Jump to content

osjan

Forum members
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Wiewiórki donoszą, że prace związane rekonstrukcją przez Panzer Farm" wanny i wieży Tigra są zakończone ;-)
 2. I to całkiem płytko ;) http://www.youtube.com/watch?v=lHu4v-h1uOw&feature=share&fbclid=IwAR2MRgLb4K5_M0E6zO8RTIoG4_-eYmoXDvAmXez26BJ7Pl23ZcVjwM2JLr8
 3. Czasy się jednak zmieniły. Pamiętaj jakie kiedyś takie odkrycia robiły wrażenie a teraz prawie zero zainteresowania ;)
 4. Z radością informujemy, że decyzją Podlaskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków zbiory Muzeum wzbogaciła dziś armata 75mm StuK 40/L48 z jarzmem, od niemieckiego działa pancernego Sturmgeschutz III Auf. G. Dziękujemy osobom i firmom, które pomogły nam w lipcowej akcji poszukiwawczej na ulicy Liniowej w Białymstoku: Firmie Pogoda Invest s.c., Wodociągom Białostockim Sp. z o. o., Lechowi Pawlacie z Fundacji Ochrony Zabytków Na Rubieży" i wolontariuszom biorącym udział w ratowniczych badaniach archeologicznych. Jednocześnie prosimy o kontakt osoby, które mogą udzielić nam dodatkowych informacji
 5. Nie wiem czy było ale na wszelki wypadek informuję. Fotki z FB.
 6. Balans to wszystko powróci bo w II RP przecież wszystko było pierwsza klasa i z tradycji sanacji czerpiemy całymi garściami ;)
 7. Polecam leturę całego wywiadu ale w szczególności część pt. Smoleńsk – mit, na który czekano" https://wiadomosci.onet.pl/kraj/widma-duchy-mity-oto-swiat-polskiej-polityki/w8jf5k8
 8. Nareszcie ktoś o tych wydarzeniach pisze. Jednak polskiego mitu o nieskalaniu Polaków" w II wojnie to w głowach patriotów" nie obali. Oni są impregnowani na fakty.
 9. les05, indiwidualnie twoich tekstów z litości nie skomentowałem :)
 10. Poczytałem sobie ten wątek, niezła jazda :-) Wnioski takie jak zwykle: postaw przed Prawdziwym Polakiem" Żyda w jakiejkolwiek postaci a momentalnie dostaje rozwolnienia umysłowego. Żeby nie było niedomówień. Efekt tego rozwolnienia jest identyczny z efektem rozwolnienia tradycyjnego :-)
 11. Może się mylę ale posty LUDORFA mocno przypominają posty nieśmiertelnego Jacy2000. Jesli tak jest to z Jacy jest prawdziwy wampir forum Odkrywcy. Nie do zabicia ;)
×
×
 • Create New...

Important Information