiotowości w UE. A na to nie ma zgody głównego rozgrywającego w UE i jego tutejszych stronników. Dużo by o tym pisać, ale większość wie o co chodzi lub udaje, że nie wie.
Dyskusja schodzi z tematu, dla tego popieram propozycję kol. husky1, żeby wątek zamknąć, choć o zmianach w WP będzie jeszcze głośno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie