Jump to content
mimir

Będą kary za polskie obozy"

Recommended Posts

21, 22, 23 listopada 1918 Lwów
9, 10 marca 1919 Kalisz
5 kwietnia 1919 Pińsk
17 kwietnia 1919 Lida
19 kwietnia 1919 Wilno
27 maja 1919 Częstochowa
6 czerwca 1919 r Słobódka
Bobrujsku
Kraków
Łódź
Kolbuszowa
Radom
Lublin
8 sierpnia 1919 Mińsk
Siedlce i okolice
Drohiczyn
Łosice
Wyszków
Garwolin
Łuków
Otwock
Glinianki
Sokołów i okolice
Różan
Mława
23, 24 i 25 sierpnia 1919 Białystok

Masz, część z 1919 roku, w których łącznie zginęło kilkuset Żydów. I zaufaj mi- nie bardzo można we wszystkich powyższych, uznać, że to za współpracę z bolszewikami.

Zawsze możesz do Sir Stuart M. Samuel O pogromach w Polsce" sięgnąć. Tyle, że to-to do 1920 roku się tyczy.

Ciekawe, że to samo o Tobie Twoja żona mówi...

Tak czy inaczej- poszukaj, poczytaj, później będziesz mógł z dorosłymi rozmawiać.

A teraz, powinieneś, się pogodzić, że prawda leży po środku i obie nacje mają sporo trupów w szafie.

każdy wie że facet musi być odrobinę ładniejszy od diabła, ale Ty nie spełniasz;)

Kolejne ognisko antypolonizmu i to finansowane z naszego budżetu. Rząd powinien zmienić dyrekcję (vide MIIWS w Gdańsku) albo zmienić formułę instytucji na muzeum mniejszości IIRP. Generalnie mniej Żydów, bo w Polsce ta nacja się nie sprawdziła.

Tyr, ja jestem Polakiem. Nie wybierałem, tak się zdarzyło. Nie są też mi znane żadne innonarodowe domieszki w mojej rodzinie. Choć różnie z tym mogło być, bo niejeden Polak tak uważa a w rzeczywistości jest w prostej linii potomkiem jakiegoś Mongoła czy innego czerwonoarmisty, szczególnie ci z Polski wschodniej masowo mają taki postwojenny problem".
I nawet jeszcze do niedawna byłem ze swojej narodowości, można powiedzieć, dumny. Mimo wszystko.
Ale dziś inaczej to odbieram. Gdyby dziś dano mi wybór, czy miałbym się urodzić jako Polak czy jako Żyd, to wolałbym się urodzić Żydem!

Nic straconego. Ciachu, ciachu i po strachu;) Predyspozycje masz. Rozbuchane ego, pogardę i nienawiść do ludzi innego zdania, pretensje o wszystko, tworzenie niestworzonych historii itp. No i najważniejsze: nienawidzisz Polski i Polaków...

W tym miejscu chciałem jedynie zauważyć, że Matka Boska też nie była dziewicą z Częstochowy, o czym niektórzy wyraźnie nie chcą pamiętać...

Wiedziałem Balans, że chory jesteś... Ale nie podejrzewałem, że na głowę...

Fakt z życia: moja prababka wyrzuciła z domu i wyrzekła się syna, za stwierdzenie że Jezus był Żydem" :)
Dopiero po pewnym czasie interweniował proboszcz tłumacząc kobiecie, że jakkolwiek przykre by to nie było, Jezus faktycznie był Żydem. I jego rodzina, i apostołowie też.
Rodzinne przekazy niestety nie sięgają dalej i nie wiadomo dzisiaj jak prababka przyjęła tę wiadomość, mocno burzącą jej światopogląd :)))
W końcu Jezus na zatwierdzonych wizerunkach jawi się jako wysoki Polak ewentualnie jakiś Skandynaw, o delikatnych nieco kobiecych rysach i z włosami ciemny blond. W każdym razie na pewno nie jako niewysoki krępy i ciemnowłosy Żyd, z mocno przyciemnionym odcieniem skóry.

Tyr, oceniasz sytuację po swojemu. W sposób w jaki umożliwia to twój mózg, żeby nie nadużywać słowa intelekt".
Mylisz odmienne zdanie i polemikę z nienawiścią, zapewne że to drugi jest bliższe Twoim naturalnym odruchom.
Mylisz niestworzone historie z rzeczami których nie rozumiesz albo nie masz o nich pojęcia.
Gdybym nienawidził Polski, to już by mnie tu nie było. Bo raczej nie da się mieszkać w miejscu którego się nienawidzi, mając wszelkie narzędzia ku temu żeby zmienić ten stan.
Nie toleruję za to tumanerii, prymitywizmu i ciemnoty, jeśli ktoś je promuje.
I mam nadzieję, że te wszystkie orki i gnomy które ostatnimi laty powyłaziły ze swoich zatęchłych dziur i jaskiń na ulice, że znowu znikną z pola widzenia przynajmniej, i że powietrze się oczyści od ich wyziewów.

Poczytałem sobie ten wątek, niezła jazda :-)
Wnioski takie jak zwykle: postaw przed Prawdziwym Polakiem" Żyda w jakiejkolwiek postaci a momentalnie dostaje rozwolnienia umysłowego. Żeby nie było niedomówień. Efekt tego rozwolnienia jest identyczny z efektem rozwolnienia tradycyjnego :-)

osjan (42 / 2) 2018-03-18 18:35:22
Głupie jest kwitowanie długiego i wielowątkowego tematu w taki sposób.

W tym filosemickim bigosie jedynie judeosceptyczne posty Les05 zasługują na uwagę.

Proszę, podsumowanie tematu piękne co do formy i prawdziwe co do treści. Można, można:)

Jeśli konwersja Polaka na Żyda ma polegać na ciachu-ciachu, to konwersja Polaka na Prawdziwego Polaka" będzie polegać na przyłożeniu parę razy z rozpędu główką w kaloryfer, albo betonową ścianę. Tyle razy, żeby co najmniej 30% neuronów obumarło.